ایجاد تغییرات در جوملا بدون نگرانی با StageIt

در مجموعه مدیریت سایت

5
like ایجاد تغییرات در جوملا بدون نگرانی با StageIt - گلچین آنلاین
+5
dislike ایجاد تغییرات در جوملا بدون نگرانی با StageIt - گلچین آنلاین
0

55c2083858632y ایجاد تغییرات در جوملا بدون نگرانی با StageIt - گلچین آنلاین

   دمو افزونه  شرکت سازنده : Barnaby Dixon  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,   نسخه افزونه :  1.0

افزونه ای که امشب منتشر می کنیم بدون شک برای تمامی طراحان جوملایی و مدیران سایت ها کاربردی است. حتما بارها برای شما پیش آمده که بعد از نصب یک افزونه در سایتتان صدها مشکل برایتان پیش آمده یا سایتتان با صفحه سفید و مشکلات متعدد روبرو شده یا اینکه اشتباها پلاگینی را غیر فعال یا فعال کردید یا به کل حذف کردید و با مشکلات زیادی روبرو شدید.اما چاره اینکار چیست؟ شاید تا به امروز فکر میکردید تنها چاره گرفتن بکاپ قبل از تغییر است که این مورد درست ولی بسیار وقت گیر می باشد. اما با راهی که امشب به شما معرفی میکنیم می توانید با خیال راحت و بدون نگرانی از مشکل پیدا کردن سایتتان هرچیزی که خواستید روی آن نصب کنید یا هر تغییری که خواستید انجام دهید.بدون اینکه سایت شما دچار مشکلی شود ! اما چگونه این کار ممکن است؟ در ادامه با گلچین آنلاین همراه باشید.

همانطور که می دانید در اصلاح کامپیوتری ما مفهومی داریم به نام Sandbox یا ” جعبه شنی ”  این اصلاح به محیطی گفته می شود که برخی نرم افزار مثل مرورگر ها در خود ایجاد می کنند. این محیط کاملا بسته است و برای مثال مرورگرهای توانایی این را دارند که فایل های مخرب یا صفحات پرخطر (از لحاظ ویروسی بودن) را در محیطی امن باز کنند.امن بودن بدین معنی است که اگر آن فایل ویروس یا مخرب باشد فقط در همان محیط بسته (به صورت کاملا جدا و ایزوله ) اجرا شود و آسیبی به کامپیوتر وارد نکند.

افزونه StageIt نیز دقیقا همین کار را برای سایت شما انجام می دهد. یعنی بعد از نصب افزونه سایت شما تبدیل به sandbox می شود و هر چیزی که روی آن نصب کنید فقط در نمونه نمایشی قابل مشاهده است. اما در نمونه اصلی (چیزی که بازدیدکنندگان می بینند) هیچ تغییری نمی کند. این افزونه یک دکمه switch to live به صورت یک نوار به بخش مدیریت شما اضافه می کند که با فشردن این دکمه هر تغییری که در سایت دهید به صورت واقعی اجرا می شود. اما  در غیر این صورت هر افزونه ای که نصب کنید فقط به صورت نمایشی قابل دیدن بوده و کاربران یا بازدیدکنندگان چیزی نمیبییند. و حتی اگر فرضا پلاگینی نصب کردید که سایتتان کلا با صفحه سفید مواجه شد. با زدن دکمه switch to live  می توانید به نسخه اصلی بازگردید . در واقع این افزونه برای این است که ابتدا تغییرات مد نظرتان را کاملا روی سایتتان به صورت دمو تست کنید و در صورت بدون مشکل بودن به صورت واقعی آن را در سایت استفاده کنید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه این افزونه ارزشمند را همراه با آموزش از گلچین آنلاین دانلود کنید.

فايل‌ها:
StageIt 1.0داغ
(2 امتيازات)
اندازه : حجم فايل 944.38 KB

لطفا ثبت نام کنید یا با حساب کاربری خود وارد شوید.

دانلود آموزش

 

Have you got a Joomla site, and want to make changes? If so, you'll know that it's a nightmare trying to get it right.

What if that new plugin crashes your site, or you want to make lots of changes without your users seeing what's going on until you're ready to launch the new site?

And that's why I built StageIt - the only staging environment extension for Joomla!

StageIt means you can make any change you like to your site, without those changes being 'live' until you're completely ready to triumphantly reveal your Joomla masterpiece!
Here's how it works

StageIt takes all the drama out of updating Joomla!

Step 1: Create a new staging envinronment, which is perfectly matched to your existing site and sits 'on top' of your site.

Step 2: Make all the changes you like on the staging environment, without any change affecting the live site.

Step 3: If you want to show your client a new feature or some work you've done, so they (or their legal team) can sign off the new content, simply show them the staging environment.

Step 4: When you're happy with the changes, simply click a single 'Sync with Live' button to sync the staging and live sites, and make all your changes live!

What is included?

  • Create a staging environment in seconds
  • Develop on the staging environment with zero risk to your live site
  • Make any changes you like - update extensions, delete content etc.
  • StageIt supports ALL third party extensions
  • Sync the staging environment with the live site at any time
  • Visual button allows you to instantly switch between environments
  • Automatic backups allow you to restore your live site to any sync point
  • Configure to work with a range of servers - even GoDaddy!
  • Full documentation
  • Purchase includes full support and updates

SYSTEM REQUIREMENTS:

.

 

 

 ممکنه این مطالب هم براتون جالب باشه                                           

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند