پکیج 200 دلاری از تمامی افزونه های تجاری سایت smart addon

در مجموعه افزونه دسته جمعی

0
like پکیج 200 دلاری  از تمامی افزونه های  تجاری سایت  smart addon - گلچین آنلاین
0
dislike پکیج 200 دلاری  از تمامی افزونه های  تجاری سایت  smart addon - گلچین آنلاین
0

پکیج 200دلاری از تمامی افزونه های  تجاری سایت smart addons

smart addons package

پکیج ماژول های smart addons

1525 پکیج 200 دلاری  از تمامی افزونه های  تجاری سایت  smart addon - گلچین آنلاین

هدیه سوم ما به مناسبت عید سعید فطر پکیج تمامی افزونه های تجاری سایت smartaddons می باشد.این پکیج تکمیل کننده پکیج های قبلی می باشد. و توسط این پکیج ها اکثر نیاز های شما از افزونه های تجاری برطرف خواهد شد.درون این پکیج افزونه های جوملا 1.5 تا 2.5 موجود می باشد.

لیست افزونه ها در سایت سازنده که برای فروش قرار داده شدند.

فايل‌ها:
پکیج افزونه های smartaddonsداغ
(1 امتياز)
اندازه : حجم فايل 23.09 MB

لطفا ثبت نام کنید یا با حساب کاربری خود وارد شوید.

ممکنه این مطالب هم براتون جالب باشه                                           

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

• این پکیچ برای جوملا 3 هم بزارین

• سلام. نسخه جدید این پک را از اینجا دانلود کنید.

• وااااااااااااااااااااای بابا چه کرده<br /><br />دم شما گرم<br /><br />انصافا اگر هزینه عضویت را فقط برای این چند پکیج اخیر داده باشیم کاملا به صرفه است.<br />واقعا عالیه<br />من شخصا خیلی دنبال منوهای زیبا و پلیر های مخلتف می گشتم ولی توی افزونه های رایگان مناسب پیدا نمی شد.<br />اما توی این چند پکیج عالی بیشتر از نیازم هم پیدا شد.<br /><br />فقط یه درخواست داشتم به شدت نیازمند آموزش کامپوننت seblod هستم البته نه آموزشی که در سایتها هست بلکه یک آموزش کامل<br /><br />اگر بشه بذارید خیلی خوبه و قابل استفاده<br />از اون کامپوننتهای محشره<br />راستی افزونه های تجاری زیادی هم داره :lol:<br />----------------------------------------------------------<br />با سلام.اگر امکانش بود.آموزشی منتشر خواهیم کرد.

• وااااااااااااااااااااای بابا چه کرده<br /><br />دم شما گرم<br /><br />انصافا اگر هزینه عضویت را فقط برای این چند پکیج اخیر داده باشیم کاملا به صرفه است.<br />واقعا عالیه<br />من شخصا خیلی دنبال منوهای زیبا و پلیر های مخلتف می گشتم ولی توی افزونه های رایگان مناسب پیدا نمی شد.<br />اما توی این چند پکیج عالی بیشتر از نیازم هم پیدا شد.<br /><br />فقط یه درخواست داشتم به شدت نیازمند آموزش کامپوننت seblod هستم البته نه آموزشی که در سایتها هست بلکه یک آموزش کامل<br /><br />اگر بشه بذارید خیلی خوبه و قابل استفاده<br />از اون کامپوننتهای محشره<br />راستی افزونه های تجاری زیادی هم داره :lol:<br />----------------------------------------------------------<br />با سلام.اگر امکانش بود.آموزشی منتشر خواهیم کرد.