حل مشکل جی کوئری در جوملا با eorisis: jQuery

مجموعه مدیریت سایت

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین   نسخه : 2.3.1

برخی مواقع ممکن است مشکلاتی در برخی افزونه ها داشته باشید که مربوط به تداخلات جی کوئری باشد.برای مثال اسلایدری کاملا لود نشود، تب سازی به درستی کار نکند و.. این موارد اغلب به علت تداخل با نسخه های جی کوئری رخ می دهند. یکی از راه های حل این مشکلات نصب افزونه eorisis: jQuery است .با نصب این افزونه و با انتخاب نسخه های مختلف جی کوئری می توانید در اکثر مواقع این مشکلات را رفع نمایید.

شخصی سازی مدیریت جوملا با Easy QuickIcons

مجموعه مدیریت سایت

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت,ماژول   نسخه : 3.2.4

اگر قصد دارید تا محیط مدیریت جوملای خود را کمی شخصی سازی کنید افزونه Easy QuickIcons گزینه مناسبی برای شماست. توسط این افزونه می توانید آیکون های اختصاصی و مدنظر خود را با لینک اختصاصی به بخش مدیریت جوملای خود اضافه کنید. این افزونه در 2 نسخه لایت  (رایگان) و پرو (تجاری) منتشر شده که نسخه رایگان دارای محدودیت 10 آیکون و نسخه تجاری نامحدود است که امروز برای شما عزیزان نسخه تجاری این افزونه آماده شده و هم اکنون می توانید از گلچین آنلاین دانلود کنید.

فیلد سفارشی پیشرفته برای جوملا Advanced Custom Fields Pro

مجموعه مدیریت سایت

2
+2
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین  نسخه :  0.3.1

فیلدهای سفارشی جوملا در واقع انقلابی در جوملا بودند که امکانات بسیاری به جوملا اضافه کردند.این فیلدها در انواع مختلف هستند و از متن گرفته تا تاریخ و.. را در آن می توانید نمایش دهید. اما اگر دوست دارید قدرت فیلدهای سفارشی سایتتان را چند برابر کنید یک پلاگین همه کاره برای شما تهیه کرده ایم که انواع جدیدی از فیلدهای سفارشی را به سایتتان اضافه می کند. Advanced Custom Fields Pro نام این پلاگین همه کاره جوملاست که از فیلد صدا و تصویر گرفته تا فیلد انتخاب تاریخ ، کشور، واحد پول و حتی فیلد ماژول نیز به سایتتان اضافه میکند.برای اطلاعات بیشتر می توانید دمو این محصول را مشاهده کنید.

متخصص قفل و آفلاین کردن جوملا با تنظیمات خاص SiteLock همراه با آموزش

مجموعه مدیریت سایت

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت,  نسخه : 3.0.6

همه مدیران سایت های جوملایی حداقل برای یک بار از بخش بستن سایت که در تنظیمات سایت قرار دارد استفاده کردند و سایت خود را برای تغییراتی آفلاین کردند. اما این بخش به شدت ساده است. اول اینکه به محض بستن سایت مستقیما کاربر به صفحه آفلاین هدایت می شود که مربوط به قالب است و دوم اینکه باید سطوح دسترسی کاربران را تغییر داد تا کسی نتواند وارد سایت شود و اگر بخواهیم برای مثال بین کاربران عمومی فقط یک کاربر بتواند وارد شود که دیگر داستان خودش را دارد و باید ساعت ها با دسترسی ها سر و کله زد. اما افزونه ای که امروز برای شم آماده کرده ایم متخصص بستن سایت است. این افزونه تمامی تنظیمات مورد نیاز برای تغییر و ویرایش صفحه آفلاین و همچنین تغییرات دسترسی ها .اینکه چه کسی وارد شود چه کسی نشود.چه مدیری بتواند لاگین کند چه مدیری نتواند و.. را در اختیار شما می گذارد.که برای اکثر مدیران امری حیاتی است. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.