ارائه فروشگاه به کاربران در جوملا Virtuemart Multi Vendor Marketplace

مجموعه فروشگاهی

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین   نسخه : 5

اگر سایت هایی مانند بامیلو را دیده باشید می بینید که در آن فروشندگان زیادی در حال فعالیت در یک فروشگاه جامع هستند و هر فروشنده دارای پروفایل اختصاصی خود می باشد و می تواند محصولاتش را به فروش برساند اگر قصد دارید همچین فروشگاهی در جوملا راه اندازی کنید می توانید با ترکیب افزونه ویرچومارت و  Virtuemart Multi Vendor Marketplace همچین سیستمی در جوملا ایجاد کنید. توسط این افزونه می توانید به کاربران خود یک فروشگاه اختصاصی با امکان اضافه کردن محصولات دلخواه و حتی بنر دلخواهشان را دهید و از آنها بابت فروش ها کمیسیون دریافت کنید. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

مالیات بر روی محصولات با Additional Fee در J2store

مجموعه فروشگاهی

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین   نسخه : 1.11

گاهی مواقع می خواهید از خریدار هزینه اضافه ای را بابت مالیات ، ارزش افزوده ، بیمه و یا ده ها موارد دیگر دریافت کنید که نیاز است جدا از قیمت محصول در فاکتور لحاظ شود از همین رو می توانید از افزونه Additional Fee استفاده کنید. این محصول یک اپ الحاقی برای فروشگاه ساز j2store می باشد که توسط آن می توانید از کاربرانتان هزینه اضافی روی هر محصول  دریافت نمایید.

سفارش مجدد محصول در j2store با Re-order فارسی

مجموعه فروشگاهی

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین   نسخه :  1.2

پلاگین سفارش مجدد محصولات  Re-order یک  مکمل حرفه ای برای فروشگاه ساز J2store می باشد. با نصب این پلاگین مشتریان شما می توانند در وقت خود صرفه جویی کنند  و  محصولاتی که قبلا سفارش داده اند را بدون گذراندن مراحل قبلی تنها با یک کلیک مجدد سفارش دهند. این افزونه فارسی سازی شده و هم اکنون می توانید آخرین نسخه این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

سیستم حق اشتراک جوملا J2store Subscriptions and Memberships

مجموعه فروشگاهی

2
+2
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت   نسخه :  2.0.12

اگر بخواهید یک سایت با سیستم حق اشتراک راه اندازی کنید چند گزینه دارید که مشهورترین آن افزونه Rsmembership است. که برای فروش حق اشتراک کاربرد دارد. اما اگر بخواهید یک سایت با سیستم حق اشتراک و سیستم فروش تکی داشته باشید کمی کارتان سخت خواهد شد چرا که باید چندین افزونه را باهم استفاده کنید که کارتان کمی پیچیده تر خواهد شد. اما با افزونه ای که امشب برای شما اماده کردیم دیگر این مشکلات را نخواهید داشت .باورتان بشود یا خیر  j2store Subscriptions and Memberships  یک افزونه 130 دلاری است که با نرخ امروز دقیقا 633 هزارتومان قیمت دارد. این اپ بر روی فروشگاه ساز j2store نصب شده و یک سیستم اشتراکی به آن اضافه می کند. با توجه به اینکه j2store یک افزونه فروش محصولات فیزیکی و دیجیتال است با اضافه کردن این اپ یک سیستم چندکاره فروشگاهی و حق اشتراکی خواهید داشت. برای مثال اگر یک سایت فروش مجله داشته باشید و بخواهید حق اشتراک سالانه مجله بفروشید.یا یک سایت فروش محصولات دیجیتال داشته باشید و بخواهید به صورت تکی و اشتراکی محصولی بفروشید این افزونه مناسب شماست.همچنین برای راحتی کار شما عزیزان فیلم های آموزشی این افزونه که توسط سایت اصلی منتشر شده نیز به صورت یک پکیج در ادامه مطلب قرار داده شده .با توجه به اینکه درگاه های بانکی j2store نیز در گلچین آنلاین منتشر شده .مشکلی در اتصال به بانک های داخلی نیز نخواهید داشت.هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.