آیا میدانید :   تنها کانال رسمی گلچین آنلاین در تلگرام  این کانال  است ؟

ایجاد یک موقعیت شناور در قالب با Anything Scroll Spy

در تاریخ . مجموعه : متفرقه

1
Like
+1
Dislike
0

38111 ResizeDown916

   دمو افزونه  سازنده : Codeboxr  سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین   نسخه :  1.6

Anything Scroll Spy یک پلاگین جالب برای ایجاد یک موقعیت شناور در قالب شماست. توسط این افزونه می توانید یک موقعیت شناور در قالب ایجاد کنید و هر ماژولی که می خواهید را شناور کنید. منظور از موقعیت شناور موقعیت هایی می باشد که با اسکرول صفحه  ماژول مورد نظر نیز همراه با صفحه حرکت می کند و همیشه در جلوی چشم بازدیدکننده است.

پکیج الحاقات Amazing Addons For SP Page Builder

در تاریخ . مجموعه : متفرقه

1
Like
+1
Dislike
0

Amazing Addons For SP Page Builder (1)

   دمو افزونه  سازنده : codecanyon  سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین  نسخه : 1

Amazing Addons For SP Page Builder  مجموعه ای از پلاگین های اضافی و تجاری برای صفحه ساز معروف sp page builder می باشد. هرچند که این صفحه ساز خود به تنهایی دارای ده ها پلاگین و ابزار حرفه ای است. اما توسط این مجموعه ابزار الحاقی قدرت صفحه ساز چندین برابر می شود. این مجموعه شامل  پلیر,ابزار اینفوگرافی,فونت آیکون ,گالری و... می باشد که در ادامه می توانید تصاویر آن ها را نیز مشاهده کنید.

کامپوننت ساخت چارت سازمانی Org Chart Tool

در تاریخ . مجموعه : متفرقه

1
Like
+1
Dislike
0

کامپوننت ساخت چارت سازمانی

   دمو افزونه  سازنده : symboltool  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت   نسخه :  1.1.0

اگر در حال طراحی سایت شرکتی هستید..بدون شک به این کامپوننت ها نیاز خواهید داشت ! دو عدد کامپوننت حرفه ای ساخت چارت سازمانی برای شما عزیزان آماده کرده ایم که می توانید از ادامه مطلب دانلود کنید. توسط این کامپوننت ها می توانید سلسه مراتب یک سازمان را به صورت چارت با عکس و تصویر اعضای سازمان از فبیل مدیرعامل.معاون.حسابدار و .... نمایش دهید.

کامپوننت مجازی جوملا Virtual Component

در تاریخ . مجموعه : افزونه های خاص

1
Like
+1
Dislike
0

Virtual Machines Windows

   دمو افزونه  سازنده : networkconnected  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت   نسخه : 1.0.4

حتما تابحال ماژول سفارشی یا دست ساز جوملا را دیدید ! ماژولی که یک صفحه خالی در اختیار شما می گذارد تا هر کد و متن و نوشته ای را به صورت دستی وارد کنید و تبدیل به یک ماژول برای قرار گرفتن در یک موقعیت خاص قالب کنید. اما جالب نمی شد که کامپوننت دستی نیز وجود داشت؟ Virtual Component افزونه ای است که دقیقا کار کامپوننت دستی را برای شما انجام می دهد. توسط این کامپوننت می توانید کدهای دلخواه خود را وارد کامپوننت کنید و یک کامپوننت آماده تحویل بگیرید. این کدها می توانند کد ساده یک بازی باشند یا هرکد دیگری .فرق این افزونه با افزونه ماژول دستی در این است که این یک بخش اختصاصی در منوها دارد بنابر این شما می توانید به کد دستی که در کامپوننت وارد کردید از طریق منو لینک دهید و آنرا در سایت مثل یک صفحه اختصاصی فراخوانی کنید.در دمویی که خود سازنده افزونه استفاده کرده توانسته محصولات سایت آمازون را با یک کد ساده در سایت خود فراخوانی کند ! بدون اینکه از سایت آمازون نامی باشد و تنها پس از کلیک روی محصول به سایت آمازون هدایت می شود !