کاربر ساز اتوماتیک جوملا Mass User Generation & Import/ Export

در تاریخ . مجموعه : مدیریت کاربران

1
Like
+1
Dislike
0

Mass User Generation  Import Export Admin Tool

   دمو افزونه  سازنده : JoomAPP  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت   نسخه : 1.8

فرض کنید یک سایت دانشجویی یا دانش آموزی دارید و قصد دارید لیست دانشجویان را به عنوان کاربر وارد سایت کنید. و برای هر دانشجو یک یوزر و پسورد اختصاصی بسازید.چه راه حلی برای این کار دارید؟ آیا اگر تعداد دانشجویان 1000 نفر باشد باید برای تک تک دانشجویان به صورت جدا یوزر و پسورد بسازید؟ خیر ! با افزونه کاربر ساز اتوماتیک جوملا این کار برای شما در حد چند کلیک خواهد بود ! این افزونه 2 روش برای ساخت کاربر دارد . اول : ساخت کاربر اتوماتیک با یوزرهای مختلف و پسورد یکسان یا مختلف در گروه کاربری مورد نظر شما. و دوم  وارد کاربر از فایل csv ! در روش دوم شما می توانید یک فایل csv را به مشتری خود داده و بگویید آن را با لیست کاربران مورد نظر پر کند. مثلا برای دانشجویان معمولا پسورد را شماره ملی هر دانشجو انتخاب می کنند. سپس آن فایل را در افزونه ایمپورت کرده و کاربران شما آماده هستند ! هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

نمایش لیست مطالب یک نویسنده در جوملا با Authors Pro

در تاریخ . مجموعه : مدیریت مطالب

0
Like
0
Dislike
0

Authors Pro

   دمو افزونه  سازنده : eb.  سازگار با : جوملا 3x   نوع :ماژول   نسخه : 1

توسط این افزونه می توانید لیست مطالب یک نویسنده را در جوملا نمایش دهید. این افزونه توانایی نمایش بیوگرافی نویسنده همراه با تصویر وی و لیست مطالب منتشر شده وی را دارد. هم اکنون آخرین نسخه این افزونه را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

هشدار در صورت قدیمی بودن مرورگر سایت در جوملا با jQuery Browser Rejection

در تاریخ . مجموعه : مدیریت کاربران

0
Like
0
Dislike
0

58a181a277bba Rex420px16

   دمو افزونه  سازنده : miniJOOMLA  سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین   نسخه :  1.1.4

 jQuery Browser Rejection یک پلاگین کاربردی برای هشدار و اطلاع رسانی از قدیمی بودن مرورگر کاربر می باشد. اگر سایتی دارید که اسکریپت خاصی روی آن نصب است (مثل اسکریپت های انتخاب واحد دانشگاه) که روی نسخه های پایین مرورگر کار نمیکنند. این افزونه را نصب کنید تا قبل از ورود به سایت به کاربر هشدار داده شود تا مرورگر خود را بروز رسانی نماید.

استفاده از ایمیل به جای نام کاربری Email as Username

در تاریخ . مجموعه : خبرنامه و ایمیل

2
Like
+2
Dislike
0

54d669cdd387d ResizeDown960px420px16

   دمو افزونه  سازنده :Dylan   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین   نسخه : 5.36

فیسبوک این روش را انجام می دهد،آمازون این روش را انجام می دهد،تمامی سایت های بزرگ این کار را میکنند! چرا شما اینکار را نمیکنید؟ این توضیحی است که سایت سازنده به آن اشاره کرده . افزونه ای که برای شما آماده کردیم.بخش نام کاربری را از ثبت نام سایت حذف کرده و تنها ایمیل را دریافت می کند. و کاربران می توانند از ایمیل به جای نام کاربری نیز استفاده کنند. این افزونه با سایر افزونه ها مثل : هیکاشاپ،ویرچومارت،آر اس ممبرشیپ و Redshop سازگار می باشد . هم اکنون می توانید این افزونه را به صورت کد باز از گلچین آنلاین دریافت کنید.