مدیریت اعضا با simple membership برای جوملا 2.5

در مجموعه مدیریت کاربران

0
like مدیریت اعضا با simple membership برای جوملا 2.5 - گلچین آنلاین
0
dislike مدیریت اعضا با simple membership برای جوملا 2.5 - گلچین آنلاین
0

مدیریت اعضا در جوملا با simple membership  جوملا 2.5

مدیریت اعضا در جوملا simple membership

2.5 مدیریت اعضا با simple membership برای جوملا 2.5 - گلچین آنلاین

کار این افزونه شبیه به افزونه Rs membership جوملا است.این افزونه به شما امکان ایجاد یک سایت اشتراکی مثل همین گلچین آنلاین را می دهد.این افزونه کاملا فارسی ساز شده می باشد. اگر با Rsmemebrship مشکل دارید از این افزونه استفاده کنید.
کامپوننت Simple Membership افزونه اي عالي براي ايجاد حساب کاربري اشتراکي و حسابهاي تجاري است . حالا ميتوانيد محتواي سايت خود را به کاربراني که مشترک و يا آن را خريداري کرده اند نمايش دهيد . اين کامپوننت ميتواند براي وبسايتهاي معاملات املاک ، کتابخانه ، رسانه و غيره استفاده شود .
نسخه تجاري اي اين افزونه ميتواند با کامپوننت ويچومارت ادغام شود . در ويچومارت محصولات خود را بسازيد و در کامپوننت جوملاي Simple Membership متصل شويد .
مديرسايت ميتواند به هر تعداد گروه ايجاد کند ( عضويت پولي و يا اشتراک رايگان ) و گروهها را به محصول متصل کند ، کاربر بايد حساب کاربري خريداري کرده تا بتواند کاربر تجاري سايت شود .
کامپوننت Simple Membership از ايميلهاي باخبرسازي نيز پشتيباني ميکند . کاربران ميتوانند درمورد ايجاد حساب کاربري ، درمورد تائيد و عدم تائيد حساب خود ايميل دريافت کنند

فايل‌ها:
simple membership جوملا 2.5 فارسیداغ
(0 امتيازات)
اندازه : حجم فايل 504.86 KB

لطفا ثبت نام کنید یا با حساب کاربری خود وارد شوید.

 

 ممکنه این مطالب هم براتون جالب باشه                                           

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0