افزایش سرعت ایندکس سایت(اختصاصی گلچین آنلاین)

در تاریخ . مجموعه : بهينه سازي و سئو

0
like افزایش سرعت ایندکس سایت(اختصاصی گلچین آنلاین) - گلچین آنلاین
0
dislike افزایش سرعت ایندکس سایت(اختصاصی گلچین آنلاین) - گلچین آنلاین
0

افزایش سرعت ایندکس سایت و بالا بردن بازدیدکننده ها در جوملا

افزایش سرعت ایندکس سایت

2.5 افزایش سرعت ایندکس سایت(اختصاصی گلچین آنلاین) - گلچین آنلاین
بار ها و بار ها شنیده ایم که وبسایت های وردپرسی از نظر سئو بسیار قوی تر از از جوملا هستند.با اینکه جوملا از نظر سئو در نسخه های جدید پیشرفت های زیادی کرده.اما هنوز هم وردپرس در بعضی جاها از نظر سئو بهتر عمل میکند
 همزمان بسیاری از وبسایت های جوملایی اقدام به معرفی افزونه های سئو با قیمت های گزافی میکنند که نه تنها تاثیری در سئو ندارد.بلکه به علت نا آشنایی کاربر با افزونه ضربه بزرگی به  سئوی سایت  وارد می کند.

یکی از ویژگی‌های وردپرس استفاده از آگاهی دهنده های به روز شدن سایت ( Update Services ) می‌باشد. این ویژگی باعث می‌شود که در زمان انتشار نوشته جدید، وردپرس به صورت خودکار بروز شدن سایت را به سرویس‌های برو زرسانی وبلاگ‌ها اطلاع دهد و به این طریق علاوه بر ترویج نوشته شما، باعث سرعت بخشیدن به ایندکس شدن مطالب شما توسط موتورهای جستجو نظیر گوگل، بینگ و یاهو می‌شود.

در این سرویس با استفاده از دو پروتکل Atom و XML-RPC نوشته های جدید منتشر شده در سایت شما به لیستی از سرویس‌های بروز رسانی وبلاگ‌ها که به وردپرس معرفی می‌کنید و اصطلاحاً به آن لیست پینگ ( Ping List ) گفته می‌شود اطلاع داده می‌شود. بدین ترتیب سایت شما در لیست وبلاگ‌های به روز شده این سایت‌ها قرار می‌گیرد و علاوه بر ترویج نوشته شما، موتورهای جستجو به راحتی و سرعت بیشتر نوشته های شما را در پایگاه داده های خود ایندکس می‌کنند.این سرویس به طور پیش فرض در جوملا وجود ندارد اما با افزونه های که امروز در اختیار شما قرار می دهیم.کاری تقریبا مشابه افزونه ی موجود در وردپرس را می توانید انجام دهید.این افزونه تاثیر بسیار زیادی در افزایش سرعت ایندکس سایت شما  و افزایش بازدید دارد.

 

فايل‌ها:
افزایش سرعت ایندکس سایت داغ
(0 امتيازات)
اندازه : حجم فايل 56.84 KB
لطفا ثبت نام کنيد اگر قبلا ثبت نام کرده ايد با مشخصات کاربري خود وارد شويد تا اجازه دانلود به شما داده شود.

 

 البته این روش را به صورت دستی و از طریق سایت زیر نیز می توان انجام داد:

http://pingomatic.com/

 ممکنه این مطالب هم براتون جالب باشه