افزونه ارسال خودکار مطالب سایت به تلگرام در جوملا

در مجموعه شبکه‌های اجتماعی

7
like افزونه ارسال خودکار مطالب سایت به تلگرام در جوملا - گلچین آنلاین
+6
dislike افزونه ارسال خودکار مطالب سایت به تلگرام در جوملا - گلچین آنلاین
1

telegram_6868(2) افزونه ارسال خودکار مطالب سایت به تلگرام در جوملا - گلچین آنلاین

سازگار با جوملا 3

 سایت سازنده :گلچین آنلاین         نسخه افزونه :  1.0

کانال، یکی از امکانات نسبتا جدید و بسیار کاربردی تلگرام است که استفاده از آن بسیار آسان است و برای اشخاص سرشناس یا موسسات، مراکز و ... کاربردهای تبلیغیِ ساده و موثری دارد. محتویات بسیاری از کانال‌ها در واقع محتویات سایتی بر بستر اینترنت است که در کانال نیز منعکس می‌گردد و مدیر/مدیران هر کانال به صورت دستی مجبور به کپی مطالب از سایتشان به کانال تلگرامی هستند که این مساله در طولانی‌مدت، وقت زیادی را از مدیر کانال می‌گیرد و همچنین ممکن است به دلیل مشغله و ...، با دقت و سرعت لازم انجام نگیرد.همانطور که می دانید بعد از آمدن کانال تلگرام اکثر برنامه نویسان سی ام اس های معروف از قبیل وردپرس دست به کار شدند و افزونه های ارسال خودکار مطالب سایت به تلگرام را آماده کردند. اما در این میان جوملا تا حدودی از قافله عقب افتاد وتنها چند پلاگین نوشته شد که اکثرا با مشکلاتی از قبیل عدم سازگار با تمامی سرورها و نیاز به سورس گاردین و.. دست به گریبان بودند. از همین رو تصمیم گرفتیم پلاگین اختصاصی ارسال مطالب سایت به  تلگرام را که بسیار کاربردی و سبک است از ابتدا کد نویسی کنیم  تا یکی از بزرگترین مشکلات مدیران وبسایت های جوملایی حل شود و در وقتشان نیز صرفه جویی شود. این پلاگین قابلیت ارسال مطالب سایت شما را به تلگرام دارد و از طرفی یکی از برترین قابلیت های آن امکان انتخاب مجموعه است.بدین معنی که مدیر سایت می تواند انتخاب کند که فقط مطالب یک مجموعه خاص به کانال ارسال شود و نه همه مطالب .که یک امکان اختصاصی و بسیار کاربردی می باشد.هم اکنون می توانید این پلاگین ارزشمند را به صورت اختصاصی و اولین بار از گلچین آنلاین دانلود کنید.

فايل‌ها:

 

آموزش استفاده :

 

آموزش ساخت اکانت ربات تلگرام

آموزش ساخت اکانت ربات تلگرام و دریافتTokenبرای ساخت اکانت ربات تلگرام چند گام ساده را بایستی طی کرد. هدف ما دراین آموزش دریافتToken است. جهت دریافت توکن ربات تلگرام چند گام ساده زیررا طی کنید:

1. به رباتبات فادر @botfather   یا همان بابا ربات  پیام   /newbot   را ارسال کنید.

2.سپس از شما خواسته می شود که نامی برای ربات خود وارد کنید. این نام را انتخاب و وارد نمایید. این نام نمایشی ربات است و نیز قابل تغییر است.

3.  سپس از شما خواسته می شود که نام کاربری ربات خود را وارد نمایید. این نام غیرقابل تغییر است و بایستی با کلمه یBot ختم شود. مثلا  mybot   از این نام برای دستیابی به ربات شما استفاده می شود.

Untitled4 افزونه ارسال خودکار مطالب سایت به تلگرام در جوملا - گلچین آنلاین

باانجام سه مرحله ی فوق یک کد به شما داده خواهد شد که API Token نام دارد. با به دست آوردن این کد می توانید فرآیند نصب ربات تلگرام بات اسکریپت راتکمیل کرده و عملیات نصب را با موفقیت انجام دهید.

در مرحله بعد پلاگین را نصب کرده   -دو عدد پلاگین در پوشه وجود دارد که می بایست هر دو را نصب کنید. و آدرس کانال به صورت :   mychanel@ و کد  api    ربات را وارد کرده وپلاگین را فعال کنید. از این پس با ارسال هر مطلب لینک آن به طور خودکاربه کانال تلگرام شما فرستاده می شود.

.

 

همچنین در پلاگین کمکی که همراه این افزونه قرار داده شده  امکانی وجود دارد که توسط آن می توانید عکس ثابت یا توضیحات ثابت را در زیر مطالب قرار دهید. یعنی هر مطلب فارق از موضوع و عنوان آن  دارای لوگوی ثابت و توضیحات ثابت و نام سایت باشد.برای اینکار وارد پلاگین نصب شده شده و طبق تنظیمات تصویر زیر پلاگین را تنظیم کنید.البته این پلاگین نه تنها برای تلگرام بلکه برای سایر شبکه های اجتماعی نیز کاربرد دارد و توضیحات و عکس و متن ثابت را پای هر لینکی که از سایت شما در شبکه های اجتماعی منتشر شده باشد قرار می دهد.

2016-06-04_194255 افزونه ارسال خودکار مطالب سایت به تلگرام در جوملا - گلچین آنلاین

 

 

 

 

 

 ممکنه این مطالب هم براتون جالب باشه                                           

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
بارگذاری بیشتر ...