<link href="/plugins/editors/jckeditor/typography/typography2.php" rel="stylesheet" type="text/css"/>

آیا میدانید :   تنها کانال رسمی گلچین آنلاین در تلگرام این کانال  است و گلچین آنلاین هیچ کانال دیگری در تلگرام ندارد؟

Ampz اولین پلاگین اشتراک گذاری شبکه های مجازی در تلگرام و واتس آپ

در تاریخ . مجموعه : شبکه‌های اجتماعی

2
Like
+2
Dislike

Ampz Golchinonline(1)

سازگار با جوملا 3

دمو و سایت سازنده        نسخه افزونه :  2.1.8

بروز رسانی شده در تاریخ : 95/10/3

پس از از روی کار آمدن شبکه های موبایلی مثل تلگرام ,وات آپ ,اینستاگرام و.. درخواست های زیادی مبنی بر آموزش نحوه استفاده از این شبکه ها روی سایت داشتیم.که تا حدودی برای اینستاگرام آموزش ها و افزونه هایی را منتشر کردیم. اما برای پرطرفدارترین شبکه موبایلی کشور یعنی تلگرام خیر. ولی  بالاخره امشب یکی از معروفترین افزونه ها با پشتیبانی از شبکه های اجتماعی تلگرام و واتس آپ یعنی افزونه Ampz را برای شما عزیزان آماده کردیم. توسط این افزونه می توانید دکمه به اشتراک گذاری مطالب و یا نوار شبکه های اجتماعی مختلف را در سایتتان نمایش دهید.این افزونه قابلیت شخصی سازی زیادی دارد و دارای حالت های مختلف از جمله نسخه دسکتاپ و نسخه موبایل می باشد.این افزونه دارای سه حالت نمایش به صورت شناور یا ثابت و نمایش در سمت راست یا چپ  می باشد.همچنین این افزونه قابلیت نمایش تعداد دفعات اشتراک گذاری شده و ارسال مطلب از طریق ایمیل به دوستان را نیز دارا می باشدنسخه جدید این افزونه با پشتیبانی از تلگرام و واتس آپ و لاینسنس معتبر برای شما عزیزان آماده شده که می توانید دانلود بفرمایید.

لیست دیگر سایت های پشتیبانی شده : WhatsApp ,Facebook ، Twitter ,Google Plus , LinkedIn , Pinterest

سازگاری و نمایش دکمه اشتراک در افزونه های : K2, Virtuemart, Hikashop, EasyBlog, RSForm, JEvents, Breezing Forms, AllVideos, Ohanah, Ignite Gallery, FLEXIcontent, ZOO, J2Store

فايل‌ها:
Zip ampz 2.1.8 داغ
(1 امتياز)
تاريخ  1395-01-15 22:38:22
اندازه : حجم فايل  492.14 KB
لطفا ثبت نام کنيد اگر قبلا ثبت نام کرده ايد با مشخصات کاربري خود وارد شويد تا اجازه دانلود به شما داده شود.

Zip پلاگین اشتراک شبکه های اجتماعی ampz 1.2 داغ
(1 امتياز)
تاريخ  1394-12-18 23:05:51
اندازه : حجم فايل  487.88 KB
لطفا ثبت نام کنيد اگر قبلا ثبت نام کرده ايد با مشخصات کاربري خود وارد شويد تا اجازه دانلود به شما داده شود.

Zip پلاگین اشتراک شبکه های اجتماعی ampz همراه با تلگرام و و اتساپ داغ
(2 امتيازات)
تاريخ  1394-11-30 20:34:38
اندازه : حجم فايل  489.36 KB

برای حذف کپی رایت طبق تصویر زیر عمل کنید :

2017 01 27 140237

Tags:
Tags:

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

• سلام
      با تشکر از گلچین آنلاین.من پلاگین رو نصب کردم ولی هنگامی که میخواهم تنظیمات رو انجام بدهم صفحه توضیحات برنامه روی همه آیکن ها قرار میگیرد و امکان هیچ کاری وجود ندارد. لطفا راهنمایی فرمایید.
      با تشکر

• درود. بعضی افزونه های جوملا 3 در مدیریت با قالب راست چین مشکل دارند. این مشکل تاحدودی به خوب قالب مدیریت پیش فرض جوملا 3 مربوط هست که به صورت کامل از راست چین پشتیبانی نمیکنه .و تاحدودی هم به خود افزونه
      بهترین کار اینه هنگامی که میخواید از این افزونه استفاده کنید از قسمت زبان ها - زبان مدیریت سایت را روی انگلیسی قرار دهید و بعد از انجام تنظیمات دوباره به زبان فارسی برگردونید.

• سلام و بسیار ممنون از این افزونه عالی.راستش من در یه سایت متفرقه به نام آی **** این افزونه رو دیده بودم.که با قیمت بالایی به فروش گذاشته بود و ادعای اورجینیال بودن افزونه هاشو میکرد.که بعدا منبعش هم فهمیدم ;) و به طرز ناشیانه در سایت خودش از طرف کاربران نظر نوشته بود :D که به به و چه افزونه خوبی .. و به صورت غیر مستقیم در حال تخریب سایت گلچین بود که راستش اولش منم باورم شد ولی بعد از اینکه بهتون ایمیل دادم و شما مدارک خرید اورجینال افزونه رو برام ارسال کردید فهمیدم که اون سایت قصدش تخریب شما بود.من در این مدت که با گلچین آشنا شدم بارها شاهد بودم که افزونه های اورجینال را با قیمت بسیار ارزون رو بدون هیچ منتی برای کاربرا قرار دادید.اما وقتی دیدم تو این سایت تو نظرات ناشیانه کاربراش رو بی فرهنگ و دزد خطاب کرده واقعا بدم اومد.و بستم سایتو همون لحظه.ازتون خواهشمندم همیشه به ارسال افزونه های اورجینال ادامه بدید که ما چشم و امیدمون به توئه گلچین ;) باتشکر

• درود بر شما. و باتشکر از نظر ارزشمند شما.سیستم انتشار افزونه در گلچین آنلاین بر اساس نیازهای کاربران و کشور صورت میگیرد.همانطور که می دانید گلچین انلاین تنها سایتی در ایران است که همزمان از پشتیبانی و بروزرسانی بیش از 90 درصد افزونه های پرکاربرد جوملا را به عهده دارد. از همین رو ممکن است سایت هایی قبل یا بعد از ما افزونه ای را منتشر کنند.که این امر هیچ تاثیری در برنامه ریزی ما برای انتشار افزونه های جدید نخواهد داشت. در مورد نظرات و حرفهای تخریبی که فرمودید. مطمئن باشید همانطور که شما به دروغ بودن این مورد و قصد آنها پی بردید بقیه کاربران نیز به اندازه کاقی هشیار هستند .موفق و پیروز باشید.