بهینه ساز حرفه ای تصاویر

در مجموعه بهينه سازي و سئو

0
like بهینه ساز حرفه ای تصاویر - گلچین آنلاین
0
dislike بهینه ساز حرفه ای تصاویر - گلچین آنلاین
0

بهینه ساز تصاویر جوملا

6666 بهینه ساز حرفه ای تصاویر - گلچین آنلاین

بهینه سازی یک سایت همیشه جزو دغدغه های یک طراح سایت می باشد.کد ها ,مطالب,تصاویر ,لینک ها همه و همه جزور موارد بهینه سازی یک سایت به شمار می روند.اما یکی از برترین روش های بهینه سازی افزایش سرعت سایت است.اگر به سایت  gtmetrix.com
 سر بزنید می توانید سرعت وب سایت خود  و نمره آن را مشاهده کنید و خواهید دید که مهمترین عامل افزایش یا کاهش سرعت سایت شما تصاویر می باشد ! بله تصاویر سایت به تنهایی بیشتر از 50 درصد سرعت لود سایت را به خود اختصاص می دهند و از همین رو یکی از مهمترین عوامل بهینه سازی سایت هستند.بهینه سازی تصاویر چند مرحله دارد : انتخاب فرمت مناسب 2- انتخاب سایز مناسب و بهینه سازی حجم تصویر  که معمولا یک مدیر سایت همیشه وقت انجام همچین کاری را برای هر مطلب ندارد ! پس چاره چیست؟

افزونه ای که امشب منتشر می کنیم یک افزونه فوق حرفه ای بهینه ساز تصاویر است.و کار بهینه شدن تصاویر را برای شما انجام می دهد یعنی بهترین فرمت را انتخاب میکند.آن را به سایز مناسب تغییر می دهد و در صورت امکان حجم تصویر را کم می کند.حتی اگر شما تمامی این کارها را انجام می دهید بهتر است این افزونه را نصب کنید چرا که خطاهای احتمالی را رفع می کند.

یکی از نقاط ضغف این افزونه استفاده از حافظه بیشتری نسبت به حافظه پیشفرض جوملا برای پردازش تصاویر است که خوشبختانه برای آن هم راه حلی ارائه شده . اگر سرور شما حافظه کم بیاورد این پلاگین به طور اتوماتیک غیر فعال شده تا سایت شما بتواند به راحتی به کارش ادامه دهد.

در نظر داشته باشید این پلاگین برای صحیح کار کردن نیاز به دسترسی نوشتن(755) در پوشه خود دارد.چرا که تمامی تصاویر بهینه شده در این پوشه ذخیره می شوند و فایل های اصلی دست نخورده باقی می مانند.

فايل‌ها:
بهینه سازی فوق حرفه ای عکس های سایت در جوملا 2.5داغ
(0 امتيازات)
اندازه : حجم فايل 1.67 MB

لطفا ثبت نام کنید یا با حساب کاربری خود وارد شوید.

دقت کنید این پلاگین برای کار کردن نیاز به فعال بودن قابلیت هایی در سرور می باشد که  معمولا تمامی سرور ها فعال است و ممکن است در موارد نادری در سرور ها فعال نباشد ماننده هاستینگ های رایگان و..

 ممکنه این مطالب هم براتون جالب باشه                                           

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند