Image is not available
Image is not available
Image is not available

سایت آماده فارسی و دانشگاهی SJ University II

Arrow
Arrow
Shadow
Slider

آیا میدانید :   تنها کانال رسمی گلچین آنلاین در تلگرام این کانال است و گلچین آنلاین هیچ کانال دیگری در تلگرام ندارد؟

ساخت دایرکتوری لینک و تبادل لینک با JV-LinkDirectory

در تاریخ . مجموعه : املاک و مشاغل

1
Like
+1
Dislike
0

61756 Resizx16

   دمو افزونه  سازنده : JV-Extensions  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه افزونه : 5.5.1

JV-LinkDirectory  افزونه ای برای ساخت یک سیستم تبادل لینک حرفه ای و کاربردی در جوملا می باشد. توسط این افزونه می توانید یک دایرکتوری حرفه ای لینک راه اندازی کنید  و به سایر کاربرانتان اجازه دهید تا سایت خود را در زمینه مورد علاقه خود ثبت نمایند و همچنین در آن امکان تبادل لینک را نیز فراهم آورید.این افزونه دارای امکانات زیادی می باشد که در ادامه مطلب از زبان سایت سازنده نوشته شده.

*درخواستی کاربران

ماژول های سخن و ذکر روز برای جوملا 3

در تاریخ . مجموعه : متفرقه

1
Like
+1
Dislike
0

Daily Quote Mod

   دمو :ندارد  شرکت سازنده :متفرقه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت,ماژول   نسخه افزونه : 3

بارها درخواست های مبنی بر قرار دادن افزونه ای برای نمایش ذکر روز یا سخن بزرگان داشتیم. افزونه ای که تعدادی متن را را به صورت رندوم یا روزانه یا هفتگی به کاربران به ترتیب نمایش دهد. از همین رو امروز تصمیم گرفتیم دو افزونه نمایش متن به صورت روزانه و هفتگی را برای شما عزیزان آماده کنیم. توسط این ماژول ها می توانید متن مورد نظر خود را به صورت روزانه ,هفتگی یا رندوم (تصادفی) در سایت نمایش دهید.

پلاگین هشدار دهنده تصاویر مشکل دار سایت

در تاریخ . مجموعه : عکس و تصویر

1
Like
+1
Dislike
0

Notification Memo Big Big Pixel 1

   دمو: ندارد  شرکت سازنده :.freakedout   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین   نسخه افزونه :  2.0

ممکن است بارها برای شما هم پیش آمده باشد که تعداد زیادی مطالب داشتید و به مرور زمان تصاویر مطالبتان که از لینک های خارجی و.. بودند مشکل پیدا کردند و دیگر نمایش داده نمی شدند.اگر سایتی داشته باشید که هزاران مطلب داشته باشد طبیعتا گشتن در تک تک مطالب و چک کردن اینکه تصاویر سایتتان سالم است یا خیر غیر ممکن است.اما با پلاگینی که برای شما تهیه کردیم این کار به آسانی آب خوردن امکان پذیر است.این پلاگین تک تک مطالب شما را چک می کند و در صورت وجود مشکل در تصاویر لینک مورد نظر را برای شما به ایمیلی که در خود پلاگین معرفی کردید ایمیل میکند.

ساخت مجله آشپزی آنلاین با YooRecipe for joomla

در تاریخ . مجموعه : متفرقه

1
Like
+1
Dislike
0

66106 ResizeDown960px420px16

   دمو و سایت سازنده   شرکت سازنده : YooRock   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه افزونه : 5 

همانطور که می دانید تابحال تقریبا برای اکثر کارها و حرفه ها یک کامپوننت مخصوص قرار دادیم. اما در این بین جای کامپوننت آشپزی واقعا خالی بود.کامپوننتی که بتوان توسط آن یک سایت جامع آشپزی با تمامی امکانات طراحی کرد.کامپوننت آشپزی که امشب معرفی میکنیم YooRecipe نام دارد و افزونه ای بسیار کاربردی برای ساخت یک وبسایت آشپزی می باشد.اگر بخواهیم مشابهی برای این افزونه مثال بزنیم میتوانیم کامپوننت دی جی کلاسفید که یک کامپوننت مدیریت املاک است را نام ببریم.چرا که این افزونه دقیقا به همان اندازه امکانات دارد.از امکانات این افزونه می توان به ساخت مجله و کتاب آشپزی و گروه بندی آنها اشاره کرد.همچنین این افزونه دارای یک سیستم جستجوی پیشرفته برای جستجوی غذا می باشد که کاربر می تواند مثلا بر اساس نوع غذا,شام,نهار و دسر در بین غذاها جستجو کند.همچنین YooRecipe دارای بخشی برای اضافه کردن غذا توسط کاربر نیز می باشد تا کاربران نیز بتوانند طرح ها و تجربیات خود را با دیگران درمیان بگذارند.برای دیدن امکانات بیشتر افزونه به ادامه مطلب مراجعه کنید.