پلاگین ایجاد برچسب کپی رایت خودکار روی تصاویر سایت Watermark

مجموعه مدیریت سایت

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین   نسخه : 1.0.2

اگر قصد دارید روی تمامی تصاویر سایتتان برچسب یا به نوعی کپی رایت بزنید این پلاگین همه آن چیزی است که نیاز دارید. کافیست این پلاگین را نصب کنید. تصویر کپی رایتی که میخواهید روی تصاویر باشد را انتخاب کنید و دیگر کار تمام است ! این پلاگین به صورت خودکار تمامی تصاویر مطالب شما را برچسب زنی می کند. در این پلاگین می توانید مشخص کنید برچسب در کجای تصویر اضافه شود ، سمت راست پایین ، سمت راست بالا ، ست چپ پایین ، سمت چپ بالا یا وسط . و همچنین می توانید سایز لوگو را نیز مشخص کنید.همچنین این افزونه دارای 2 حالت است. یک حالت که از تصاویر اصلی کپی میگیرد و روی کپی آن برچسب میزند به طوری که تصویر اصلی سالم می ماند و دوم اینکه روی تصویر اصلی مستقیما برچسب میزند به طوری که دیگر برچسب قابل حذف نیست . هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ساخت سرور آپدیت خودکار افزونه ها برای جوملا Update Server

مجموعه مدیریت سایت

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت   نسخه :  1.0.7

آیا دوست دارید یک شرکت خیلی حرفه ای در ارائه خدمات طراحی سایت شوید؟ از این افزون استفاده کنید !

همانطور که می دانید افزونه های جوملا 2 حالت برای آپدیت دارند. اگر لایسنس افزونه را داشته باشید می توانید مستقیما از سرور دانلود و نسخه جدید را نصب کنید و اگر نداشته باشید باید به صورت دستی اپدیت جدید را از جایی گرفته و مثل افزونه عادی نصب کنید. اما ممکن است صدسایت طراحی کرده باشید که در همه آنها از افزونه های مشابهی استفاده کرده باشید و برای اپدیت تک تک آنها نیز لایسنس نداشته باشید. تکلیف چیست؟ یا باید هرماه هر صدسایت را تک به تک آپدیت کنید یا اینکه برای همه آنها لایسنس بخرید که هردو این روش ها وقت و هزینه زیادی از شما میگیرد. اما راه حل سوم این است که یک سرور آپدیت بسازید و لینک اپدیت خودکار افزونه ها را عوض کنید و به سرور آپدیت خودتان لینک دهید (معمولا لینک آپدیت در فایل xml افزونه های جوملاست). سپس می توانید سایت خود را به یک سرور اپدیت تبدیل کرده و بقیه سایت های متصل نیز به راحتی آپدیت گردند.هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

حل مشکل جی کوئری در جوملا با eorisis: jQuery

مجموعه مدیریت سایت

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین   نسخه : 2.3.1

برخی مواقع ممکن است مشکلاتی در برخی افزونه ها داشته باشید که مربوط به تداخلات جی کوئری باشد.برای مثال اسلایدری کاملا لود نشود، تب سازی به درستی کار نکند و.. این موارد اغلب به علت تداخل با نسخه های جی کوئری رخ می دهند. یکی از راه های حل این مشکلات نصب افزونه eorisis: jQuery است .با نصب این افزونه و با انتخاب نسخه های مختلف جی کوئری می توانید در اکثر مواقع این مشکلات را رفع نمایید.

شخصی سازی مدیریت جوملا با Easy QuickIcons

مجموعه مدیریت سایت

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت,ماژول   نسخه : 3.2.4

اگر قصد دارید تا محیط مدیریت جوملای خود را کمی شخصی سازی کنید افزونه Easy QuickIcons گزینه مناسبی برای شماست. توسط این افزونه می توانید آیکون های اختصاصی و مدنظر خود را با لینک اختصاصی به بخش مدیریت جوملای خود اضافه کنید. این افزونه در 2 نسخه لایت  (رایگان) و پرو (تجاری) منتشر شده که نسخه رایگان دارای محدودیت 10 آیکون و نسخه تجاری نامحدود است که امروز برای شما عزیزان نسخه تجاری این افزونه آماده شده و هم اکنون می توانید از گلچین آنلاین دانلود کنید.