loading...

گلچین آنلاین بزرگترین و بروزترین مرجع افزونه های جوملا در ایران

گلچین آنلاین 1 ساله شد.

نگارش یافته توسط گلچین آنلاین مجموعه اخبار و بروز رسانی ها

0
like گلچین آنلاین 1 ساله شد. - گلچین آنلاین
0
dislike گلچین آنلاین 1 ساله شد. - گلچین آنلاین
0

تولد گلچین آنلاین

1سال گذشت.و وب سایت گلچین آنلاین با کمک و پشتیبانی شما عزیزان هم اکنون  بزرگترین و ارزان ترین مرجع افزونه های فارسی و انگلیسی جوملا در ایران است.

1- گلچین تمپلیت افتتاح شد.

 به مناسبت 1 سالگی گلچین آنلاین سایت  جدید  گلچین تمپلیت مرجع قالب های جوملا  افتتاح شد و هم اکنون در دسترس است.

ساختار گلچین تمپلیت نیز همانند گلچین آنلاین بر پایه اشتراک ماهانه بنا شده و کاربر به جز حق عضویت ماهانه هیچ هزینه دیگری نمی پردازد.گلچین تمپلیت دارای بخشی از آرشیو قالب های گلچین آنلاین به علاوه قالب های جدید است.که هر روز به تعدادشان افزوده می شود.

www.golchintemplate.ir

 

2- تغییرات جدید در گلچین آنلاین :

طبق بررسی هایی که داشتیم .چندین بخش در گلچین آنلاین کم بود.که این بخش ها اضافه شد و تعدادی افزونه نیز در این بخش ها قرار گرفتند.

از جمله بخش  افزونه های جومشاپینگ: جومشاپینگ یکی از بهترین فروشگاه سازهای جوملاست.که از لحاظ سادگی و کاربردی بودن بسیار بهتر از ویرچومارت عمل کرده.اما متاسفانه در ایران هیچ مرجع و منبع کاملی از افزونه های این کامپوننت قدرتمند وجود ندارد.لذا تصمیم گرفتیم که یک بخش کامل برای این افزونه ارزشمند ایجاد کنیم.تا اولین مرجع کامل جومشاپینگ را در اختیار ایرانیان عزیر قرار دهیم.

بخش افزونه های مذهبی : در گلچین آنلاین بخشی برای افزونه های مذهبی وجود نداشت که یک بخش مجزا برای آن ایجاد شد و بزودی تعدادی قالب و افزونه در آن قرار خواهد گرفت.

بخش افزونه های فروشگاه ساز ویرچومارت : بزودی..

بخش همکاری با ما : شما در بخش همکاری با ما قادر خواهید بود تا با فارسی سازی حداقل 2 قالب انگلیسی .اشتراک رایگان 1 ماهه دریافت کنید.

 

 سخنی با کاربران و پاسخ به برخی پرسش ها در ادامه مطلب...

هدف ما چه بود ,چه هست  و چه خواهد بود؟

وقتی سایت گلچین آنلاین رو تائسیس کردیم.تنها هدفم ایجاد محیطی بود که کاربران و طراحان  سایت بتونن با کمترین هزینه از بیشترین ها استفاده کنند.سایت های جوملایی زیادی در اینترنت وجود دارد که هر روز به تعدادشان اضافه می شود و اقدام به فروش افزونه ها و قالب های جوملا می کنند .اما هزینه افزونه های موجوددر این سایت ها بسیار بالاست.و متاسفانه فرهنگ پشتیبانی ضعیف بعضی سایت ها که ریشه در مسائل اجتماعی و فرهنگی دارد باعث شده که برخی مدیران اقدام به تحقیر شخصیتی کاربران در سایتشان یا در فروم های پشتیبانی جوملا کنند.و کابران هیچوقت احساس راحتی در سایت نکنند و مدیران سایت را از خودشان ندانند!

اما گلچین آنلاین بر پایه احترام به مشتری بنا نهاده شده و با افتخار به خود می بالیم که هیچ یک از کاربران ما از نحوه برخورد بخش پشتیبانی ناراضی نبوده اند و من و همکارانم همواره سعی کردیم تا جایی که در توانمان باشد اقدام به کمک و حل مشکلات کاربرانمان کنیم.و چه بسا بسیاری از کاربران درخواست هایی از قبیل درخواست افزونه داشته اند و دارند.که با اینکه هزینه عضویت در این سایت آنقدر نیست که بتوان اقدام به پشتیبانی اینگونه موارد کنیم اما ما تمامی درخواست هایشان را با جان و دل پذیرفتیم.و قدم در راه حل مشکلاتشان برداشتیم.

 از طرفی در جامعه ایران طراحان سایت اگر قشر ضعیفی نباشند قشر چنان پر در آمدی هم نیستند! که  مثلا برای هر قالب چندین هزار تومان خرج کنند.یا برای یک افزونه بانکی صدها هزار تومان هزینه کنند.لذا تصمیم گرفتم سایتی را بنا کنم تا هر کاربری از هر سطح درآمدی  بتواند با کمترین هزینه صاحب بیشترین ها شود.و ساعت ها و روز ها وقت خود را صرف گشتن و جمع آوری افزونه در اینترنت نکند.و  با این طرز تفکر قالب ها و افزونه هایی چندین هزارتومانی را که قیمت هر یک دو برابر قیمت عضویت در سایت است را فارسی سازی و در اختیار کاربران قرار دادیم.

منابع گلچین آنلاین چیست؟ آیا همه افزونه ها را خریداری میکنیم؟

بسیاری از کاربران از ما سوال می کنند که بعضی از افزونه هایی که شما منتشر میکنید به هیچ عنوان در سطح اینترنت رایگان موجود نیست.آیا آنها را خریداری میکنید؟

همانطور که می دانید بعضی از افزونه هایی که ما منتشر می کنیم به هیچ عنوان در سطح اینترنت و سایت های ایرانی یافت نمی شود.بله ما بعضی افزونه ها را مستقیما خریداری می کنیم از طرفی خرید بعضی افزونه ها  از سایت اصلیشان و با توجه به پائین آمدن ارزش ریال اصلا مقرون و به صرفه نیست. پس باید چاره ای می اندیشیدیم تا هم هزینه عضویت پائین باشد.هم افزونه های گران قیمت در سایت قرار دهیم!!

گلچین آنلاین دارای منابع انسانی و فیزیکی زیادی در سطح کشور و چند کشور خارجی از جمله روسیه , آلمان و دبی  هست.و من شخصا دوستان طراح سایت زیادی در این کشور ها دارم.لذا بعضی افزونه ها که دارای لاینسنس اختصاصی نبود را به صورت هزینه گروهی یا از طریق این منابع و کمک  دوستان خارج کشور تهیه کردیم و در اختیار ایرانیان عزیز قرار دادیم.

گلچین آنلاین وابسته به کدام شرکت است؟

گلچین آنلاین در مرحله اول یک سایت شخصی است که توسط جمعی از طراحان وب و با مدیریت اینجانب آرمان زارع اداره می شود. و در مرحله دوم  وابسته به دفتر مهندسی آریاشمال و شرکت مهندسی بهینه پوی کاسپین است.

که دفتر مرکزی ما در مازندران و شهرستان های قائمشهر  و ساری واقع شده است.

در هر حال هیچ چیز در این دنیا کامل نیست.و این سایت هم طبیعتا کم و کاستی ها و ضعف هایی دارد.اما تمامی سعی ما برطرف کردن خواسته ها و مشکلات شما عزیزان می باشد که تحقق این امر میسر نخواهد شد مگر با همدلی و همکاری شما عزیزان..

مثل همیشه منتظر نظرات و پیشنهادات شما  در راستای هرچه بهتر شدن سایت هستیم.

آرمان زارع(admin)

- به مناسبت 1 سالگی گلچین آنلاین به حساب تمامی کاربران که اشتراکشان فعال است 5 روز اضافه خواهد شد.

                     -نتایج قرعه کشی بهمن ماه اعلام شد.به بخش اخبار مراجعه کنید.

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند