آیا میدانید :   تنها کانال رسمی گلچین آنلاین در تلگرام  این کانال  است ؟

افزونه سئو برای گوگل کروم

در تاریخ . مجموعه : برنامه های کاربردی

0
Like
0
Dislike
0

افزونه چک کردن سئوی سایت در گوگل کروم

سئو در گوگل کروم جوملا

Browser

توسط این افزونه می توانید آمار دقیقی از میزان سئوی سایتتان..رتبه الکسا..بک لینکها و... بدست آورید.این افزونه مخصوص گوگل کروم می باشد.

فايل‌ها:
Zipپلاگین سئو برای گوگل کرومداغ
(0 امتيازات)
اندازه : حجم فايل 342.65 KB
لطفا ثبت نام کنيد اگر قبلا ثبت نام کرده ايد با مشخصات کاربري خود وارد شويد تا اجازه دانلود به شما داده شود.

ممکنه این مطالب هم براتون جالب باشه                                           

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

• این افزونه چطوری نصب میشه ؟

• درود. روی گوگل کروم باید نصب کنید. فایل رو بکشید و در گوگل کروم رها کنید تا نصب شود.

• با سلام ببخشيد اگر توضيحي براي اين افزونه مي داديد بهتر نبود من كه در مرحله اول گيج شدم آيا اين افزونه را بايد بر روي جوملا نصب كنم و يا بر روي جوملا ؟ براي نصبش چكار بايد كرد با توجه به پسوند ناشناخته فايل نصبي آن crt<br />-------------------------------------------<br />با سلام.همانطور که در توضیحات نوشته شده :<br /><br />توسط این افزونه می توانید آمار دقیقی از میزان سئوی سایتتان..رتبه الکسا..بک لینکها و... بدست آورید.این افزونه مخصوص گوگل کروم می باشد<br /><br />این افزونه مخصوص مرورگر گوگل کروم می باشد. و در واقع یک پلاگین است و باید روی مرورگر گوگل کروم نصب شود.

• با سلام ببخشيد اگر توضيحي براي اين افزونه مي داديد بهتر نبود من كه در مرحله اول گيج شدم آيا اين افزونه را بايد بر روي جوملا نصب كنم و يا بر روي جوملا ؟ براي نصبش چكار بايد كرد با توجه به پسوند ناشناخته فايل نصبي آن crt<br />-------------------------------------------<br />با سلام.همانطور که در توضیحات نوشته شده :<br /><br />توسط این افزونه می توانید آمار دقیقی از میزان سئوی سایتتان..رتبه الکسا..بک لینکها و... بدست آورید.این افزونه مخصوص گوگل کروم می باشد<br /><br />این افزونه مخصوص مرورگر گوگل کروم می باشد. و در واقع یک پلاگین است و باید روی مرورگر گوگل کروم نصب شود.