دانلود قالب خبری جوملا 3 metro news

در مجموعه قالب های فارسی

0
0
0

قالب خبری مترونیوز

نسخه اورجینال و فارسی

آدرس سایت سازنده : themexpert.com/joomla-templates/metronews

دموی انگلیسی : demo.themexpert.com/#metronews

مدتی بود که در گلچین آنلاین بسته نصبی و قالب جدیدی منتشر نشده بود.(به علت اختصاصی کردن بخش قالب ها در سایت گلچین تمپلیت) لذا تصمیم گرفتیم قالبی بسیار کاربردی و درخور را امشب منتشر کنیم. قالب metro news یکی از برترین قالب هایی می باشد که جوملا 3 به خود دیده. این قالب دارای طرح بندی بسیار نوین و جدید مترو می باشد. و از طرفی به علت موقعیت های جالب آن تقریبا در هرنوع سایتی قابل استفاده است. قالب مترو یک قالب خبری از شرکت themexpert می باشد. از خصوصیات جالب این قالب 40 دلاری سازگاری آن با افزونه های ایزی بلاگ.ایزی سوشیال  و کیونا می باشد.

ویزگی های جامع  و تصویری این قالب ارزشمند در ادامه مطلب...

مگا منوی حرفه ای. سازگاری کامل با موبایل و منوی اختصاصی موبایل

سازگاری حرفه ای و کامل با کامپوننت وبلاگ دهی ایزی بلاگ ..

ایزی بلاگ یکی از پیشرفته ترین سیستم های ساخت و بلاگ در جوملاست. از خصوصیات ممتاز این قالب سازگار جامع آن با این کسامپوننت حرفه ای می باشد و باعث می شود بتوانید یک سایت حرفه ای با چندین نویسنده بسازید(یکی از خصوصیات ایزی بلاگ امکان ایجاد چندین نویسنده و پست مهمان برای سایت است)

اسکرول بار اختصاصی و رنگی :

از خصوصیات جالب این قالب داشتن اسکرول بار اختصاصی و رنگی در گوشه سایت می باشد که در رنگ های مختلف جلوه زیبایی به سایتتان می بخشد.

رنگ های تنوع

رنگ بندی متنوع : رنگ بندی متنوع و زیبای این قالب هر سلیقه ای را به خود جلب خواهد کرد..رنگهای سبر..آبی ..بنفش و ...

فايل‌ها:
بسته نصبی مترونیوز جوملا 3داغ
تاريخ 773-02-05 08:51:16
اندازه : حجم فايل 32 مگابایت

برای دانلود این محصول شما نیاز به خرید اشتراک دارید اگر عضو هستید با حساب کاربری خود وارد شوید.

ممکنه این مطالب هم براتون جالب باشه                                           

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

نظرات (11)

1. کوروش

فقط خواستم بگم اگر میخواستم این قالبها رو از جایی دیگه بخرم باید بالای یک تومن هزینه می کردم . افتخار می کنم سالهاست مشترک گلچین انلاین هستم و بعد دو سال نبودن در ایران دوباره از این سایت دارم استفاده می کنم . ای کاش یکم تعداد قالبهای خبری فارسی شده بیشتر بود با اینکه قیمتهاشون بالای 100 تومنه و حق میدم کمتر بزارید

1. گلچین آنلاین    کوروش

درود. بر شما کوروش عزیز. سپاس از اینکه به ما لطف دارید. البته فارسی نکردن قالب ها برای قیمتشون نیست .بلکه برای زمان زیادی هست که فارسی سازی میبره. اگر قصد استفاده از این قالب را دارید پیشنهاد میکنیم.یک مقدار صبر کنید سبک جدیدتر مترو بزودی فارسیش منتشر میشه.

1. کوروش

سلام . من این بسته نصبی رو نصب کردم خیلی قالبش خوبه و به کارم میاد ولی بعد از نصب سایتم از کار افتاد .

1. گلچین آنلاین    کوروش

درود. نمیدونم دقیقا از چه هاستی استفاده میکنید. اما هاست های غیراستاندارد کانفیگ درست ندارند و این خطاها رو اغلب می دهند. چندی پیش هم یکی از کاربران آخرین نسخه rsfirewall رو هاستشون حذف کردند که با پیگیری ما مشخص شد مشکل از آنتی ویروس هاستینگ است. در هرصورت این قالب برای سال 2014 هست و تا امروز هیچ اپدیت جدیدی از اون منتشر نشده. پیشهاد میکنم صبر کنید. قالب جدید مترو از شرکت های دیگه منتشر کنیم.

1. وحید

سلام وخسته نباشید. و باتشکر از ساییت عالیتون.من می خوام منو قالب رو راست چین کنم .منو سمت راست باشه و مترو نیوز سمت چپ.چطور این کارو انجام بدم.با تشکر

1. گلچین آنلاین    وحید

درود. این قالب راست چین هست و مدلش اینطوریه

دقت کنید قالب هایی که راست چین هستند وقتی یک منوی کشوویی را باز میکنید متن های منو و آیتم ها در سمت راست قرار دارد . و همچنین دکمه خانه نیز در سمت راست وجود دارد.

برایت تغییرات محل لوگو باید از افزونه فایرباگ در پیشفرض در گوگل کروم وجود دارد استفاده کنید تا محل دقیق کد لوگو را پیدا کنید.

1. سینا غلامی

این که نصب نمیشه
قالب بهمون قالب میکنید

1. گلچین آنلاین    سینا غلامی

کاربر گرامی
همانطور که در نظرات پیشین و در تیکت شما پاسخ داده شد. اینها بسته نصبی هستند ! نه قالب.
یعنی نباید در جوملا نصب شوند. بلکه خودشان یک جوملای کامل و آماده نصب هستند. باید این بسته ها را مثل یک جوملای معمولی در هاست اکسترکت کرده و اقدام به نصب نمایید.

1. امید

وقت شما بخیر. 1- ایا این قالب بصورت کد شده ارائه می شود؟ 2- آیا امکان دریافت و نصب قالب ( بدون بسته نصبی ) امکان پذیر است؟

1. گلچین آنلاین    امید

درود. خیر کد شده نمی باشد. 99 درصد از قالب های ما کدباز هستند . بله ..قالب نیز به زودی به صورت تکی قرارخواهد گرفت.

1. amir1974

با تشکر از شما، اگر میشه قالب آماده فروشگاهی جوم شاپینگ هم بزارید.

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید