افزونه های مالی و بانکی

اتصال فروشگاه جومشاپینگ به درگاه وب مانی JoomShopping WebMoney

مجموعه بانکی و تجارتی

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین,  نسخه : 3.0

JoomShopping WebMoney - توسط این افزونه می توانید فروشگاه ساز جومشاپینگ را به درگاه پرداخت وب مانی متصل کنید. - وب مانی یک درگاه پرداخت روسی می باشد که مشکلات پی پال و تحریمی علیه ایران را ندارد و هر فرد می تواند با مشخصات ایرانی به راحتی ثبت نام کرده و از این درگاه استفاده کند. البته لازم به ذکر است این درگاه پی پال را قبول نمیکند .هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

درگاه بانک سامان برای کامپوننت ویرچومارت Virtualmart

مجموعه بانکی و تجارتی

2
+2
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین,   نسخه : 1.2

ویرچومارت یکی از برترین افزونه های فروشگاه ساز در جوملاست که تقریبا به اندازه خود جوملا معروف است. به طوری که بعضی ها قبل از شناختن جوملا با ویرچومارت آشنا شدند. در طی این سالها ما درگاه های مختلفی برای این افزونه ارزشمند تولید کرده ایم. امروز نیز برای شما عزیزان درگاه بانک سامان برای ویرچومارت را آماده کرده ایم. بانک سامان یکی از پایدارترین درگاه های بانکی را دارد و به نسبت بانک ملت مشکل کمتری با سرورهای خارجی مخصوصا آلمان و فرانسه دارد.و از همین رو خیلی از سایت ها از درگاه سامان استفاده می کنند. از همین رو درگاه پرداخت سامان برای شما عزیزان کد نویسی شده و هم اکنون می توانید .این درگاه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ماژول اتصال جوملا به paypal و perfectmony با Pay My Bill

مجموعه بانکی و تجارتی

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 1

Pay My Bill یک افزونه حرفه ای برای جوملاست که توسط آن می توانید درگاه پرداخت بانکی به جوملای خود اضافه کنید. منتها نه درگاه پرداخت ایرانی بلکه درگاه خارجی مثل paypal و perfectmony  این افزونه به تنهایی کار میکند و نیاز به کامپوننت اضافی ندار و به راحتی می توانید برای کاربران خود فاکتور صادر کنید تا به درگاه پرداخت متصل شوند. از امکانات این افزونه می توان به امکان گرفتن خروجی از تراکنش ها اشاره کرد.

درگاه پرداخت ملت برای کامپوننت تبلیغات DJ Classifieds

مجموعه بانکی و تجارتی

1
+1
0

     سازگار با : جوملا 3x   نوع : , پلاگین   نسخه : 1

امروز برای شما عزیزان پلاگین اتصال کامپوننت دی جی کلاسفیدز به درگاه پرداخت بانک ملت را آماده کرده ایم. DJ-Classifieds یک کامپوننت قدرتمند و حرفه ای برای طراحی سایت های آگهی در جوملا می باشد . با این کامپوننت می توانید یک کسب و کار حرفه ای راه اندازی کرد و سایت های تبلیغاتی راه اندازی کنید .تاکنون کاربران زیادی درخواست تهیه یک درگاه پرداخت حرفه ای برای این کامپوننت را داده اند. از همین رو درگاه پرداخت بانک ملت برای شما عزیزان نوشته شد و هم اکنون می توانید این پلاگین ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.