<link href="/plugins/editors/jckeditor/typography/typography2.php" rel="stylesheet" type="text/css"/>

آیا میدانید :   تنها کانال رسمی گلچین آنلاین در تلگرام این کانال  است و گلچین آنلاین هیچ کانال دیگری در تلگرام ندارد؟

اسلایدشو ZT Layer Slider Module

در تاریخ . مجموعه : عکس و تصویر

Like
Dislike

zt layer slider download

Joomla Versions

دمو و سایت سازنده           نسخه افزونه :  1.3

بروز رسانی شده در تاریخ : 94/12/4

کامپوننت zt layer slider محصولی از شرکت zoo template  می باشد.که در هیچ سایتی نسخه رایگان و یا نال شده آن یافت نمی شود و گلچین آنلاین تنها ارائه دهنده آن بعد از سایت اصلی می باشد. این کامپوننت از نوع اسلایدشو های لایه ای می باشد. (هم مدل اسلایدشویی که در گلچین آنلاین استفاده شده) .از خصوصیات جالب این کامپوننت امکان نمایش ویدئو های سایت های you tube و vimeo در اسلایدشو می باشد.

سایت سازنده :  zootemplate.com
این کامپوننت به درخواست کاربران منتشر شده.

فايل‌ها:
Zip zt layer slider 1.3 داغ
(1 امتياز)
تاريخ  1394-12-04 21:08:15
اندازه : حجم فايل  227 B
لطفا ثبت نام کنيد اگر قبلا ثبت نام کرده ايد با مشخصات کاربري خود وارد شويد تا اجازه دانلود به شما داده شود.

Zip zt layer slider joomla 2.5 , 3.4 اسلایدشو لایه ای داغ
(0 امتيازات)
تاريخ  1394-04-05 18:50:58
اندازه : حجم فايل  3.77 MB
لطفا ثبت نام کنيد اگر قبلا ثبت نام کرده ايد با مشخصات کاربري خود وارد شويد تا اجازه دانلود به شما داده شود.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

• آموزش خوب براش ندارید ؟
      کامپوننت به درستی نصب می شه و ماژول هم همینطور . اما ماژول اسلاید رو از کامپوننت نمیشناسه و اسلید معرقی نمیشه به ماژول.
      اگه تداخل jquery داره چطوری حل می شه ؟
      از مدیریت قالب jquery رو خاموش کردم و باز هم مشکل حل نمیشه

• درود اگر با این افزونه مشکل دارید پیشنهاد ما unit revolotion slider می باشد یا layer slider که هر دو امکاناتی در حد این افزونه و حتی بیشتر دارند.

• سلام
      من این کامپوننت رو توی قالب خودم هم داشتم اما مشکل داشت و به امید اینکه کامپوننت شما سالم هست تو سایتتون ثبتنام کردم که بتونم دانلودش کنم اما متاسفانه همون مشکل هنوز وجود داره
      داخل کامپوننت که میرم View Slides رو که میزنم داخل صفحه ادیت میره همه چیز هم بدون مشکل کارمیکنه اما دکمه های ذخیره ، ذخیره و بستن ، و دکمه انصراف عمل نمیکنن و عملا من هم نمیتونم تغییراتی رو که اعمال کردم رو ذخیره کنم ، خواهشا رسیدگی کنید اگه بتونید درستش کنید ممنون میشم

• درود بر شما

کامپوننت تست شده و سالم می باشد.

عدم کارکرد دکمه های فوق روی قالب شما می تواند به دلایل گوناگون باشد
      اعم از تداخل جی کوئری و یا بروز نبودن فریمورک قالب شما. یا مشکل داشتن فریم ورک قالب شما با این کامپوننت

این کامپوننت روی یک جوملا خام نسخه 3.4 (نسخه امیرکبیر) با قالب protostar - Default نصب شدو دکمهای آن سالم بودند و کار میکردند

روی یک جوملا خام امتحان کنید.
      برای بسته ای که روی آن نصب انجام دادید تنها راه حل ارتقاء فریمورک به آخرین نسخه است .اگر این مسئله کار نکرد افزونه easy jquery را نصب کنید .اگر باز هم کار نکرد بسته را به کل عوض کنید یا از افزونه Unite Revolution Slider که در سایت موجود است و همانند این اسلایدر است استفاده کنید

دقت کنید این افزونه در بسته گلچین شاپ 3 نیز استفاده شده و به درستی کار میکند.

• روی جوملا 3 نصب شد ولی کار نمیکنه
      من فقط برا همین یه افزونه تو وبتون ثبت نام کردم....

• درود منظورتون از کار نکردن چیه؟ ابتدا باید کامپوننت رو نصب کنید سپس ماژول رو نصب کنید.
      ممکن هست با برخی قالب ها تداخل جی کوئری داشته باشد. روی یک جوملا خام تست کنید.