<link href="/plugins/editors/jckeditor/typography/typography2.php" rel="stylesheet" type="text/css"/>

آیا میدانید :   تنها کانال رسمی گلچین آنلاین در تلگرام این کانال  است و گلچین آنلاین هیچ کانال دیگری در تلگرام ندارد؟

بهینه ساز حرفه ای تصاویر

در تاریخ . مجموعه : بهينه سازي و سئو

Like
Dislike

بهینه ساز تصاویر جوملا

6666

بهینه سازی یک سایت همیشه جزو دغدغه های یک طراح سایت می باشد.کد ها ,مطالب,تصاویر ,لینک ها همه و همه جزور موارد بهینه سازی یک سایت به شمار می روند.اما یکی از برترین روش های بهینه سازی افزایش سرعت سایت است.اگر به سایت  gtmetrix.com
 سر بزنید می توانید سرعت وب سایت خود  و نمره آن را مشاهده کنید و خواهید دید که مهمترین عامل افزایش یا کاهش سرعت سایت شما تصاویر می باشد ! بله تصاویر سایت به تنهایی بیشتر از 50 درصد سرعت لود سایت را به خود اختصاص می دهند و از همین رو یکی از مهمترین عوامل بهینه سازی سایت هستند.بهینه سازی تصاویر چند مرحله دارد : انتخاب فرمت مناسب 2- انتخاب سایز مناسب و بهینه سازی حجم تصویر  که معمولا یک مدیر سایت همیشه وقت انجام همچین کاری را برای هر مطلب ندارد ! پس چاره چیست؟

افزونه ای که امشب منتشر می کنیم یک افزونه فوق حرفه ای بهینه ساز تصاویر است.و کار بهینه شدن تصاویر را برای شما انجام می دهد یعنی بهترین فرمت را انتخاب میکند.آن را به سایز مناسب تغییر می دهد و در صورت امکان حجم تصویر را کم می کند.حتی اگر شما تمامی این کارها را انجام می دهید بهتر است این افزونه را نصب کنید چرا که خطاهای احتمالی را رفع می کند.

یکی از نقاط ضغف این افزونه استفاده از حافظه بیشتری نسبت به حافظه پیشفرض جوملا برای پردازش تصاویر است که خوشبختانه برای آن هم راه حلی ارائه شده . اگر سرور شما حافظه کم بیاورد این پلاگین به طور اتوماتیک غیر فعال شده تا سایت شما بتواند به راحتی به کارش ادامه دهد.

در نظر داشته باشید این پلاگین برای صحیح کار کردن نیاز به دسترسی نوشتن(755) در پوشه خود دارد.چرا که تمامی تصاویر بهینه شده در این پوشه ذخیره می شوند و فایل های اصلی دست نخورده باقی می مانند.

فايل‌ها:
Zip بهینه سازی فوق حرفه ای عکس های سایت در جوملا 2.5 داغ
(0 امتيازات)
تاريخ  1393-05-31 01:39:50
اندازه : حجم فايل  1.67 MB
لطفا ثبت نام کنيد اگر قبلا ثبت نام کرده ايد با مشخصات کاربري خود وارد شويد تا اجازه دانلود به شما داده شود.

دقت کنید این پلاگین برای کار کردن نیاز به فعال بودن قابلیت هایی در سرور می باشد که  معمولا تمامی سرور ها فعال است و ممکن است در موارد نادری در سرور ها فعال نباشد ماننده هاستینگ های رایگان و..

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان