×

هشدار

JFolder::create: مسیر در open_basedir وجود ندارد

ذخیره تمامی حرکات مدیران در سایت با JoomActivities برای جوملا

مجموعه مدیریت سایت

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت   نسخه : 1.0

بارها پیش آمده که سایتی را طراحی می کنید به مشتری تحویل می دهید اما بعد از چند روز مشتری میگوید ناگهان همه مطابش حذف شد یا بخشی از سایت از کار افتاد. یا اینکه سایتی دارید که دارای چند ادمین است و ناگهان یکی از ادمین ها ادعا می کند مطلبی را منتشر کرده اما اکنون در سایت نیست و خود به خود حذف شده . و ده ها مورد دیگر . که همیشه پشتیبانی فنی سایت را به دردسر می اندازد. برای دوری از این مشکل بهترین راه استفاده از افزونه JoomActivities  می باشد. این افزونه تمامی حرکات ادمین ها را ثبت و ضبط می کند برای مثال انتشار مطلب ، عدم انتشار مطلب ، حذف کردن مطلب و مجموعه ها ، کارهایی که با افزونه ها انجام می دهید و.. تماما در این افزونه ثبت می شود. بدین ترتیب هنگامی که مشکلی برای سایت پیش آمد یا مطلبی ناگهانی حذف شد می توانید دقیقا در این افزونه آخرین فعالیت های انجام شده را مشاهده کنید و بفهمید منشا مشکل از کجاست.هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

پنل API برای جوملا با cAPI Core REST API

مجموعه موبایل و تبلت

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,  نسخه :  1.2.6

اگر قصد دارید اپلیکیشن های تحت وب بسازید که با سایت شما مرتبط باشند. افزونه cAPI Core REST API بهتزین گزینه برای ساخت یک API اختصاصی است. البته این افزونه تنها برای استفاده و اتصال به اپلیکیشن های موبایلی نیست و می توان توسط آنها نرم افزارهای حسابداری ، پلاگین های بانکی ، یک سرور مرکزی بابت کارهای اتوماسیونی و ده ها موارد دیگر که با API قابل انجام است را پیاده سازی نمود.هم اکنون این افزونه ارزشمند جوملا را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

*درخواستی کاربران

وریفای کننده سایت جوملایی eorisis: Verification

مجموعه بهينه سازي و سئو

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین  نسخه :  1.5

وریفای کننده سایت جوملایی eorisis: Verification یک افزونه گرفتن تاییدیه سایت برای موتورهای جستجو می باشد. همانطور که می دانید هنگامی که بخواهید سایت خود را در گوگل وبمستر ، گوگل آنالیز ، yandix و... ثبت کنید باید سایت خود را توسط کد یا فایلی که به شما می دهند وریفای کنید. توسط این افزونه به راحتی می توانید کد را در پلاگین قرار داده و سایت خود را وریفای کنید.

ایجاد صفحه راهنما (help) در جوملا با Admin Help Pages (Pro)

مجموعه افزونه فارسی

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین   نسخه : 1.3.5

همانطور که می دانید در بخش منوهای مدیریت جوملا منویی وجود دارد به اسم منوی راهنما که اکثر افراد تازه کار جوملا فکر می کنند با کلیک روی آن تمامی نکات جوملا را می یابند در صورتی که اکثر گزینه های آن صرفا جهت معرفی جوملا و سوابق و .. است که چندان کاربردی ندارد. از همین رو اکثر طراحان حرفه ای هنگام تحویل دادن سایت این منو را حذف می کنند. اما امروز یک راه بهتر برای شما عزیزان آماده کرده ایم. توسط افزونه ای که امروز برای شما آماده کرده ایم می توانید منوها و دکمه های اختصاصی خود را به منوی راهنما اضافه کنید. با اینکار هنگامی که سایتی به مشتری تحویل می دهید مشتری می تواند با رجوع به صفحه راهنما آموزش ها و راهنمایی های اختصاصی شما را مشاهده کند.این افزونه کاملا فارسی می باشد و هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.