پلاگین پرداخت بانک ملت برای آر اس فرم (Rsform) جوملا

در مجموعه بانکی و تجارتی

3
like پلاگین پرداخت بانک ملت برای آر اس فرم (Rsform) جوملا - گلچین آنلاین
+3
dislike پلاگین پرداخت بانک ملت برای آر اس فرم (Rsform) جوملا - گلچین آنلاین
0

maxresdefault_copy_copy پلاگین پرداخت بانک ملت برای آر اس فرم (Rsform) جوملا - گلچین آنلاین

   دمو ندارد.  سازنده : گلچین آنلاین   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین   نسخه : 1.1

بروز رسانی شده در تاریخ :  1396/6/3 سازگار با جوملا 3.7 و بالاتر

پلاگین درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملت برای کامپوننت قدرتمند فرم ساز و محاسبه گر قیمت آر اس فرم - RSForm! Pro  یکی از افزونه های پرکاربرد منتشرشده برای این سیستم میباشد. که بواسطه ی آن قادر خواهید بود که بخش پرداخت اینترنتی سیستم خود را به درگاه اصلی بانک ملت متصل نمایید. اگر در سايت خود نياز داريد تا انواع مختلفي از فرمها را ايجاد نماييد ناگزیرید که از یک سیستم فرم ساز داینامیک و پویا استفاده کنید که بتواند تمامی خواسته های شما را برای داشتن یک فرم استاندارد برآورده نماید. یکی از بهترین بهترين گزینه هادر بستر سیستم مدیریت محتوای جوملا، کامپوننت قدرتمند فرم ساز و محاسبه گر قیمت آر اس فرم - RSForm! Pro  می باشد. این کاپوننت كه در بين طرفداران جوملا محبوبيت خاصي یافته است، با قابليت هاي فراوان و كارايي ساده فرم هاي شما را با جلوه ها و قالبهاي زيبا ايجاد ميكند و امکان اتصال به سرویس پرداخت و پیامک را نیز براحتی فراهم میکند.
این کامپوننت با وجود نسبتا کم خود ؛ امکانات زیادی دارد که شامل ریزکاربریهای بسیاری است. این سیستم بستری برای کاربران فراهم میکند که بواسطه ی آن تمامی فرمهای تحت وب خود را با هر نوع کارکرد و ساز و کاری، به اجرا دربیاورید.
بخش توسعه ای و برنامه نویسی این سورس یکی از بزرگترین نقاظ قوت و حُسن استفاده از این سیستم است. در هر سیستم کوچک و بزرگی با هر وسعت کاری ای، این مسئله بسیار مهم است که سیستم مورد استفاده، قابلیت توسعه ی نسبی بالایی داشته باشد و اگر زمانی طراح و یا مدیر وبسایت امکان خاصی را طلب کرد، قابلیت اجرای آن وجود داشته باشد.
سورس بسیار وسیع سیستم جامع فرم ساز بستر خوبی برای کاربران (حتی سطح متوسط به پایین) فراهم کرده است که تنها با کمی تبحر در برخی زبانهای عمومی عین HTML یا PHP  و بدون ویرایش هسته ی اصلی سیستم و در محیط کاربری در بخش مدیریت اقدام به توسعه ی فرم و یا سیستم مورد نظر خود نمایند!
اگر بخواهیم فرمهایی را که میتوان از طریق این سامانه جامع و فوق حرفه ای راه اندازی نمود.نام ببریم اگر لیست زیر را مطرح کنیم، به حقیقت گفته ی اشتباهی را ذکر نکرده ایم!

آر اس فرم یکی از بهترین پلاگین های فرم ساز جوملاست که به طور منظم توسط گلچین آنلاین بروز رسانی می شود. اینبار برای شما عزیزان پلاگین اتصال آر اس فرم به درگاه ملت را اماده کرده ایم. که می توانید فرم های پرداخت با آن ایجاد کنید.

فايل‌ها:
پلاگین بانک ملت rsform نسخه جدیدداغ
(0 امتيازات)
تاريخ 1396-06-03 23:52:17
اندازه : حجم فايل 319.78 KB

لطفا ثبت نام کنید یا با حساب کاربری خود وارد شوید.

قبل از نصب این پلاگین - پلاگین rsform peymanent که در پکیج آر اس فرم هست را نصب و فعال کنید.

در صورتی که نحوه استفاده از این پلاگین را کامل بلد نیستید.این راهنما را مطالعه کنید.این راهنما روی تمامی پلاگین های پرداخت آر اس فرم کاربردی می باشد.

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند