جستجو بر اساس هشتگ در جوملا با SW Joomla! #Hashtag

در مجموعه فیلتر و جستجو

1
like جستجو بر اساس هشتگ در جوملا با SW Joomla! #Hashtag - گلچین آنلاین
+1
dislike جستجو بر اساس هشتگ در جوملا با SW Joomla! #Hashtag - گلچین آنلاین
0

hashtag-joomla جستجو بر اساس هشتگ در جوملا با SW Joomla! #Hashtag - گلچین آنلاین

   دمو افزونه  سازنده : styleware.  سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین   نسخه افزونه : 1.0

هشتگ یک واژه ابداعی است که چند وقتی است بین کاربران شبکه های مجازی باب شده. واژه جدیدی که هنوز غریب هست. اما به نظر می رسد که غریبی این واژه فقط محدود به ما ایرانی هاست. چون اواخر سال 2012 زنی در انگلیس اینقدر فاز کلمه را داشته که اسم بچه اش را گذاشته هشتگ! (# واقعی) البته این غریبیِ ماها با مفهوم هشتگ بی مناسبت هم نیست.هشتگ یا همان Hashtag اولین بار برای نام گذاری گروه ها و موضوعات در چت IRC بکار گرفته شد. با اضافه کردن کاراکتر # قبل از رشته ای از حروف یا کلمه ای خاص امکان جستجوی سریع آن عبارت برای کاربران فراهم می شود.چیزی که این روز ها در توئیتر به شدت مورد استفاده قرار میگیرد. افزونه ای که امروز برای شما آماده کردیم یعنی  SW #Hashtag از شرکت styleware به شما این امکان را می دهد تا سیستم سایت خود را به هشتگ هوشمند مجهز کنید.با نصب این پلاگین به سیستم جستجوی سایت شما قابلیت جستجوی هشتگ نیز افزوده می شود و از آن پس در هر مطلبی که از هشتگ استفاده کنید آن هشتگ قابل جستجو در سایت شما خواهد بود. برای مثال فرض کنید یک مقاله در مورد "آب و هوای ایران می نویسید" و در آن مطلب از هشتگ ( #تنفس ) استفاده می کنید. کافیست یک نفر در جستجو سایت شما "تنفس" را سرچ کند و بعد یکی از نتایج جستجو "آب و هوای ایران" می باشد.این افزونه از k2 نیز پشتیبانی می کند. هم اکنون می توانید آخرین نسخه این افزونه ارزشمند را به صورت کاملا کد باز از گلچین آنلاین دانلود کنید.

*ویژه اعضای سه ماهه و بالاتر

فايل‌ها:
SW Joomla! #Hashtag
(1 امتياز)
تاريخ 1395-08-28 23:45:41
اندازه : حجم فايل 5.26 KB

لطفا ثبت نام کنید یا با حساب کاربری خود وارد شوید.

.

Extreamly easy plugin that convert hastag (#+word) to link to Joomla! search!

The hashtag plugin for Joomla! is executed in all components that supports content plugins, including Joomla! articles and K2 Items. It searches for #anything and replaces it with a link over the hashtag that goes directly to either the search component or to the smart search (finder) component.

When you write an article just type # to any word and will be converted to link automagically!

Notes:
When clicking on tag #anything, results will display all articles that contain "anything" and not only the ones with the hashtag in it.
The plugin has two parameters: to use either com_search or com_finder and to select Menu Item from one of both components - com_search or com_finder if they are already created in your site.

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0