<link href="/plugins/editors/jckeditor/typography/typography2.php" rel="stylesheet" type="text/css"/>

آیا میدانید :   تنها کانال رسمی گلچین آنلاین در تلگرام این کانال  است و گلچین آنلاین هیچ کانال دیگری در تلگرام ندارد؟

حذف خودکار امتیاز کاربران غیرفعال در آلتایوزرپوینت

در تاریخ . مجموعه : آلفایوزرپوینت

1
Like
+1
Dislike

Generic400

   دمو ندارد   شرکت سازنده : ng   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین   نسخه افزونه : 1.0

اگر از سیستم امتیاز دهی آلفایوزرپوینت یا آلتایوزرپوینت استفاده میکنید.مطمئنن روزی به این پلاگین نیاز پیدا میکنید.این پلاگین به صورت خودکار در دوره زمانی مشخص شده توسط شما امتیاز کاربران غیرفعال را حذف می کند.

Buy Points with Hikashop

در تاریخ . مجموعه : آلفایوزرپوینت

1
Like
+1
Dislike

Buypointswithhikashop 4005

  دمو افزونه   شرکت سازنده : nordmograph   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین   نسخه افزونه : 1

Buy Points with Hikashop افزونه ای برای خرید امتیازاتات آلفایوزرپوینت و آلتا یوزرپوینت از طریق هیکاشاپ است. فرض کنید یک فروشگاه دارید که محصولی می فروشد.اما میخواهید همزمان به کاربران بابت خرید محصول امتیاز نیز بدهید. و حتی در مواردی امتیازات را به عنوان کوپن بفروشید.اینجاست که این افزونه به کمک شما می آید و به شما امکان فروش امتیاز از طریق هیکاشاپ را می دهد.در واقع اگر فرضا هیکاشاپ شما دارای درگاه پرداخت پاسارگاد-ملی-و.. باشد کاربران شما از طریق همان درگاه ها می توانند امتیاز بخرند و دیگر نیاز به درگاه جدا برای آلتا یوزرپوینت ندارید.

پرداخت جامع بانک ملت برای آلفایوزپوینت و آلتایوزرپوینت

در تاریخ . مجموعه : آلفایوزرپوینت

2
Like
+2
Dislike

4237563(1)

   دمو : ندارد   شرکت سازنده : گلچین آنلاین   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت   نسخه افزونه : 1.0

افزونه آلفایوزرپوینت یکی از برترین سیستم های ساخت سایت امتیاز دهی و امتیاز گیری می باشد که کاربر بر اساس انجام یک سری کارها مثلا خواندن برخی مطالب امتیازی دریافت کند و سپس بتواند آن امتیاز را برای دانلود چیزی یا خرید کالایی خرج کند.اما امکان دیگری که در این افزونه وجود دارد.خرید آنلاین امتیاز می باشد. مثلا فرض کنید که سایتی ساختید بر اساس سیستم امتیاز دهی و فایلی قرار دادید با هزینه 500 امتیاز . طبیعتا همه کاربران حوصله ندارند که برای دریافت امتیاز کل مطالب شما را بخوانند یا کار مد نظر شمارا انجام دهند. اینجاست که شما می توانید سیستم خرید امتیاز را هم در اختیار کاربران قرار دهید.تا کاربر به راحتی بتواند امتیاز مورد نظر خود را خریداری کند. افزونه ای که برای شما آماده کرده ایم . کامپوننت اتصال افزونه های آلفایوزرپوینت و نسخه جدیدتر آن آلتایوزرپوینت به درگاه بانک ملت می باشد. همچنین این افزونه به سامانه پیامک گلچین اس ام اس نیز متصل شده تا بعد از هر خرید برای مدیر نیز پیامکی ارسال شود. هم اکنون می توانید آخرین نسخه این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

خرید امتیاز در آلتایوزرپوینت با Buy AUP Points With Paypal

در تاریخ . مجموعه : آلفایوزرپوینت

Like
Dislike

573e1e81364d6 ResizeDown960px420px16

  دمو افزونه   شرکت سازنده : .nordmograph   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین   نسخه افزونه : 1.9.3

آلتا یوزرپوینت نسخه جدید و توسعه یافته افزونه قدیمی آلفایوزرپوینت می باشد .این افزونه به شما امکان می دهد تا سایت خود را بر اساس یک سیستم امتیاز دهی و امتیازگیری بنا کنید.امروز برای شما عزیزان پلاگین اتصال این افزونه به پی پال را اماده کرده ایم تا در صورتی که می خواهید با سایت ها و مشتریان خارجی کار کنید و یا محصولی بفروشید مشکلی نداشته باشید.این پلاگین امکان خرید امتیاز آلتایوزرپوینت توسط پی پال را به شما می دهد.