قالب های خبری و ورزشی

قالب خبری جوملا MT Techjungle

مجموعه خبری و ورزشی

0
Like
0
Dislike
0

66456575

   دمو فالب  سازنده :Minitek   سازگار با : جوملا 3x   سازگار با فارسی و RTL   نسخه :3.0.1 

قالب خبری (Techjungle) محصولی از شرکت (Minitek) طراحی شده با فریم ورک (T3)،سازگار با زبان فارسی و راست چین، این قالب با طراحی زیبا و حرفه ای به شما این امکان را می دهد تا انواع وبسایت ها با موضوعات مختلف نظیر خبری،نمونه کار،شخصی و ... را مطابق با ایده ها خود راه اندازی کنید.از دیگر ویژگی های این قالب می توان به داشتن 7 رنگبندی مختلف و زیبا برای قالب و پشتیبانی از افزونه مدیریت مطالب کی2 (k2) اشاره کرد.هم اکنون می توانید این قالب ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

قالب خبری جوملا MT Sherlock

مجموعه خبری و ورزشی

0
Like
0
Dislike
0

97979879

   دمو فالب  سازنده :Minitek   سازگار با : جوملا 3x   سازگار با فارسی و RTL   نسخه :3.0.1 

قالب خبری (Sherlock) محصولی از شرکت (Minitek) طراحی شده با فریم ورک (T3)،سازگار با زبان فارسی و راست چین، این قالب با طراحی زیبا و حرفه ای به شما این امکان را می دهد تا انواع وبسایت ها با موضوعات مختلف نظیر خبری،ورزشی،شخصی و ... را مطابق با ایده ها خود راه اندازی کنید.از دیگر ویژگی های این قالب می توان به داشتن بیش از 30 موقعیت مختلف برای ماژول ها و پشتیبانی از افزونه مدیریت مطالب کی2 (k2) اشاره کرد.هم اکنون می توانید این قالب ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

قالب خبری جوملا JS Neo

مجموعه خبری و ورزشی

0
Like
0
Dislike
0

9770890

   دمو فالب  سازنده :JoomShaper   سازگار با : جوملا 3x   سازگار با فارسی و RTL   نسخه :1.9.0 

قالب خبری (Neo) محصولی از شرکت (JoomShaper) طراحی شده با فریم ورک (Helix)،سازگار با زبان فارسی و راست چین،قالبی با طراحی زیبا و حرفه ای مناسب برای راه اندازی انواع وبسایت ها با موضوعات مختلف نظیر خبری،مجلات ،شخصی و ... ،از دیگر ویژگی های این قالب می توان به امکان تایپوگرافی (Typography) برای زیبا سازی مطالب و داشتن 5 رنگبندی زیبا و متفاوت برای قالب اشاره کرد.هم اکنون می توانید این قالب ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

قالب خبری جوملا JS NewsPlus

مجموعه خبری و ورزشی

0
Like
0
Dislike
0

88886564

   دمو فالب  سازنده :   سازگار با : جوملا 3x   سازگار با فارسی و RTL   نسخه :  

قالب خبری (NewsPlus) محصولی از شرکت (JoomShaper) طراحی شده با فریم ورک (Helix)،سازگار با زبان فارسی و راست چین،قالبی با طراحی کاربردی و زیبا مناسب برای راه اندازی انواع وبسایت ها با موضوعات مختلف نظیر خبری،مجلات،شرکتی و ...،از دیگر ویژگی های این قالب می توان به دارا بودن بیش از 30 موقعیت مختلف برای ماژول ها و طراحی بصورت ریسپانسیو اشاره کرد.هم اکنون می توانید این قالب ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.