مرجعی کامل از قالب های شرکت های معتبر خارجی

دنبال قالب مناسب و اورجینال میگردید؟ از سایت دیگر ما دیدن کنید !

Image is not available
Shadow
Slider

آیا میدانید :   تنها کانال رسمی گلچین آنلاین در تلگرام این کانال است و گلچین آنلاین هیچ کانال دیگری در تلگرام ندارد؟

دانلود مجموعه پلاگین های حل مشکل جی کوئری درجوملا

در تاریخ . مجموعه : افزونه دسته جمعی

0
Like
0
Dislike
0

پلاگین حل مشکل جی کوئری جوملا

2015 01 21 081910

مجموعه ای که امروز برای شما آماده کردیم یک مجموعه مکمل جوملاست که برای هر طراح سایتی نیاز است و در آینده حتما در کیف ابزار جوملا نسخه 3 جای خواهد گرفت.

این مجموعه چیست؟ حتما تابحال دقت کردید که برخی اسلایدشو ها یا افزونه ها در سایت شما اجرا نمی شوند اما همین اسلایدشو در یک سایت دیگر اجرا می شود.و اکثر طرحان به ناچار از یک اسلایدشو دیگر استفاده می کنند. اما واقعا مشکل چیست؟ سایت؟ اسلایدشو؟ هاستیگ؟ خیر  اکثر این مشکلات به علت تداخلات جی کوئری می باشد یا اینکه نسخه جی کوئری قالب یا جوملای شما با نسخه ی مورد استفاده افزونه سازگاری ندارد. که باعث این مشکلات می شوند.

جی کوئری چیست؟ در تعریف جی کوئری در زبان فارسی آمده : یک چارچوب جاوا اسکریپت است که هدف آن آسان ساختن استفاده از  جاوا اسکریپت در صفحات طراحی وب سایت شماست. جی کوئری تلاش می کند تا بسیاری از دستورات پیچیده  جاوا اسکریپت نظیر فراخوانی های  ای جکس (AJAX) و عملیاتهای DOM را ساده تر کند تا بتوانید این اعمال را بدون این که دانش زیادی درباره جاوا اسکریپت داشته باشید به اجرا بگذارید. شما می توانید  تقریباً برای انجام هر کاری یک پلاگین در جی کوئری  پیدا نمائید.

خب با همه این اوصاف راه حل مشکل ما چیست؟ راه حل اضافه کردن بانک هی بروز شده جی کوئری به جوملا و غیر فعال کردن جی کوئری پیش فرض افزونه ها می باشد. در این مجموعه ارزشمند ما چند پلاگین برای شما قرار دادیم که همگی به جوملای شما بانک های جی کوئری اضافه می کنند و می توانید با توجه به سازگاری جوملای خود هرکدام را نصب کنید.

 

نکته : در این پک پیشنهاد ما پلاگین easy jquary می باشد.که با اکثر نسخه های جوملا سازگاری دارد و مشکل نمایش اکثر اسلایدشو ها را حل کرده برای مثال نسخه جدید unite revolotion slider که اخیرا منتشر کردیم نیازمند نسخه بالای جیکوئری می باشد که با این پلاگین اگر جی کوئری شما قدیمی باشد مشکل حل می شود.

فايل‌ها:
Zipپلاگین جلوگیری از تداخل جی کوئریداغ
(0 امتيازات)
تاريخ 1393-02-10 01:09:23
اندازه : حجم فايل 217.85 KB
لطفا ثبت نام کنيد اگر قبلا ثبت نام کرده ايد با مشخصات کاربري خود وارد شويد تا اجازه دانلود به شما داده شود.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند