فرم ساز فارسی و شمسی جوملا Balbooa Forms PRO

در مجموعه فرم سازها

2
like فرم ساز فارسی و شمسی جوملا Balbooa Forms PRO  - گلچین آنلاین
+2
dislike فرم ساز فارسی و شمسی جوملا Balbooa Forms PRO  - گلچین آنلاین
0

Balbooaforms-shamsi فرم ساز فارسی و شمسی جوملا Balbooa Forms PRO  - گلچین آنلاین

   دمو افزونه  شرکت سازنده : balbooa  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه افزونه :  1.6.4

کامپوننت Balboa Forms یک سیستم فرم ساز پیشرفته جوملا برای ساخت انواع فرم ثبت نام- سفارش - فرم های تحت موبایل و .. می باشد. از امکانات جالب این فرم ساز می توان به قابلیت Drag and Drop آن و اتصال به درگاه های بانک های جهانی مثل پی پال و.. اشاره کرد.همچنین این فرم ساز جالب قابلیت اتصال به تلگرام  و ارسال فرم به تلگرام را نیز دارد. به علت درخواست زیاد شما عزیزان برای اولین فار این افزونه شمسی سازی شده و در بخش مدیریت با 2 تاریخ شمسی و میلادی همزمان فرم ها را نمایش می دهد و همچنین زبان آن نیز فارسی سازی شده است. هم اکنون می توانید این افزونه جالب و کاربردی را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

توجه دانلود این افزونه ارزشمند برای کاربران کانال تلگرام گلچین آنلاین رایگان می باشد و می توانید به صورت رایگان این افزونه را از کانال تلگرام ما دانلود کنید. کافیست در بخش جستجو کانال " baform "  را جستجو کنید.

فايل‌ها:
دانلود نسخه شمسی و فارسی(1.6.3) Ba Fromsداغ
(2 امتيازات)
تاريخ 1396-04-04 05:00:05
اندازه : حجم فايل 202.4 KB

لطفا ثبت نام کنید یا با حساب کاربری خود وارد شوید.

.1.6.4 Balbooa Joomla Forms
(1 امتياز)
تاريخ 1396-04-04 04:59:40
اندازه : حجم فايل 191.37 KB

لطفا ثبت نام کنید یا با حساب کاربری خود وارد شوید.

نکته : عزیزان دقت کنید از آنجایی که بروز رسانی افزونه ها به طور مداوم در گلچین آنلاین صورت میگیرد در اغلب موارد امکان فارسی سازی نسخه های جدید نیست.چرا که با اینکار هرماه باید بالا ده ها افزونه فارسی سازی شوند.و از آنجایی که فارسی سازی زمان بر می باشد ممکن است آپدیت ها خیلی با تاخیر بیشتر منتشر شوند. و از طرفی در نسخه های جدید افزونه ها تنها چند ایراد کوچک برطرف می شود و افزونه تغییرات کلی ندارد. از همین رو می توانید برای فارسی سازی . ابتدا نسخه قدیمی تر که فارسی هست  را نصب کنید سپس نسخه جدید را نصب کنید. با اینکار افزونه شما به آخرین نسخه آپدیت شده و فارسی  نیز خواهد بود.

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند