کامپوننت امتیاز دهی و نظردهیDJ Reviews فارسی

در تاریخ . مجموعه : نظرسنجی و امتیازدهی

0
Like
0
Dislike
0

2016 02 10 025454 Copy

سازگار با جوملا 2.5 و 3

دمو و سایت سازنده          نسخه افزونه :  1.2.1

اگر از کامپوننت های سنگین نظردهی مثل جی کامنت یا کومنتو خسته شده اید و اگر می خواهید همزمان یک سیستم امتیازدهی و نظر دهی در سایت داشته باشید.بهتر است کامپوننت DJ Reviews را امتحان کنید. این افزونه یکی از جدیدترین کامپوننت های نظردهی و امتیاز دهی جوملاست که توسط شرکت dj-extensions منتشر شده است.و به صورت اختصاصی توسط گلچین آنلاین  خریداری و فارسی  و بهینه سازی شده است.توسط این کامپوننت کاربران می توانند مطالب شما را خوانده و با گزینه هایی که شما تعیین کرده اید به مطلب ستاره دهند.همچنین این کامپوننت قابلیت نمایش میانگین امتیازات را نیز بالای هر مطلب دارد.امیدواریم از این کامپوننت لذت ببرید.

عکس های بیشتر در ادامه مطلب...

فايل‌ها:
ZipDj Review 1.2.1 (انگلیسی)
(0 امتيازات)
اندازه : حجم فايل 266.37 KB
لطفا ثبت نام کنيد اگر قبلا ثبت نام کرده ايد با مشخصات کاربري خود وارد شويد تا اجازه دانلود به شما داده شود.

Zipکامپوننت نظر و امتیازدهی فارسی DJ-Reviews 1.1داغ
(0 امتيازات)
اندازه : حجم فايل 221.38 KB
لطفا ثبت نام کنيد اگر قبلا ثبت نام کرده ايد با مشخصات کاربري خود وارد شويد تا اجازه دانلود به شما داده شود.

نکته : عزیزان دقت کنید از آنجایی که بروز رسانی افزونه ها به طور مداوم در گلچین آنلاین صورت میگیرد در اغلب موارد امکان فارسی سازی نسخه های جدید نیست.چرا که با اینکار هرماه باید بالا ده ها افزونه فارسی سازی شوند.و از آنجایی که فارسی سازی زمان بر می باشد ممکن است آپدیت ها خیلی با تاخیر بیشتر منتشر شوند. و از طرفی در نسخه های جدید افزونه ها تنها چند ایراد کوچک برطرف می شود و افزونه تغییرات کلی ندارد. از همین رو می توانید برای فارسی سازی . ابتدا نسخه قدیمی تر که فارسی هست  را نصب کنید سپس نسخه جدید را نصب کنید. با اینکار افزونه شما به آخرین نسخه آپدیت شده و فارسی  نیز خواهد بود.

نکته : پس از نصب پلاگین های کامپوننت را فعال کنید . و وارد پلاگین های این کامپوننت شده و گروه کاربری را روی ثبت نام شده قرار دهید.با فعال کردن پلاگین ها و ساخت گزینه های امتیاز جدید .به صورت خودکار زیر مطالب شما بخش امتیاز و نظر اضافه می شود.همچنین دقت داشته باشید که دسترسی گروه کاربری مورد نظرشما برای ایجاد واضافه کردن نظر جدید روی مجاز قرار داشته باشد.

2016 02 10 144000

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند