تغییر در گرافیک بخش مدیریت جوملا با Rapi Admin UI

مجموعه زیبا سازی سایت

1
Like
+1
Dislike
0

RapiAdminUI

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : , پلاگین   نسخه :1 

اگر از صفحه مدیریت جوملا خسته شدید و یا اگر قصد دارید یک سایت با مدیریت متفاوت از جوملا را به مشتری خود تحویل دهید .امشب افزونه ای برای شما آماده کرده ایم که دقیقا همه این کار ها را انجام می دهد ! افزونه Rapi Admin UI محصولی از شرکت rapicode و ویژه ایجاد تغییرات در محیط مدیریت سایت می باشد. این افزونه دارای امکانات زیادی است که در زیر به آنها اشاره میکنیم :

امکانات افزونه

  • تغییر بکگراند صفحه ورود به مدیریت با عکس یا رنگ دلخواه
  • تغییر رنگ جعبه و دکمه ورود به مدیریت
  • امکان جایگیزینی لوگو جوملا با لوگوی دلخواه در بخش مدیریت
  • دارای فونت های خارجی برای تغییر فونت مدیریت
  • اضافه کردن حالت آب به تصویر صفحه ورود (حتما دمو را ببینید تا متوجه شوید)
  • دارای 25 افکت مختلف

سیستم مدیریت پیشرفت پروژه جوملا track time PRO

مجموعه مدیریت سایت

1
Like
+1
Dislike
0

5492abbc3856c ResizeDown960px420px16

   دمو افزونه  سازنده : Davide  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت,  نسخه : 3.1.6

track time PRO را می توان یکی از پیشرفته ترین و پیچیده ترین کامپوننت های جوملا دانست. این افزونه یک سیستم جالب برای رهگیری و پیگیری پروژهای انجام شده برای کاربران است.فرض کنید شما یک سایت دارید که در کار تولید نرم افزار یا سایت است. یک پروژه از مشتری دریافت میکنید . سپس می توانید به مشتری یک لینک خاص دهید تا بتواند وضعیت پروژه خود را مشاهده کند .در این کامپوننت می توانید تمامی فعالیت ها را ثبت کنید تا مشتریان لحظه به لحظه در جریان پروژه های خود باشند.

ماژول تغییر آمار بازدید و کلیک های مطالب در جوملا

مجموعه مدیریت مطالب

1
Like
+1
Dislike
0

Joomlaextensions

   دمو ندارد  سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین   نسخه :  1

همانطور که می دانید در جوملا به طور پیش فرض بخشی وجود دارد که تعداد کلیک های یک مطلب یا همان مقدار بازدیدها را به صورت واقعی نمایش می دهد. این با نام کلیک ها یا بازدید ها در تب گزینه های انتشار هنگام انتشار مطلب مشخص است و همانطور که می دانید غیر قابل تغییر است.و خب برای سایتی که تازه کار باشد وتازه کار خود را شروع کرده باشد یا سایتی که می خواهد نرخ بازدید مطالبش بالا باشد این امر چندان خوب نیست و شما یا باید روی مطلب بارها کلیک کنید تا این شمارنده بالاتر برود یا کلا خیر تعداد بازدیدها را بخورید . اما صبر کنید ! ک راه دیگر نیز وجود دارد.پلاگینی که امروز برای شما آماده کرده ایم یک پلاگین اختصاصی برای تغییر نرخ بازدید ها یا کلیک های مطالب می باشد. با نصب این پلاگین فیلد کلیک یا بازدید شما (در ترجمه های مختلف جوملا متفاوت است)  قابل ویرایش خواهد شد و می توانید به راحتی عدد مورد نظر خود را قرار دهید و سریعا آن را به پربازدیدترین مطالب خود تبدیل کنید ! با توجه به اینکه ماژول های محبوب ترین مطالب جوملا نیز از همین فیلد برای شناسایی مطالب محبوب استفاده میکنند با تغییر تعداد بازدید می توانید در نتایج این ماژول ها هم تغییر ایجاد کنید.

پلاگین ایجاد تصاویر بندانگشتی برای مطالب جوملا

مجموعه عکس و تصویر

1
Like
+1
Dislike
0

Image Resizer

   دمو افزونه  سازنده : گلچین آنلاین  سازگار با : جوملا 3x   نوع :پلاگین   نسخه : 1

اگر سایتی داشته باشید که تصاویر مطالب آن با سایزهای مختلف باشد مطمئنن نوعی حس بهم ریختگی و نامنظم بودن سایت به شما دست می دهد.اما راه حل چیست؟ آیا باید تک تک تصاویر سایت را به صورت دستی یک سایز مشخص کنیم؟ خیر .اینکار بسیار زمان بر  و وقت گیر است.بهترین راه حل استفاده از پلاگینی است که برای شما آماده کردیم. این پلاگین یک پلاگین اختصاصی و فارسی برای جوملاست که توانایی تغییر سایز خودکار تصاویر سایت شما را دارد و برای سایت های خبری ، شرکتی و در کل سایت هایی که مطالب زیادی دارند بهترین گزینه برای منظم سایت می باشد.از امکانات این پلاگین می توان به امکان مشخص کردن سایز تصاویر در حالت بلاگ ، امکان مشخص کردن سایز تصاویر در حالت ویژه شده و همچنین در حالت مقاله تکی و همچنین حالت لایت باکس اشاره کرد. هم اکنون می توانید این پلاگین اختصاصی و فارسی را از گلچین آنلاین دانلود کنید.