آیا میدانید :   تنها کانال رسمی گلچین آنلاین در تلگرام  این کانال  است ؟

دانلود به ازای ایمیل در جوملا باOS Download Pro فارسی

در تاریخ . مجموعه : ویژه اعضای سه ماهه و بالاتر

3
Like
+3
Dislike
0

Osdownloadpro

   دمو افزونه   سازنده :joomlashack   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,   نسخه افزونه : 1.9.3

اگر قصد جمع آوری ایمیل کاربران خود را داشته باشید.بهترین گزینه قرار دادن یک فایل با ارزش برای دانلود می باشد و سیستمی که به جای دریافت پول ایمیل مشتری را دریافت و به جای آن فایل در اختیار او قرار دهد.به اینگونه سیستم ها دانلود به ازای ایمیل گفته می شود. و به شدت نیز در ایران استفاده می شوند.افزونه ای که امشب برای شما آماده کردیم یک سیستم مدیریت دانلود حرفه ای است که امکانات بسیاری دارد و یکی از امکانات آن دانلود به ازای ایمیل می باشد.از دیگر امکانات این افزونه می توان به امکان دانلود به ازای اشتراک در شبکه های اجتماعی,ارسال فایل به ایمیل کاربر,گرفتن خروجی ازلیست ایمیل های جمع آوری شده در یک فایل csv  و ده ها امکان دیگر اشاره کرد.هم اکنون می توانید این افزونه فارسی را از گلچین آنلاین به صورت کد باز دانلود کنید.

سیستم مدیریت دانلود JUX Download برای جوملا

در تاریخ . مجموعه : مدیریت دانلود

1
Like
+1
Dislike
0

2016 12 16 04513247

   دمو افزونه  شرکت سازنده : JoomlaUX   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه افزونه :  1.0.1

JUX Download یکی از جدیدترین سیستم های مدیریت دانلود و فایل ها برای جوملاست که که بسیار کار آمد و کاربر پسند می باشد.اگر بخواهیم مشابه و رغیبی برای این افزونه مثال بزنیم شاید تنها افزونه داکمن باشد که از لحاظ زیبایی توان رقابت با این افزونه را داشته باشد.از امکانات این افزونه می توان به قالب های بسیار حرفه ای,سازگاری با موبایل و تبلت,گروه بندی بر اساس تگ (کلمات کلیدی),گزارش دانلود کاربران,امکان قرار دادن محصولات دانلودی به شکل ماژول در موقعیت های مختلف و ده ها امکان دیگر اشاره کرد. هم اکنون می توانید آخرین نسخه این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

مدیریت دانلود آر اس فایل RSfiles برای جوملا

در تاریخ . مجموعه : مدیریت دانلود

2
Like
+2
Dislike
0

0rsfiles(1)

   دمو افزونه   سازنده : rsjoomla  سازگار: جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه افزونه : 1.16.2

*این افزونه امکان دانلود به ازای ایمیل را نیز دارد (کاربر با وارد کردن ایمیل  مجاز به دانلود شود )

همانطور که می دانید شرکت آر اس جوملا یکی از برترین شرکت های ارائه دهنده افزونه های جوملا می باشد که افزونه های آنها به کیفیت بالا,کدنویسی حرفه ای و بروز رسانی مداوم مشهور هستند و کمترین تداخل را با سایر افزونه ها دارند. و از نمونه مهمترین افزونه های آنها می توان به فرم ساز Rsform و دیواره آتش Rsfirewall استفاده کرد. که این روز ها در 70 درصد سایت های ساخته شده با جوملا حداقل یکی از آنها یافت می شود.افزونه ای که امشب برای شما عزیزان منتشر می کنیم افزونه rsfile می باشد. این افزونه از برترین های مدیریت دانلود و محصولی نسبتا جدید از شرکت آر اس جوملا می باشد.توسط این افزونه می توانید یک سیستم مدیریت دانلود راه اندازی کنید. در زیر به برخی امکانات این افزونه اشاره میکنیم : 

امکانات :

  • امکان اپلود همزمان چندین فایل به آسانی
  • امکان مدیریت دسترسی بر اساس گروه ها
  • امکان محدود کردن تعداد دانلود
  • امکان آپلود فایل توسط کاربر و داشتن پنل اختصاصی
  • امکان کد کردن لینک های دانلود برای جلوگیری از کپی لینک ها
  • امکان دانلود  در ازای وارد کردن ایمیل
  • داشتن سیستم آمار و آنالیز
  • سیستم کپچا حرفه ای
  • داشتن فید Rss
  • و ده ها امکان دیگر

پیشرفته ترین سیستم مدیریت دانلود جوملا JU Download

در تاریخ . مجموعه : مدیریت دانلود

0
Like
0
Dislike
0

47004 Reopy

   دمو افزونه  شرکت سازنده :   سازگار با : جوملا 3x  کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه افزونه :  1.2.9

جوم آلترا یکی از برترین شرکت های ارائه دهنده افزونه های جوملا می باشد که تابحال ده ها افزونه کوچک و بزرگ برای جوملا منتشر کرده.یکی از برترین این افزونه ها افزونه
جی یو دانلود (JU Download ) می باشد. این افزونه را از جهاتی می توان یکی از پیشرفته ترین و برترین افزونه های مدیریت دانلود جوملا دانست.چرا که هر چیزی را که شما از یک سیستم مدیریت دانلود حرفه ای انتظار داشته باشید می توانید در آن پیدا کنید. به طوری که شاید بی راه نباشد که بگوییم اگر می خواهید یک سایت مدیریت دانلود راه اندازی کنید فقط با نصب این افزونه 90 درصد سایت شما آماده است ! چرا؟ چون این افزونه امکاناتی نظیر سیستم امتیاز دهی,نظردهی,پروفایل,ماژول های نمایش آخرین مطالب,انواع قالب دانلود,سیستم اشتراک در شبکه های اجتماعی,فیلدهای اضافی,سیستم ریموت آپلود,سیستم آپلود آنلاین فایل با امکان نمایش درصد آپلود,سیستم Rss,بخش مدیریت دسترسی ها(ACL) ,بخش محدودیت سرعت دانلود,مقدار و تعداد دانلود,سیستم آمار و آنالیز دانلود,سیستم گزارش دانلود کاربران,سیستم نمایش چارت میزان دانلود وآپلود کاربران,بخش ارسال فایل توسط کاربران  و همه امکانات را در خود جای داده و شما را از هرگونه سیستم های اضافی بی نیاز می کند. هم اکنون می توانید آخرین نسخه این افزونه ارزشمند را ازگللچین آنلاین دانلود کنید.