افزونه های مالی و بانکی

درگاه پرداخت بانک سامان برای Rsmembership

مجموعه بانکی و تجارتی

0
Like
0
Dislike
0

566 Rsmembership Bank Saman

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : , پلاگین   نسخه : 1.0

rsmembership افزونه ای جهت ایجاد یک سیستم فروش محصول به صورت حق اشتراکی می باشد که محصولی از شرکت  rsjoomla  و تابحال چندین درگاه بانکی برای آن منتشر شده .از امکانات این کامپوننت می توان به مدیریت جزئیات کاربر ، مدیریت و ساماندهی فایل ها و پوشه ها ، سفارشی سازی با استفاده از کدهای PHP ، ایمیل آگاه سازی به کاربران در هر مرحله اشتراک ، پیکربندی فیلدهای عضویت و اشتراک اشاره کرد. امشب نیز برای شما عزیزان درگاه پرداخت آر اس ممبرشیپ برای بانک سامان را آماده کرده ایم..  که هم اکنون می توانید نسخه اپن سورس آن را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

درگاه پرداخت بانک پارسیان برای Rsmembership

مجموعه بانکی و تجارتی

0
Like
0
Dislike
0

Golchinonline Rsmembership Parsian Bank

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : , پلاگین   نسخه : 1.0

rsmembership افزونه ای جهت ایجاد یک سیستم فروش محصول به صورت حق اشتراکی می باشد که محصولی از شرکت  rsjoomla  و تابحال چندین درگاه بانکی برای آن منتشر شده امشب نیز برای شما عزیزان درگاه پرداخت آر اس ممبرشیپ برای بانک پارسیان را آماده کرده ایم.از امکانات این کامپوننت می توان به مدیریت جزئیات کاربر ، مدیریت و ساماندهی فایل ها و پوشه ها ، سفارشی سازی با استفاده از کدهای PHP ، ایمیل آگاه سازی به کاربران در هر مرحله اشتراک ، پیکربندی فیلدهای عضویت و اشتراک اشاره کرد.  که هم اکنون می توانید نسخه اپن سورس آن را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

درگاه پرداخت بانک پارسیان برای Eshop

مجموعه بانکی و تجارتی

0
Like
0
Dislike
0

Eshop Parsian

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین,  نسخه :  1

کامپوننت Eshop یکی از برترین کامپوننت های ساخت فروشگاه های حرفه ای در جوملا است.که اخیرا رقیبی جدی برای جومشاپینگ و ویرچومارت شده.این فروشگاه ساز که به سرعت همه گیر شده دارای امکانات بالا و سهولت استفاده و از همه مهمتر پلاگین های بانکی ایرانی است.اگر احساس میکنید جومشاپینگ یا ویرچومارت به اندازه نیاز های شما نیستند.این فروشگاه ساز را امتحان کنید.در واقع در این فروشگاه ساز  نسبت به جومشاپینگ به جزئیات بیشتر توجه شده .و دارای امکانات بیشتری است.هرچند که تا امروز درگاه بانکی ای برای این فروشگاه ساز طراحی نشده بود از همین رو تصمیم گرفتیم تا درگاه بانکی پارسیان را برای این افزونه ارزشمند آماده کنیم. هم اکنون می توانید این درگاه بانکی را به صورت کاملا اپن سورس از گلچین آنلاین دانلود کنید.

درگاه پرداخت پارسیان برای DJ-Classifieds

مجموعه بانکی و تجارتی

0
Like
0
Dislike
0

Parsian Djclassifeds

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین   نسخه : 1

DJ-Classifieds یکی از برترین افزونه های آگهی و تبلیغات در جوملا می باشد که امکانات بسیار زیادی دارد. و برای ساخت انواع سایت های آگهی و تبلیغات گزینه اول است. از همین رو هرچند وقت یک درگاه بانکی برای این افزونه منتشر می شود. امشب نیز برای شما عزیزان درگاه بانک پارسیان این افزونه را آماده کردیم.این پلاگین کامپوننت شما را به درگاه پارسیان متصل می کند.همچنین می توانید “عنوان نمایشی درگاه” ، “توضیحات نمایشی درگاه” ، “متن دکمه پرداخت” را نیز تعیین کنید.