<link href="/plugins/editors/jckeditor/typography/typography2.php" rel="stylesheet" type="text/css"/>

آیا میدانید :   تنها کانال رسمی گلچین آنلاین در تلگرام این کانال  است و گلچین آنلاین هیچ کانال دیگری در تلگرام ندارد؟

مدیریت سئو و لینک ها در جوملا با SEF Wizard for Joomla

در تاریخ . مجموعه : بهينه سازي و سئو

Like
Dislike

5695ae4be5cba Px16

  دمو افزونه   سازنده : Philip Sorokin   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین   نسخه : 3.7

SEF Wizard for Joomla افزونه ای ویژه مدیریت لینک های جوملاست. توسط این افزونه میتوانید لینک های جوملا را بهینه سازی نمایید.برای مثال می توانید شماره مقاله یا ID  را از انتهای لینک حذف کنید.تگ ها را در لینک ها مدیریت کنید. یا صفحات و لینک های تکراری duplicates را به صفحات اصلی انتقال دهید.هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند که جزو افزونه های پربازدید جوملاست را دانلود کنید.

پلاگین نمایش دامنه با یا بدون www در جوملا

در تاریخ . مجموعه : بهينه سازي و سئو

1
Like
+1
Dislike

577878(1)

   دمو ندارد.   شرکت سازنده :   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین   نسخه افزونه : 2.0

اگر سایتی دارید که همزمان هم با www بالا می آید و هم بدونwww باید بدانید که یکی از اصول اصلی سئو را فراموش کردید ! با این کار گوگل سایت شما را دارای 2 دامنه تشخیص می دهد و در افت رتبه شما تاثیر گذار است.بهترین راه حل قفل کردن سایت روی یک دامنه می باشد. یعنی سایت فقط با www بالا بیاید.یا بدون www . (که پیشنهاد ما بالا آمدن سایت با www) است. از  همین رو پلاگین فوق را برای شما آماده کردیم تا سایتتان را روی یک دامنه قفل کنید.با نصب این پلاگین در صورتی که دامنه خود را روی www قفل کنید. در صورتی که جستجو شود : yoursite.com سایت شما به صورت خودکار به www.yoursite.com تغییر مسیر (301 redirect) می دهد.

معرفی یک فاکتور مهم در گوگل Google Structured Data Markup Pro

در تاریخ . مجموعه : بهينه سازي و سئو

5
Like
+5
Dislike

Pythonmarkup

  دمو افزونه   شرکت سازنده : tassos   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین,   نسخه افزونه : 2.1.4

حتما تابحال بارها برای شما نیز پیش آمده که با خطای structure data برای سایت شامل پیام We do not detect any structured data on your site در گوگل وبمستر تولز روبرو شده باشید و ندانید واقعا این خطا برای چیست و آیا مشکل از سایت شماست یا گوگل؟! در ابتدا بگذارید خیال شما را راحت کنم این یک مشکل نیست و نه از سایت شماست و نه گوگل بلکه تنها یک پیشنهاد برای بهتر شدن رتبه سایت شماست.بگذارید ابتدا توضیحی در این مورد دهیم :

JL No Doubles

در تاریخ . مجموعه : بهينه سازي و سئو

2
Like
+2
Dislike

5593ab1c4a51c Res2

  دمو افزونه    سازنده : Joomline   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین   نسخه افزونه : 2.3.3

JL No Doubles  افزونه ای برای حل مشکل داپلیکیت پیچ می باشد.اینگونه صفحات در واقع صفحات تکراری هستند که با لینک های مختلف و بنا به دلای مختلف در سایت شما به وجود می آیند. این افزونه با ریداریکت 301 آنها به یک صفحه این مشکل را حل می کند.