انجمن پرسش و پاسخ جوملا SIMAnswers

مجموعه انجمن سازها

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه : 6.0.5

SIMAnswers یک افزونه حرفه ای برای پرسش و پاسخ جوملاست. توسط این افزونه می توانید یک انجمن پرسش و پاسخ در جوملا راه اندازی کنید. یکی از امکانات جذاب این افزونه امکان اتصال آن به افزونه آلفایوزرپوینت است. بدین صورت که کاربر در صورت پاسخ دادن به سوالات دیگران می تواند امتیاز دریافت کند.همچین این افزونه برای هرکاربر یک پروفایل اختصاصی ایجاد می کند که در آن تعداد سوالاتی که پرسیده ، تعداد پاسخ هایی که داده ، درصد پاسخ هایی که به عنوان بهترین جواب انتخاب شدند  و تعداد امتیازات اون به نمایش درمی آید.از همین رو می توان این افزونه را یکی از کارامد ترین افزونه های پرسش و پاسخ دانست. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از جلوه سرا دانلود کنید.

قالب انجمن ساز کیوننا playmag

مجموعه انجمن سازها

1
+1
0

   دمو افزونه  سازنده :   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین,   نسخه :  1.1.6

انجمن ساز کیوننا یکی از انجمن سازهای حرفه ای جوملاست که امکانات زیادی دارد و نسخه فارسی ان نیز در گلچین آنلاین منتشر شده.امروز برای شما عزیزان یکی از قالب های این انجمن ساز را آماده کردیم که محصولی از شرکت جوملا آرت می باشد.هم اکنون می توانید این قالب جالب را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

نمایش لیست کاربران انجمن با JMS Kunena Users

مجموعه انجمن سازها

1
+1
0

   دمو افزونه  شرکت سازنده :JMS   سازگار با : جوملا2.5 - 3x   نوع : ماژول   نسخه افزونه : 1.0

JMS Kunena Users افزونه ای ویژه نمایش کاربران انجمن ساز کیوننا می باشد توسط این افزونه می توانید لیست آخرین کاربران آنلاین و جدیدترین کاربران خود و در کل لیست کامل کاربران را همراه با عکس پروفایلشان نمایش دهید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ساخت انجمن پرسش و پاسخ با Minitek Discussions Pro

مجموعه انجمن سازها

3
+3
0

   دمو افزونه  سازنده : Minitek  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,  نسخه افزونه :  3.2

Minitek Discussions Pro محصولی از شرکت Minitek می باشد. این افزونه شامل یک کامپوننت و پلاگین برای ساخت یک انجمن و یا سیستم پرسش و پاسخ می باشد. از امکانات این افزونه می توان به قابلیت ای جکس و سازگاری با موبایل اشاره کرد.هم اکنون می توانید آخرین نسخه این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.