Image is not available
Image is not available

8 هزار بازدید واقعی در روز شوخی نیست !

Image is not available
Arrow
Arrow
Shadow
Slider

آیا میدانید :   تنها کانال رسمی گلچین آنلاین در تلگرام این کانال است و گلچین آنلاین هیچ کانال دیگری در تلگرام ندارد؟

آموزش ریدایرکت خودکار صفحات 404 به صفحه اصلی

در تاریخ . مجموعه : کتاب و مقاله آموزشی

1
Like
+1
Dislike
0

404 Htaccess

همانطور که می دانید به طور پیش فرض در جوملا هنگامی که یک صفحه حذف شود و هنوز لینک آن در نتایج جستجو باقی مانده باشد.و کاربران روی آن لینک کلیک کنند. با صفحه خطای 404 Not Found روبرو می شوند. این صفحه یکی از آزاردهنده ترین صفحات است و کمتر کاربری است که بعد از دیدن آن صفحه به کل پنجره آن سایت را نبندد و به سایت دیگری رجوع نکند ! امام امروز می خواهیم ترفندی به شما آموزش دهیم که حتی اگر صفحه ای پیدا نشد و خطای 404 داشت این صفحه برای کاربر نمایش داده نشود و در عوض کاربر به صفحه اصلی سایت هدایت شود. به این ترتیب شانس ماندن کاربر در سایت شما و بازدید از دیگر مطالب شما بسیار بیشتر خواهد شد.

آیا از https در سایتمان استفاده کنیم یا خیر؟

در تاریخ . مجموعه : کتاب و مقاله آموزشی

0
Like
0
Dislike
0

Index(1)

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که شخصی پیشنهاد دهد تا از رمزنگاری امنیتی HTTPS در وب‌سایت خود استفاده کنید. دلیل این پیشنهاد احتمالا به خبری ارتباط دارد که گوگل در مورد تاثیر استفاده از HTTPS در رنکینگ خود منتشر کرده است. در نتیجه در صورتی که از HTTPS استفاده نکنید احتمالا رتبه‌ی وب‌سایت شما در گوگل کاهش خواهد یافت و به همین دلیل ترافیک ورودی کمتری از این موتور جستجو دریافت خواهید کرد. این مورد می‌تواند در کسب‌وکار شما نیز تاثیر منفی داشته باشد.

اما محصولی که برای بهره بردن از آن سالانه باید حدود ۱۰۰ دلار هزینه‌ی کنید، می‌تواند تا به این اندازه تفاوت ایجاد کند؟ و اگر پاسخ به این سوال مثبت است، چگونه می‌توان از HTTP به HTTPs سوئیچ کرد؟ 

باید اشاره کنیم که در چند وقت اخیر، HTTPS بیشتر توسط سایت‌هایی که موضوع اقتصادی دارند و در صفحات پرداخت آنلاین مورد استفاده قرار گرفته است. اما این موضوع باعث سردرگمی می‌شود چراکه برای صاحبان مشاغل این سوال پیش می‌آید که آیا سوئیچ کردن به HTTPS ارزشش را دارد یا خیر. در ادامه با  ما همراه شوید تا به تفاوت میان دو پروتکل یاد شده بپردازیم.

بهترین افزونه ارسال خودکار مطالب جوملا به شبکه های اجتماعی چیست؟

در تاریخ . مجموعه : کتاب و مقاله آموزشی

0
Like
0
Dislike
0

3525263Vector

اگر روزی بخواهید وارد بازار کار سئو شوید یا اینکه سایت خود را بهینه سازی کنید. مطمئن به یک مطلب ثابت و تکراری میرسید : فعالیت در شبکه های اجتماعی نقش بسیار زیادی در سئو و بهینه سازی سایت دارد.اما چرا؟ بگذارید بهتر توضیح دهم :
طبق آمار ها و نظر سئوکاران می توان گفت هر سیگنال که از رسانه های اجتماعی به خصوصGoogle plus و twitter دریافت شود در رتبه بندی سایت در موتور های جستجو موثر می باشد .

چطور سایتمان با چند دامنه در دسترس باشد؟ (ریدایرکت 301)

در تاریخ . مجموعه : کتاب و مقاله آموزشی

1
Like
+1
Dislike
0

Redirect Other Domain To Main Domain

خیلی از مدیران سایت ها دوست دارند که سایتشان همزمان با چند دامنه مختلف بالا بیاید . برای مثال اگر به گلچین آنلاین دقت کنید می بینید که دامنه golchinonline.com و golchinonline.ir و golchinonline.org و ... همگی به یک سایت هدایت می شوند.اما این کار چگونه امکان پذیر است؟ یکی از بهترین روش هایی که برای ریدایرکت دامنه ها به دامنه اصلی بکار می رود .استفاده از ریدارکت 301 می باشد. این نوع انتقال از نوع انتقال دائم می باشد.

۳۰۱ ریدایرکت (۳۰۱ redirect) به معنی انتقال دائم آدرسی به آدرس دیگر است.۳۰۱ redirect هنگامی که شما آدرس دامنه خود را تغییر می دهید یا می خواهید با آدرس های دیگر، سایت شما نمایش داده شود کاربر دارد.روش اصولی استفاده از چند آدرس برای یک سایت استفاده از ۳۰۱ redirect می باشد (به جای پارک دامنه) .همچنین برای انتقال صفحات داخلی نیز کاربرد دارد.برای مثال، اگر صفحه ای حذف می شود، بهتر است آدرس آن صفحه، به صفحه مرتبط دیگر ۳۰۱ redirect شود (به جای نمایش صفحه ۴۰۴ یافت نشد).