پکیج اسلایدشو های مطالب .کاملا اورجینال و تجاری

در تاریخ مجموعه : عکس و تصویر

0
like پکیج اسلایدشو های مطالب .کاملا اورجینال  و تجاری - گلچین آنلاین
0
dislike پکیج اسلایدشو های مطالب .کاملا اورجینال  و تجاری - گلچین آنلاین
0

پکیج اسلایدشو های مفید جوملا

1-3 پکیج اسلایدشو های مطالب .کاملا اورجینال  و تجاری - گلچین آنلاین

br پکیج اسلایدشو های مطالب .کاملا اورجینال  و تجاری - گلچین آنلاین

پکیجی که امشب منتشر می کنیم.یک پکیج بسیار نفیس از اسلایدشو های اورجینال مطالب که به اصطلاح به content slider معروف هستند  می باشد.

بسیاری از طراحان و همکاران همواره از ما سوال میکنند.که برای سایتمان از چه اسلایدشویی استفاده کنیم؟ با وجود صدها اسلایدشو برای جوملا چه اسلایدشویی به کار ما می خورد؟ یا با جوملا و افزونه های ما سازگاری دارد؟ اکثر اسلایدر هایی که برای جوملا منتشر شده متاسفانه روی تمامی نسخه های جوملا کار نمیکنند.با تمامی قالب ها و افزونه ها سازگاری ندارند.و همواره یک طراح مجبور است برای یک سایت جدید ساعت ها دنبال یک اسلایدشو خاص بگردد ! یا چندین اسلایدشو را امتحان کند تا به مقصودش برسد.

از آنجایی که ما هم مثل شما دوستان طراحی سایت میکنیم.تصمیم گرفتیم تا یک مجموعه اورجینال اسلایدشو را که از یک شرکت اروپایی به صورت اورجینال خریدیم و مشکلات اسلایدشو های نال شده را ندارد و با 99 درصد قالب ها و افزونه ها سازگاری دارد را منتشر کنیم.
 تا یک بار برای همیشه شما را از گشتن دنبال اسلایشو و مشکلات اسلایدشو های نال شده خلاص کنیم.

این مدل اسلایدشو ها که به content slider معروف هستند .منابعشان را از مطالب تهیه میکنند.مثلا شما در قسمت تنظیمات یک مجموعه را انتخاب می کنید و اسلایدشو  تمامی مطالب (به تعدادی که شما انتخاب کردید) را به صورت عکس و اسلاید نمایش می دهد.

 پیشنهاد ما این است که هر وقت به یک اسلایدشو نیاز داشتید.اول تمامی اسلایدشو های این مجموعه را امتحان کنید.سپس به سراغ دیگر اسلایدشو ها بروید! این مجموعه مناسب سایت های : خبری,شرکتی و شخصی می باشد.

فايل‌ها:
پک ابزار-اسلایدشوهای جوملا 2.5 و 3.0داغ
(0 امتيازات)
اندازه : حجم فايل 1.81 MB
لطفا ثبت نام کنيد اگر قبلا ثبت نام کرده ايد با مشخصات کاربري خود وارد شويد تا اجازه دانلود به شما داده شود.

 

برای تهیه این مجموعه به صورت اورجینال هزینه و زمان زیادی صرف شده.و گلچین آنلاین هیچ رضایتی از انتشار آن در سایت های دیگر نخواهد داشت.این مجموعه تنها مجموعه اورجینال و غیر نال در سراسر کشور می باشد و نسخه های مشابه نال شده و دارای باگ های فراوان می باشد.

 ممکنه این مطالب هم براتون جالب باشه                                           

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0