نرم افزار ارسال پیام انبوه تبلیغاتی در تلگرام همراه با شماره مجازی ساز

در مجموعه برنامه های کاربردی

0
0
0

نرم افزار ارسال انبوه پیام تبلیغاتی در تلگرام

بعد از منتشر کردن نرم افزار ارسال پیام انبوه تبلیغاتی در وایبر درخواست های زیادی از طرف کاربران برای منتشر کردن نرم افزار ارسال پیام انبوه تبلیغاتی در تلگرام داشتیم.لذا تصمیم گرفتیم نسخه اصلی این نرم افزار را تهیه کرده و برای شما عزیزان منتشر نماییم. دقت داشته باشید این نسخه خارجی و اصلی نرم افزار تلگرام سندر می باشد و برای حمایت از حقوق برنامه نویسان داخلی نسخه های داخلی و ایرانی را منتشر نکردیم.اما کار این نسخه ها درواقع یکی هستند و نسخه های ایرانی نیز اکثرا کپی یا فارسی شده نسخه خارجی می باشند.

همچنین  بعد از مشکلی که تلگرام و وایبر با نرم افزار شماره ساز مجاری قبلی که منتشر کردیم پیدا کردند . 3 عدد برنامه و فیلم آموزشی ساخت شماره مجازی نیز در این بسته قرار دادیم.

ارسال انبوه با این نرم افزار کاملا رایگان و بدون محدودیت هست .از قابلیت های جالب این نرم افزار می توان به شناسایی شماره های تلگرام دار و ذخیره آن ها اشاره کرد.همچنین تا به امروز شماره ها در این نرم افزار به ندرت بلاک می شوند و با یک شماره مجازی می توانید تا صدها بار ارسال انبوه داشته باشید.

 

توجه : به علت مشکلات زیاد این نسخه .نسخه دیگری از نرم افزار جدید و با امکانات بیشتر انتشار یافت : از این بخش دانلود کنید.

فايل‌ها:
نرم افزار ارسال پیام انبوه تبلیغاتی در تلگرامداغ
اندازه : حجم فايل 69.23 MB

برای دانلود این محصول شما نیاز به خرید اشتراک دارید اگر عضو هستید با حساب کاربری خود وارد شوید.

 

 ممکنه این مطالب هم براتون جالب باشه