ورود به اکانت کاربران جوملا با Login as User فارسی

در تاریخ . مجموعه : مدیریت کاربران

2
like مدیریت کاربران - گلچین آنلاین
+2
dislike مدیریت کاربران - گلچین آنلاین
0

loginasuser مدیریت کاربران - گلچین آنلاین

   دمو افزونه  سازنده : Web357  سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین نسخه : 3.1.1

شاید برای شما نیز بارها پیش آمده باشد که کاربرانتان فرمی را در حساب کاربریشان به درستی پر نکردند،سفارشی را کامل نکردند ، یا مشکل با اکانتشان یا پنل کاربری خود داشتند که با توجه به اینکه شما اجازه دیدن پسورد کاربران را در جوملا ندارید دسترسی به اکانتشان برای شما سخت می بود و یا باید از کاربر رمز عبور را میپرسیدید یا اینکه رمز را تغییر می دادید که هردو کاری زمان بر و نیاز به هماهنگی با کاربر داشتند. اما با افزونه ای که امشب برای شما منتشر میکنیم دیگر نیازی به این موارد ندارید ! توسط این افزونه می توانید وارد هر اکانات کاربری که در سایتتان وجود دارد بشوید.این افزونه یک گزنه login as user در بخش لیست کاربران جوملای شما ایجاد میکند و در کنار نام کاربری این گزینه وجود دارد بدین ترتیب بدون دانستن یا تغییر رمز عبور می توانید وارد حساب کاربری کاربرانتان شده و تغییرات مورد نظر را اعمال کنید.به منظور راحتی شما عزیزان این افزونه فارسی شده و هم اکنون می توانید نسخه فارسی آن را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

کاربر ساز اتوماتیک جوملا Mass User Generation & Import/ Export

در تاریخ . مجموعه : مدیریت کاربران

1
like مدیریت کاربران - گلچین آنلاین
+1
dislike مدیریت کاربران - گلچین آنلاین
0

Mass_User_Generation__Import_Export_Admin_Tool مدیریت کاربران - گلچین آنلاین

   دمو افزونه  سازنده : JoomAPP  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت   نسخه : 1.8

فرض کنید یک سایت دانشجویی یا دانش آموزی دارید و قصد دارید لیست دانشجویان را به عنوان کاربر وارد سایت کنید. و برای هر دانشجو یک یوزر و پسورد اختصاصی بسازید.چه راه حلی برای این کار دارید؟ آیا اگر تعداد دانشجویان 1000 نفر باشد باید برای تک تک دانشجویان به صورت جدا یوزر و پسورد بسازید؟ خیر ! با افزونه کاربر ساز اتوماتیک جوملا این کار برای شما در حد چند کلیک خواهد بود ! این افزونه 2 روش برای ساخت کاربر دارد . اول : ساخت کاربر اتوماتیک با یوزرهای مختلف و پسورد یکسان یا مختلف در گروه کاربری مورد نظر شما. و دوم  وارد کاربر از فایل csv ! در روش دوم شما می توانید یک فایل csv را به مشتری خود داده و بگویید آن را با لیست کاربران مورد نظر پر کند. مثلا برای دانشجویان معمولا پسورد را شماره ملی هر دانشجو انتخاب می کنند. سپس آن فایل را در افزونه ایمپورت کرده و کاربران شما آماده هستند ! هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

نمایش لیست مطالب یک نویسنده در جوملا با Authors Pro

در تاریخ . مجموعه : مدیریت مطالب

1
like مدیریت کاربران - گلچین آنلاین
+1
dislike مدیریت کاربران - گلچین آنلاین
0

Authors_Pro مدیریت کاربران - گلچین آنلاین

   دمو افزونه  سازنده : eb.  سازگار با : جوملا 3x   نوع :ماژول   نسخه : 1

توسط این افزونه می توانید لیست مطالب یک نویسنده را در جوملا نمایش دهید. این افزونه توانایی نمایش بیوگرافی نویسنده همراه با تصویر وی و لیست مطالب منتشر شده وی را دارد. هم اکنون آخرین نسخه این افزونه را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

هشدار در صورت قدیمی بودن مرورگر سایت در جوملا با jQuery Browser Rejection

در تاریخ . مجموعه : مدیریت کاربران

1
like مدیریت کاربران - گلچین آنلاین
+1
dislike مدیریت کاربران - گلچین آنلاین
0

58a181a277bba_rex420px16 مدیریت کاربران - گلچین آنلاین

   دمو افزونه  سازنده : miniJOOMLA  سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین   نسخه :  1.1.4

 jQuery Browser Rejection یک پلاگین کاربردی برای هشدار و اطلاع رسانی از قدیمی بودن مرورگر کاربر می باشد. اگر سایتی دارید که اسکریپت خاصی روی آن نصب است (مثل اسکریپت های انتخاب واحد دانشگاه) که روی نسخه های پایین مرورگر کار نمیکنند. این افزونه را نصب کنید تا قبل از ورود به سایت به کاربر هشدار داده شود تا مرورگر خود را بروز رسانی نماید.