افزونه درج فونت آیکون در سایت XT Ultimate Vector Icons

در مجموعه مدیریت مطالب

0
like افزونه درج فونت آیکون در سایت XT Ultimate Vector Icons - گلچین آنلاین
0
dislike افزونه درج فونت آیکون در سایت XT Ultimate Vector Icons - گلچین آنلاین
0

فونت آیکون های جوملا

سازگار با جوملا 3

دمو و سایت سازنده          نسخه افزونه : 1.0

امروزه استفاده از آیکون فونت ها بسیار متداول است و روزانه برنامه نویسان بیشتری از آنها در طرح های خود استفاده میکنند.آیکون فونت ها فقط فونت هستند. با این حال، به جای داشتن حروف و اعداد آنها حاوی علامت و حروف هستند. شما میتوانید همانگونه که به متن های معمولی در وب استایل میدهید به آنها نیز بدهید که این ویژگی باعث محبوبیت آنها در وب شده است.

جوانب مثبت و منفی برای آیکون فونت

فواید قابل توجهی در استفاده از آیکون فونت ها به جای استفاده از تصویر بیت مپ در پروژه های شما وجود دارد . در اینجا به برخی از آنها اشاره شده:

  • شما میتوانید با استفاده از کد های Css به آنها استایل دهید.
  • چون آنها وکتور های گرافیکی هستند قابلیت بزرگ و کوچک شدن در اندازه مختلف را دارند. این به آن معنی است که شما میتوانید بدون از دست دادن کیفیت آن ها را بزرگ یا کوچک کنید.
  • شما یک ویا چند درخواست HTTP برای بارگیری آنها به جای ارسال چندیدن درخواست HTTP برای بار گیری عکس های بیت مپ ارسال میکنید.
  • سرعت بارگیری آنها به دلیل اندازه کوچکشان زیاد است.
  • درتمام مرورگر ها پشتیبانی میشود (حتی با IE6)

بنابراین، آیا آیکون فونت ها برای همه موارد مناسب هستند؟ نه، البته که نه. آنها یک راه عالی برای بهبود و ارتقا طراحی پروژه ها هستند اما محدودیت هایی نیز دارند.برای مثال, اگر شما میخواهید از یک تصویر پیچیده به جای استفاده از یک آیکون ساده در پروژه خود استفاده کنید، آیکون فونت راه حلی خوبی نیست.همچنین آنها معمولا به یک رنگ محدود هستند, مگر اینکه شما از برخی از ترفندهای css استفاده کنید. علاوه بر این، فونت آیکون با توجه به اندازه های خاص طراحی شده، برای ۱۶px16 به عنوان مثال، ۳۲ × ۳۲، ۴۸ × ۴۸، و غیره. اگر به هر دلیلی شما اندازه۲۵ × ۲۵ میخواهید ، احتمالا نتیجه خوبی نمیگیرید. ( ویژگی خاص CSS نیز می تواند کمک کند).

در هر صورت وقتی بخواهید از فونت آیکون استفاده کنید راه های سخت زیادی پیش رو خواهید داشت.اما با افزونه XT Ultimate Vector Icons این راه صد ساله را یک شبه بپیمایید! این افزونه مشهورترین درج فونت آیکون در سایت جوملای جهانی می باشد و از همین رو و به درخواست کاربران این افزونه به صورت اورجینال خریداری و منتشر شده.

فايل‌ها:
XT Ultimate Vector Iconsداغ
(1 امتياز)
اندازه : حجم فايل 2.39 MB

لطفا ثبت نام کنید یا با حساب کاربری خود وارد شوید.

 

 

 

 

 

 ممکنه این مطالب هم براتون جالب باشه                                           

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0