پلاگیت اتصال فرم ساز breezing forms به تلگرام

در مجموعه فرم سازها

1
like پلاگیت اتصال فرم ساز breezing forms  به تلگرام  - گلچین آنلاین
+1
dislike پلاگیت اتصال فرم ساز breezing forms  به تلگرام  - گلچین آنلاین
0

telegram_integeration_bereezingform-1 پلاگیت اتصال فرم ساز breezing forms  به تلگرام  - گلچین آنلاین

سازگار با جوملا 3

دمو و سایت سازنده          نسخه افزونه :  1

پلاگینی اتصال بریزینگ فرم به تلگرام یکی از جالبترین و جذاب ترین پلاگین های تلگرامی می باشد. نحوه کار این پلاگین بدین صورت است که پیامی برای تلگرام مدیر یا افرادی مشخص شده  بعد از پر کردن فرم ارسال می کند. که شامل فرم های پر شده و نام و ایمیل و .. می باشد( بستگی به تنظمات ربات دارد) دقیقا شبیه به ارسال اس ام اس بعد از پر کردن فرم در آر اس فرم ! منتها از خوبی ها و امکانات این افزونه این است که حتی می تواند فایل پیوست شده را نیز برای کار ارسال کند.

اما نحوه کار این افزونه چگونه است؟ این افزونه برای ارسال پیام ها به کاربران از یک ربات استفاده می کند.و شما باید توسط رهنمای انگلیسی که در آموزش قرار داده شده ابتدا توسط botfather در چند مرحله یک ربات بسازید. بعد از ساخت ربات . می توانید ربات را در گروه عضو کنید. یا برای ربات پسورد گذاری کنید.تا کاربرا شما بعد از وارد کردن پسورد در ربات بتوانند در لحظه فرم های ارسالی را ببیند.

از این افزونه چه استفاده هایی میشود کرد؟

مهمترین استفاده این افزونه برای مدیران است.مدیران می توانند با نصب و راه اندازی این سیستم به محض ارسال شدن یک فرم پیام آن را در تلگرام مشاهده کنند. البته با کمی دست کاری در ربات و اضافه کردن امکانات بیشتر از آن می توان امکانات جالب و جذابی به این سیستم اضافه کرد.

نکته برای مشاهده دمو این ربات را ادد کنید .  و کلمه عبور :  demo را برای آن ارسال کنید . حالا فرم موجود در این لینک را پر کنید.

 

فايل‌ها:
پلاگیت اتصال بریزینگ فرم به تلگرام داغ
(2 امتيازات)
اندازه : حجم فايل 17.48 MB

لطفا ثبت نام کنید یا با حساب کاربری خود وارد شوید.

 

 

 

 ممکنه این مطالب هم براتون جالب باشه                                           

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0