افزونه های مالی و بانکی

درگاه پرداخت آسان پرداخت (پرشین سوئیچ) برای هیکاشاپ

مجموعه بانکی و تجارتی

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین   نسخه : 1.0

شرکت آسان پرداخت پرشین با هدف فعالیت در سیستم‌های پرداخت الکترونیکی داده‌ها، در اردیبهشت سال ۱۳۸۸ تأسیس شد. هدف این شرکت گسترش و تسهیل خدمات پرداخت الکترونیک است و اجزای مختلف سیستم بر پایه «مقررات ناظر بر ارائه‌دهندگان خدمات پرداخت» اداره نظام پرداخت بانک مرکزی در نظر گرفته شده و همچنین به گونه‌ای طراحی شده تا در برگیرنده طیف وسیع‌تری از انواع پرداخت الکترونیک باشد.شرکت آسان پرداخت در حال حاضر نزدیک به 80 درصد بازارهای پرداخت موبایلی را در اختیار دارد ( شماره #733* که با آن در ایرانسل و همراه اول شارژ میخرید برای آسان پرداخت است) از همین رو امروز درگاه پرداخت آسان پرداخت برای هیکاشاپ را آماده کرده ایم هم اکنون می توانید این محصول ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

اتصال فروشگاه جومشاپینگ به درگاه وب مانی JoomShopping WebMoney

مجموعه بانکی و تجارتی

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین,  نسخه : 3.0

JoomShopping WebMoney - توسط این افزونه می توانید فروشگاه ساز جومشاپینگ را به درگاه پرداخت وب مانی متصل کنید. - وب مانی یک درگاه پرداخت روسی می باشد که مشکلات پی پال و تحریمی علیه ایران را ندارد و هر فرد می تواند با مشخصات ایرانی به راحتی ثبت نام کرده و از این درگاه استفاده کند. البته لازم به ذکر است این درگاه پی پال را قبول نمیکند .هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

درگاه بانک سامان برای کامپوننت ویرچومارت Virtualmart

مجموعه بانکی و تجارتی

2
+2
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین,   نسخه : 1.2

ویرچومارت یکی از برترین افزونه های فروشگاه ساز در جوملاست که تقریبا به اندازه خود جوملا معروف است. به طوری که بعضی ها قبل از شناختن جوملا با ویرچومارت آشنا شدند. در طی این سالها ما درگاه های مختلفی برای این افزونه ارزشمند تولید کرده ایم. امروز نیز برای شما عزیزان درگاه بانک سامان برای ویرچومارت را آماده کرده ایم. بانک سامان یکی از پایدارترین درگاه های بانکی را دارد و به نسبت بانک ملت مشکل کمتری با سرورهای خارجی مخصوصا آلمان و فرانسه دارد.و از همین رو خیلی از سایت ها از درگاه سامان استفاده می کنند. از همین رو درگاه پرداخت سامان برای شما عزیزان کد نویسی شده و هم اکنون می توانید .این درگاه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ماژول اتصال جوملا به paypal و perfectmony با Pay My Bill

مجموعه بانکی و تجارتی

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 1

Pay My Bill یک افزونه حرفه ای برای جوملاست که توسط آن می توانید درگاه پرداخت بانکی به جوملای خود اضافه کنید. منتها نه درگاه پرداخت ایرانی بلکه درگاه خارجی مثل paypal و perfectmony  این افزونه به تنهایی کار میکند و نیاز به کامپوننت اضافی ندار و به راحتی می توانید برای کاربران خود فاکتور صادر کنید تا به درگاه پرداخت متصل شوند. از امکانات این افزونه می توان به امکان گرفتن خروجی از تراکنش ها اشاره کرد.