آیا میدانید :   تنها کانال رسمی گلچین آنلاین در تلگرام  این کانال  است ؟

تب محصولات با j2store Custom Tabs

در تاریخ . مجموعه : تب سازها

1
Like
+1
Dislike
0

Customtab 03

   دمو افزونه  سازنده : .j2store  سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین   نسخه : 1

افزونه j2store Custom Tabs محصولی از شرکت j2store می باشد و یکی از الزامات و افزونه های مورد نیاز برای این فروشگاه ساز است.توسط این پلاگین می توانید تب های اضافه به انتهای صفحه محصولات اضافه کنید و بخش های جدیدی برای توضیحات و گزینه های بیشتر خلق کنید.برای مثال در یک تب توضیحات افزونه- در یک تب ویژگی ها - در یک تب کد تخفیف یا نمونه یا تصاویر و... هم اکنون این افزونه جالب را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

امتیاز و پاداش مشتریان با Points and Rewards فارسی

در تاریخ . مجموعه : فروشگاهی

3
Like
+3
Dislike
0

Main Rewards

   دمو افزونه   سازنده : j2store   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین   نسخه افزونه : 1.20

همانطور که می دانید افزونه j2store یکی از برترین فروشگاه های جوملاست که توسط آن می توانید انواع فایل ها را به فروش برسانید.اما چیزی که این افزونه کم داشت یک سیستم امتیاز دهی و تخفیف بود. بدین صورت که کاربر به ازای هر خرید مقداری امتیاز (بن یا کد تخفیف یا سکه ) دریافت کند و سپس توسط همان امتیاز بتوان در خریدهای بعدی تخفیف دریافت کند. از همین رو افزونه جالب Points and Rewards را برای j2store به صورت کاملا فارسی آماده کردیم.با نصب این پلاگین الحاقی می توانید به کاربران خود بن یا کوپن تخفیف دهید و آنها را به خرید بیشتر ترغیب کنید.همچنین به همراه این افزونه یک فیلم آموزشی از سایت سازنده نیز قرار داده شده.با با نحوه کار این افزونه بهتر آشنا شوید.

فروشگاه فایل دی جی کام فارسی DigiCom

در تاریخ . مجموعه : افزونه فارسی

1
Like
+1
Dislike
0

Digicom Hero

   دمو افزونه  شرکت سازنده : themexpert  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه افزونه : 1.3.5

اگر به دنبال یک فروشگاه ساز مخصوص فایل های دیجیتال هستید.چندین گزینه پیش رو دارید: j2store,k2store,hikashop  هرچند جومشاپینگ و ویرچومارت هم می توانند با الحاقات جانبی امکان فروش فایل داشته باشند.اما به طور ذاتی این امکان را ندارند. اما با افزونه ای که امشب معرفی میکنیم یک افزونه جدید دیگر نیز به لیست شما اضافه می شود.افزونه Digicom یک کامپوننت با امکان ذاتی فروش فایل است.در واقع این افزونه فقط برای فروش فایل ساخته شده. و توسط آن می توانید موزیک,فیلم,عکس,کتاب و هرنوع فایل دیجیتال دیگری را به فروش برسانید.از همین رو نسخه فارسی این افزونه ارزشمند  با تاریخ شمسی و همراه با پلاگین های پرداخت بانک ملت و زرین پال را برای شما عزیزان آماده کرده ایم. و هم اکنون می توانید آخرین نسخه این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ساخت سایت ارائه کوپن تخفیف CMCouponListing

در تاریخ . مجموعه : فروشگاهی

0
Like
0
Dislike
0

Cmcouponlisting

   دمو افزونه  شرکت سازنده : -  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه افزونه : 2.2.2

 CMCouponListing افزونه ای برای ساخت سایت کوپن تخفیف ، سایتی که در آن فروشگاه ها و تاجرها می توانند پیشنهاد های تخفیف خود را به صوت کد کوپن، تصویر کوپن، لینک فعال سازی تخفیف، لینک بازاریابی ارائه دهند.چیزی شبیه سایت نت برگ - این موضوع به ترویج علائم تجاری، ارتقاء خدمات و فروش آن ها کمک می کند.