آیا میدانید :   تنها کانال رسمی گلچین آنلاین در تلگرام  این کانال  است و گلچین آنلاین هیچ کانال دیگری در تلگرام ندارد؟

مدیریت پیشرفته قالب با Advanced Template Manager

در تاریخ . مجموعه : مدیریت سایت

1
Like
+1
Dislike
0

Box665

   دمو افزونه  سازنده :regularlab   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین   نسخه :  3.1.1

Advanced Template Manager یک افزونه تجاری و محصولی از شرکت .regularlabs می باشد . توسط این افزونه می توانید به طور حرفه ای به مدیریت قالب خود بپردازید و می توانید مشخص کنید که در چه جاهایی از استایل های قالب استفاده بشود یا نشود. ,و در کل مدیریت بهتری روی قالب های خود داشته باشید. هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

کامپوننت مجازی جوملا Virtual Component

در تاریخ . مجموعه : افزونه های خاص

1
Like
+1
Dislike
0

Virtual Machines Windows

   دمو افزونه  سازنده : networkconnected  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت   نسخه : 1.0.4

حتما تابحال ماژول سفارشی یا دست ساز جوملا را دیدید ! ماژولی که یک صفحه خالی در اختیار شما می گذارد تا هر کد و متن و نوشته ای را به صورت دستی وارد کنید و تبدیل به یک ماژول برای قرار گرفتن در یک موقعیت خاص قالب کنید. اما جالب نمی شد که کامپوننت دستی نیز وجود داشت؟ Virtual Component افزونه ای است که دقیقا کار کامپوننت دستی را برای شما انجام می دهد. توسط این کامپوننت می توانید کدهای دلخواه خود را وارد کامپوننت کنید و یک کامپوننت آماده تحویل بگیرید. این کدها می توانند کد ساده یک بازی باشند یا هرکد دیگری .فرق این افزونه با افزونه ماژول دستی در این است که این یک بخش اختصاصی در منوها دارد بنابر این شما می توانید به کد دستی که در کامپوننت وارد کردید از طریق منو لینک دهید و آنرا در سایت مثل یک صفحه اختصاصی فراخوانی کنید.در دمویی که خود سازنده افزونه استفاده کرده توانسته محصولات سایت آمازون را با یک کد ساده در سایت خود فراخوانی کند ! بدون اینکه از سایت آمازون نامی باشد و تنها پس از کلیک روی محصول به سایت آمازون هدایت می شود !

اضافه کردن ماژول به ابتدا یا انتهای مطلب raxoloadmoduleposition

در تاریخ . مجموعه : مدیریت صفحات سایت

1
Like
+1
Dislike
0

Plugin Header Raxo Load Module Position

   دمو افزونه  شرکت سازنده :raxo   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین نسخه افزونه : 1

raxoloadmoduleposition یک پلاگین جالب برای افزونه موقعیت به ابتدا و انتهای مطالب می باشد. برای مثال فرض کنید یک ماژول مطالب مرتبط دارید اما قالب شما جایی یا موقعیتی زیر مطلب ندارد تا آن را در آن موقعیت قرار دهید.بنابراین می توانید از این پلاگین استفاده کنید و در زیر مطالب خود یک موقعیت ایجاد کرده و تمامی ماژول های مورد نظر را در آن موقعیت منتشر کنید.! هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ایجاد یک سایت پویا با Modulation

در تاریخ . مجموعه : متفرقه

0
Like
0
Dislike
0

548f89ce9c880 ResizeDown960px420px16

   دمو افزونه   سازنده : AlterBrains  سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین   نسخه افزونه :  2.3

فکر می کنید اگر کاربرانتان قابلیت جابجایی ماژول ها را داشتند و سایت شما را به سلیقه خودشان چینش می کردند سایتتان جذاب تر نمی شد؟ توسط این افزونه می توانید به کاربران خود اجازه دهید تا به سلیقه خود ماژول های سایت را با کشیدن و رها کردن جابجا کنند ! هم اکنون این افزونه جذاب و فارسی را از گلچین آنلاین دانلود کنید.