loading...

گلچین آنلاین بزرگترین و بروزترین مرجع افزونه های جوملا در ایران

نرم افزار افزایش ترافیک و بازدید سایت

نگارش یافته توسط گلچین آنلاین مجموعه نرم افزارهای seo

5
like نرم افزار افزایش ترافیک و بازدید سایت  - گلچین آنلاین
+4
dislike نرم افزار افزایش ترافیک و بازدید سایت  - گلچین آنلاین
1

traffic_afzayesh نرم افزار افزایش ترافیک و بازدید سایت  - گلچین آنلاین

همانطور که می دانید ما در گلچین آنلاین طرفدار سئو سفید یا همان سئو قانونی هستیم. و همیشه به کاربرانمان پیشنهاد می کنیم که از راه اصلی که همان بهینه سازی سایت و افزایش کیفیت محتوا می باشد بازدید سایت را افزایش دهند.اما گاهی اوقات ممکن است بخواهید برای مدت کوتاهی برای سایت هایی که اهداف بلند مدت ندارند.مثل سایت های انتخاباتی که تنها یکماه قبل از انتخابات ساخته می شوند بازدیدکننده زیادی جذب کنید.یا بخواهید در مدت کوتاهی رتبه الکسای خود را پایین بیاورید.از همین رو می توانید از انواع روش های افزایش بازدید مثل تبلیغات های مختلف یا نرم افزار های مختلف استفاده کنید.نرم افزاری که امروز برای شما آماده کردیم نرم افزار افزایش بازدید سایت می باشد. این نرم افزار می تواند تا 10 هزار بازدید با آی پی های مختلف.به صورت رایگان برای شما در روز ارسال کند.انتشار این نرم افزار دلایل مختلفی داشت اما یکی از مهمترین ترین دلایل آن استفاده برخی  سئو کاران از ان بود به طوری که شاهد بودیم که ده ها مدیر سایت با پرداخت مبالغ بسیار زیاد برای سئوی سایت خود هزینه کردند و  فرد سئو کار به جای بهینه سازی اصولی سایت آنان تنها  با این نرم افزار اقدام به ارسال بازدید برای آنان میکردند.که موجب کاهش رتبه الکسای آنان در کوتاه مدت می شد. از همین رو این نرم افزار منتشر شد تا به عنوان یک مدیر سایت زیر باز هزینه های هنگفت غیر اصولی برای سئو و افزایش بازدید خود نروید.

امکانات نرم افزار

۱- تعیین تعداد IP بازدید کننده از هر آدرس(۱ تا ۱۰۰۰۰)
۲- قابلیت بازدید ۱۰ آدرس به صورت همزمان
۳- تنظیم مدت زمان بازدید هر IP
۴- قابلیت باز کردن POP UP درون برنامه (امکان بازدید از پاپ آپ های سایت شما)
۵- تنظیم کشور بازدید کننده (IRAN,CHINA,USA,INDIA) جهت افزایش رتبه کشوری و جهانی
۶- امکان گرفتن بازدید از اساس کلمات کلیدی
۷- امکان ورودی گرفتن از (Google , Yahoo , Bing) و چندین سایت برتر دنیا

 

فايل‌ها:
نرم افزار افزایش بازدید سایتداغ
(5 امتيازات)
تاريخ 1395-11-04 02:41:24
اندازه : حجم فايل 37.11 MB

لطفا ثبت نام کنید یا با حساب کاربری خود وارد شوید.

این نرم افزار به صورت رایگان و برای اولین بار در کانال تلگرام گلچین آنلاین منتشر شده. برای دانلود رایگان این نرم افزار و سایر نرم افزارها و افزونه های کاربردی که در آینده منتشر می شوند به کانال تلگرام گلچین آنلاین بپیوندید.

ورود به کانال گلچین آنلاین + دانلود نرم افزار

نکته : دوستان سیستم کار این نرم افزار به گونه ای است که امکان دارد از طرف شما از چند سایت بازدید کند. البته در خود نرم افزار اشاره ای به آن نشده. از همین رو پیشنهاد می شود آن را بر روی سرور یا وی پی اس نصب کنید. یا روی سیستم هایی که کار زیادی با آن ندارید.تا نرم افزار به راحتی بازدید برای شما جذب کند.تمامی کار این برنامه خودکار است و هیچگونه پنجره بازدید و مزاحمتی برای شما باز نمی شود.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
بارگذاری بیشتر ...