<link href="/plugins/editors/jckeditor/typography/typography2.php" rel="stylesheet" type="text/css"/>

آیا میدانید :   تنها کانال رسمی گلچین آنلاین در تلگرام این کانال  است و گلچین آنلاین هیچ کانال دیگری در تلگرام ندارد؟

سیستم حق اشتراک برای آگهی Subscription Plans App for DJ-Classifieds

در تاریخ . مجموعه : آگهی و تبلیغات

Like
Dislike

Spa1

  دمو افزونه   سازنده :dj-extensions   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین   نسخه : 3.5

Subscription Plans App for DJ-Classifieds افزونه ای برای فروش اشتراک ماهانه انتشار آگهی در دی جی کلاسفید می باشد. توسط این پلاگین می توانید اشتراک بفروشید. برای مثال می توانید یک اشتراک یک ماهه قرار دهید که در آن کاربر بتواند تا 20 آگهی در ماه منتشر کند و بعد از یک ماه اشتراک وی منقضی شود و آگهی های وی نیز می تواند غیر فعال شود. همچنین در این سیستم می توانید تعداد انتشار عکس برای آگهی - امکان استفاده از ویدئو - لینک سایت و ... را در هر اشتراک مشخص کنید.

الحاق فایل به آگهی Attachments App for DJ-Classifieds

در تاریخ . مجموعه : آگهی و تبلیغات

1
Like
+1
Dislike

Afaa

   دمو افزونه   سازنده :   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه :  

توسط این پلاگین می توانید به کاربران خود امکان دهید تا هنگام ارسال آگهی یک فایل نیز به آگهی پیوست کنند. مواردی مثل فایل کاتالوگ و ... این پلاگین مخصوص افزونه مدیریت آگهی دی جی کلاسفید می باشد.

کوپن تخفیف دی جی کلاسفید Coupons App for DJ-Classifieds

در تاریخ . مجموعه : آگهی و تبلیغات

1
Like
+1
Dislike

Coupons App For DJ Classifieds

  دمو افزونه   سازنده :dj-extensions   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین,   نسخه : 1.0

بدون شک دی جی کلاسفید یکی از برترین افزونه های ارسال و مدیریت آگهی در جوملاست که طرفداران زیادی نیز در ایران دارد. هرچند این افزونه به خودی خود کامل است اما یک سری الحاقات تجاری نیز برای آن نوشته شده تا این افزونه را قدرتمند تر کند.یکی از این الحاقات پلاگین کوپن تخفیف برای این افزونه است.توسط این پلاگین و همانطور که از نامش پیداست کاربران شما می توانند از کد تخفیف هنگام پرداخت هزینه آگهی استفاده کنند.

ضد بلاک کننده تبلیغات Adblocker جوملا

در تاریخ . مجموعه : آگهی و تبلیغات

Like
Dislike

59c3214b5b186a3a3212

   دمو ندارد   شرکت سازنده : nmg   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه افزونه : 1.1.3

اگر سایتی تبلیغاتی دارید احتمالا این افزونه مناسب شما خواهد بود.!  حتما می دانید که این روزها پلاگین های زیادی برای مرورگرها ساخته شدند تا جلوی تبلیغات را بگیرند. و برای مثال تبلیغات پاپ آپ  و... را از دید کاربر حذف کنند. این پلاگین ها به addblocker معروف هستند و ضرر زیادی به سایت هایی که درامدشان از طریق بازدید تبلغات و تبلیغات کلیکی می باشد وارد می کنند. از همین رو پلاگینی برای شما آماده کردیم که تا کاربر پلاگین ضد تبلیغات خود را غرفعال نکند نمی تواند وارد سایت شود. همچنین می توانید این افزونه را به آلفایوزرپوینت یا آلتایوزرپوینت نیز متصل کنید تا در صورتی که کاربر پلاگین adblocker مرورگر خود را غیر فعال کرد امتیاز دریافت کند! هم اکنون این افزونه جالب را از گلچین آنلاین دانلود کنید.