شاه کلید ورود به تمامی یوزرهای جوملا

در مجموعه دسترسی و امنیت

0
like شاه کلید ورود به تمامی یوزرهای جوملا - گلچین آنلاین
0
dislike شاه کلید ورود به تمامی یوزرهای جوملا - گلچین آنلاین
0

شاه کلید جوملا

j2.5-3 شاه کلید ورود به تمامی یوزرهای جوملا - گلچین آنلاین

پلاگین شاه کلید ورود به تمامی اکانت های سایتتان یک پلاگین بسیار کاربردی می باشد که مورد نیاز اکثر طراحان سایت و دارندگان سایت های پر یوز می باشد.به سناریو زیر دفت کنید :

فرض کنید سایتی دارید که تعدادی کاربر دارد و یکی از کاربران شما در استفاده از امکانات سایت به مشکل برمی خورد و می گوید نمیتواند از بخشی از امکانات سایت استفاده کند یا مثلا لینک های دانلود برایش غیر فعال است !

شما قصد دارید اکانت وی را چک کنید می خواهید با اکانتش وارد شوید اما پسوردش را نمیدانید !  (معمولا در جوملا پسورد یک کاربر به صورت دایره های سیاه رنگ نمایش داده می شود تا حتی مدیران هم نتوانند پسورد یک کاربر را ببیند) حالا سه راه دارید :

یا پسوردش را تغییر دهید و وارد شوید. یا پسورد را از خود کابر بپرسید(ک برای یک مدیر سایت افت دارد !!)  یا به دیتابیس مراجعه کنید و پسورد هش شده را کرک کنید که تغرییبا غیر عملی است...

اما صبر کنید  راه حل چهارمی هم وجود دارد ! استفاده از این افزونه قدرتمند .

با نصب و فعال سازی این افزونه پسورد ادمین شما به عنوان پسورد مادر تمامی اکانت ها می شود ! یعنی می توانید با پسورد ادمین وارد تمامی اکانت های سایتتان شوید.بدون اینکه پسورد کاربر را تغییر دهید یا غیر فعال کنید.در واقع کاربر طبق روال عادی خود می تواند با پسوردش به اکانتش وارد شود و شما هم هیچوقت نخواهید فهمید پسورد چیست..اما شما شاه کلید اصلی را دارید !

فايل‌ها:
شاه کلید ورود به تمامی یوزرهای سایتتان فقط با پسورد ادمینداغ
(0 امتيازات)
اندازه : حجم فايل 7.11 KB
لطفا ثبت نام کنيد اگر قبلا ثبت نام کرده ايد با مشخصات کاربري خود وارد شويد تا اجازه دانلود به شما داده شود.

 

 ممکنه این مطالب هم براتون جالب باشه                                           

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0