کامپوننت CMK2Inline اورجینال برای کی 2

در تاریخ مجموعه : افزونه های k2

1
like کامپوننت CMK2Inline اورجینال برای کی 2  - گلچین آنلاین
+1
dislike کامپوننت CMK2Inline اورجینال برای کی 2  - گلچین آنلاین
0

کامپوننت cmk2inline

کامپوننت cmk2inline

دمو : نمایش دموی مدیریت کامپوننت(انگلیسی)

کامپوننتی که امشب معرفی می کنیم یکی از کامپوننت های ارزشمند k2 می باشد.که به صورت اورجینال خریداری و منتشر شده.اما کار این کامپوننت چیست؟

همانطور که می دانید در کامپوننت کی 2 بخشی به اسم Extera field یا همان فیلد های اضافی وجود دارد. این بخش به نوعی برای مجموعه بندی و نمایش ویژگی های خاص هر مطلب استفاده می شود.از طرفی اکثر کامپوننت های جستجو و فیلتر گزاری کی 2 نیز از این بخش برای پیدا کردن مطالب استفاده می کنند. برای اینکه شما یک فیلد اضافی به مطالب اضافه کنید.ابتدا باید فیلد های اضافی مورد نظر را ساخته و سپس به یک مجموعه اختصاص دهید و سپس روی تک تک مطالب کی 2 کلیک کرده و ویژگی ها و فیلدهای اضافی آنرا مشخص کنید ( مثلا  در سایت خبری فیلد سیاسی ,ورزشی ,فرهنگی می سازید و در هر مطلب یکی از آنها را انتخاب میکنید. خب حالا کار این کامپوننت چیست؟ مشکلی که در کی 2 هست این است که شما برای اختصاصی دادن هر فیلد به یک مطلب باید راه زیادی را بروید ! و روی مطالب کلیک کرده و به بخش فیلدها رفته و فیلد را عوض کنید! از طرفی برای تغییر یک فیلد در مطالب هم باید راه درازی را طی کنید. این کامپوننت به شما امکان قرار دادن فیلد را در ستون لیست مطالب می دهد.یعنی همان ستونی که نوشته عنوان..نام مجموعه و .. و حتی می توانید ستون لیست مطالب پیشفرض جوملا را نیز تغییر نام داده یا غیر فعال کنید.

فايل‌ها:
کامپووننت cmk2inline اورجینالداغ
(0 امتيازات)
اندازه : حجم فايل 110.93 KB
لطفا ثبت نام کنيد اگر قبلا ثبت نام کرده ايد با مشخصات کاربري خود وارد شويد تا اجازه دانلود به شما داده شود.

 

نکته حتما بعد از نصب به منوی کامپوننت رفته و سپس از بخش Template Override روی دکمه سبز رنگ که نوشته Create override layout file کلیک کنید. در غیر این صورت کامپوننت به درستی عمل نمیکند.

 

cmk2inline

 ممکنه این مطالب هم براتون جالب باشه                                           

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0