مرجعی کامل از قالب های شرکت های معتبر خارجی

دنبال قالب مناسب و اورجینال میگردید؟ از سایت دیگر ما دیدن کنید !

Image is not available
Shadow
Slider

آیا میدانید :   تنها کانال رسمی گلچین آنلاین در تلگرام این کانال است و گلچین آنلاین هیچ کانال دیگری در تلگرام ندارد؟

ایجاد افکت روی تصاویر با image effectckbutton

در تاریخ . مجموعه : عکس و تصویر

2
Like
+2
Dislike
0

2017 02 20 194701 Copy

   دمو افزونه  سازنده : joomlack  سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین   نسخه افزونه : 1.1.1

خیلی از عزیزان بارها از ما درخواست یک افزونه ویژه ایجاد افکت روی تصاویر سایت کردند تا به سایت کمی زیبایی ببخشند.و البته جای چنین افزونه ای هم واقعا خالی بود و سایر روش ها نیز نیاز ده دستکاری در قالب و یا قرار دادن کدهای طولانی داشت. از همین رو امشب برای شما عزیزان یک پلاگین حرفه ای و زیبا آماده کردیم .این پلاگین به صورت یک دکمه ادیتور در بخش ایجاد مطلب شما قرار میگیرد و هر زمان که در مطالب یا هرجایی که دارای ویرایشگر بود (مثل ماژول html دستی) می توانید روی تصویر کلیک و سپس دکمه را بزنید و یکی از ده ها افکت را انتخاب و متن مورد نظر را نیز وارد کنید تا تصویر شما همراه با یک افکت و متن زیبا نمایش داده شود.برای اطلاعات بیشتر حتما دمو را مشاهده کنید. هم اکنون می توانید نسخه تجاری این افزونه که بدون نیاز به قرار دادن کد در مطلب و تنها با یک دکمه افکت اضافه می کند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

اسلایدشو زیبا YouScene Slider

در تاریخ . مجموعه : عکس و تصویر

0
Like
0
Dislike
0

2017 02 13 222834

   دمو افزونه  شرکت سازنده : YJ  سازگار با : جوملا 3x   نوع :ماژول   نسخه افزونه :  v2.0

YouScene Slider افزونه ای برای نمایش مطالب مجموعه های جوملا به صورت اسلاید با یک تم زیبا و منحصر به فرد است. این افزونه محصول شرکت یو جوملا می باشد.هم اکنون می توانید این افزونه را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

اسلایدشو مطالب Youmedica News Slider

در تاریخ . مجموعه : عکس و تصویر

0
Like
0
Dislike
0

2017 02 13 221750

   دمو افزونه   سازنده : youjoomla  سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه افزونه : 1.0.1

Youmedica News Slider افزونه ای برای نمایش مطلب جوملا و کامپوننت کی 2 به صورت اسلاید می باشد. نحوه نمایش این افزونه بسیار مناسب سایت های خبری می باشد و هم اکنون می توانید آخرین نسخه آن را از گلچین آنلاین دانلود نمایید.

اسلایدشو همه کاره جوملا Slider WD

در تاریخ . مجموعه : عکس و تصویر

3
Like
+3
Dislike
0

WDSLIDER

   دمو افزونه  شرکت سازنده : Web-Dorado  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه افزونه : 1.0.2

Slider WD را می توان یک اسلایدشو نسل جدید جوملا دانست.شرکت Web-Dorado  با تلفیق اسلایدشو های چند لایه مانند (smart slider -unite slider) و اسلایدشو های قدیمی و سنتی جوملا مانند (front page slideshow) توانسته به موفقیت و نتیجه مطلبوبی چون Slider WD برسد.این افزونه به راستی همه کاره است.کافیست قبل از خواندن توضیحات به دموی آن سر بزنید و از امکانات آن شگفت زده خواهید شد! امکانات این افزونه با توجه به حجم نه چندان زیاد آن بسیار قابل توجه است. برای مثال امکاناتی از قبیل سیستم لایه ای (layer slider) - سیستم نمایش تصایر همراه با زوم - سیستم نمایش به صورت نوار فیلم و سیستم شمارش معکوس را می توان از امکانات جالب این افزونه دانست.اما شاید مهمترین و جالبترین آنها دو سیستم دکمه های اشتراک گذاری تصاویر در شبکه های اجتماعی و سیستم برچسب (watermartk) اتوماتیک برای جلوگیری از کپی تصاویر باشد.از همین رو پیشنهاد می کنیم اگر به دنبال اسلایدشو هستید در مرحله اول این افزونه را تست کنید.چرا که نه بسیار سنتی و معمولی است و نه بسیار پیچیده و یک اسلایدشو متوسط به شمار می رود.هم اکنون می توانید آخرین نسخه این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.