فایل های گرافیکی سایت

پکیج تمامی آیکون های تجاری شرکت یوتم برای طراحی سایت

مجموعه گرافیک سایت

0
0
0

شرکت یوتم دارای یک پکیج اختصاصی از آیکون ها برای طراحی سایت است که از آن ها در طراحی قالب هایش استفاده میکند. اخیرا این شرکت اقدام به فروش این پکیج کرده و مفتخریم که برای اولین بار این پکیج گرافیکی از آیکون های طراحی سایت در کیفیت بالا ، موضوعات گوناگون و سایزهای مختلف را برای شما آماده کرده ایم و هم اکنون می توانید این مجموعه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

دمو این مجموعه را از اینجا ببینید.

پکیج گرافیکی کارت های اشتراک VIP برای سایت ها

مجموعه گرافیک سایت

1
+1
0

اگر روزی قصد راه اندازی یک سایتی داشته باشید که محصولات VIP به کاربران خود عرضه می کند. مثل لباس ، نرم افزار یا اشتراک VIP می فروشد. مثل اشتراک نرم افزار یا اشتراک باشگاه ، خدمات نرم افزاری ، عطر و ادکلن  و یا حتی کوپن های تخفیف و .. مطمئنن به این بسته گرافیکی نیاز پیدا می کنید. این مجموعه شامل صد ها تصویر با کیفیت کارت VIP است . که توسط آن می توانید بخش وی آی پی سایت خود را گرافیکی تر کنید. این مجموعه با حجم 500 مگابایت جامع ترین مجموعه کارت های گرافیکی وی ای پی در ایران است و هم اکنون می توانید این مجموعه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

مجموعه تصاویر گرافیکی با موضوع راکت و موفقیت

مجموعه گرافیک سایت

0
0
0

مجموعه تصاویر گرافیکی با موضوع راکت و موفقیت با کیفیت فوق العاده بالا به طوری که با ادیت آن و چندبار ذخیره کردن آن نیز کیفیت آن همچنان بالاست.این مجموعه تصاویر ویژه استفاده در اسلایدشو ها و سایت هایی با موضوعات پیشرفت ،موفقیت ، روانشناسی ، سئو ، و .. می باشند. هم اکنون این مجموعه تجاری ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

مجموعه تصاویر گرافیکی ویژه سایت های فروشگاه آنلاین

مجموعه گرافیک سایت

0
0
0

همانطور که می دانید هنگام طراحی یک سایت نیاز به تصاویر گرافیکی زیادی می باشد که با توجه به موضوع سایت باید ساعت ها وقت و هزینه صرف تهیه آنها شود. و آن دسته طراحانی که زیاد به کیفیت اهمیت نمی دهند نیز بدون هزینه این تصاویر را از گوگل تهیه میکنند که کیفیت چندانی ندارند و اکثرا لوگو یا برچسب سایت سازنده روی آن ها زده.از همین رو تصمیم گرفتیم مجموعه تصاویر تجاری و با کیفیت را برای موضوعات و سایت های مختلف برای شما عزیزان آماده کنیم.اینبار نیز مجموعه تصاویر با موضوع فروشگاه آنلاین را برای شما عزیزان آماده کردیم که دارای کیفیت بسیار بالا و ویژه استفاده در تبلیغات و اسلایدشو های فروشگاه های آنلاین می باشد.

        نماد اعتماد تجارت الکترونیک

logo-samandehi