افزونه دکمه پرینت و لایک و اشتراک مطالب برای جوملا JS Ultimate Social Share

مجموعه اشتراک در شبکه های اجتماعی

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین  نسخه : 2.7.5

اگر به دنبال افزونه ای برای اضافه کردن دکمه های شبکه های اجتماعی در سایتتان میگردید افزونه های Ampz و JS Ultimate Social Share دو مورد از بهترین ها هستند. افزونه ampz که سالها پیش در گلچین آنلاین منتشر شد و به صورت مداوم آپدیت میگردد. JS Ultimate Social Share نیز یکی از افزونه های جدید و کاربردی برای ساخت دکمه اشتراک در شبکه های اجتماعی ،پرینت و لایک است. توسط این افزونه می توانید در چهارگوشه سایت ، در بالا و پایین مطالب ، یا در میان مطالب (با استفاده از کدهای کوتاه این افزونه) دکمه های اشتراک در شبکه های اجتماعی ، پرینت مطلب یا لایک را قرار دهید. از مزیت های این افزونه می توان به داشتن شمارنده برای نمایش تعداد فالور های شما در شبکه های اجتماعی ، نمایش تعداد کاربران شما ، تعداد مطالب شما اشاره کرد.همچنین از دیگر امکانات این افزونه دکمه لایک می باشد که توسط آن کاربران می توانند مطالب شما را لایک کنند .هم اکنون می توانید این افزونه جذاب را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ساخت دکمه اشتراک در شبکه های اجتماعی برای جوملا JS Share It

مجموعه اشتراک در شبکه های اجتماعی

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین   نسخه : 1.3.1

Share It افزونه ای جهت ساخت یک دکمه اشتراک در شبکه های اجتماعی برای جوملاست. توسط این افزونه می توانید دکمه های گوگل پلاس ، فیسبوک ، توئیتر را به سایت خود اضافه کنید این دکمه ها به طور خودکار در زیر مطالب سایت شما قرار گرفته و کاربر با کلیک روی آنها می تواند مطالب را در شبکه های اجتماعی فوق با دیگر کاربران به اشتراک قرار دهد و با اینکار موجب پیشرفت رتبه سئو سایتتان شود. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

پلاگین و ماژول جوملا برای اشتراک در شبکه های اجتماعی Easy ShareThis

مجموعه اشتراک در شبکه های اجتماعی

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین,ماژول   نسخه :2.6 

 Easy ShareThis شامل یک پلاگین و یک ماژول است . توسط این پلاگین می توانید دکمه های اشتراک در شبکه های اجتماعی را به مطالب خود اضافه کنید و توسط ماژول آن می توانید آنها را به صورت یک ماژول برای دعوت کاربران خود در شبکه های اجتماعی در موقعیت دلخواه قالب خود نمایش دهید.این افزونه دارای 4 استایل مختلف برای نمایش و همچنین چندین سایز مختلف آیکون و البته امکان نمایش یا مخفی کردن آیکون های شبکه های اجتماعی را نیز داراست. هم اکنون این محصول ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ماژول جعبه ابزار شبکه های اجتماعی جوملا JUX Social Popup

مجموعه اشتراک در شبکه های اجتماعی

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه :  1.0.3

JUX Social Popup یک ماژول محبوب شبکه های اجتماعی برای جوملاست. این ماژول با نمایش آیکون شبکه های اجتماعی تعداد فالورهای شما را در شبکه های اجتماعی نمایش می دهد. همچنین این افزونه از اینستاگرام نیز پشتیبانی میکند. از امکانات این افزونه می توان به داشت دکمه فالو زیر هرشبکه اجتماعی اضافه کرد و به محض اینکه کاربر روی دکمه فالو کلیک کند به تعداد شمارنده فالورها نیز اضافه خواهد شد.

ویژگی های برجسته      سازگاری با جوملا 3.x
     پشتیبانی از تمام مرورگرهای محبوب: IE +، فایرفاکس، کروم، اپرا، سافاری.
     با فیس بوک، توییتر، گوگل پلاس، LinkedIn، RSS، Instagram، Dribbble، SoundCloud، Vimeo ارتباط برقرار میکند.
     نمایش چهره دوستان
     نمایش پست ها
     تنظیم عرض و طول پنجره
     تنظیم رنگ لبه ها
     امکان تغییر تصویر پس زمینه
     امکان تغییر رنگ عنوان
     عنوان پنجره، پیام پنجره قابل تغییر است
     امکان ذخیره کوکی