آموزش حذف شناسه یا id در آدرس مطالب در جوملا 3.8 و بالاتر

مجموعه آموزش های جوملا

1
like آموزش ها - گلچین آنلاین
+1
dislike آموزش ها - گلچین آنلاین
0

remove-id-from--urls-joomla38-02 آموزش ها - گلچین آنلاین

 برای اینکار ابتدا وارد منو محتوا > مطالب شوید.سپس از سمت چپ بروی گزینه انتخابها  کلیک کنید.

در قسمت URL Routing شما گزینه Stable و Experimental را مشاهده می کنید که حالت Stable  همان حالت پایدار و پیش فرض است که بدون تغییر آدرس های شما خواهند ماند و گزینه ای که ما با آن کار داریم Experimental یعنی حالت آزمایشی است که نسخه پیشرفته تر و پایدارتر آن در نسخه جوملا 4 ارائه میشود.با انتخاب Experimental  گزینه Remove IDs from URLs برای شما نمایش داده میشود که این به شما میگوید آیا شما مایل به حذف شناسه مطالب از Url ها هستید ؟ با با انتخاب گزینه بلی ، آدرس id از تمامی Url ها حذف خواهد شد.

پلاگین معرفی زبان و مکان به گوگل با تگ hreflang در جوملا

مجموعه بهينه سازي و سئو

1
like آموزش ها - گلچین آنلاین
+1
dislike آموزش ها - گلچین آنلاین
0

hreflang آموزش ها - گلچین آنلاین

   دمو افزونه  سازنده :   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین,  نسخه :  1

زمانی که شما کلمه یا جمله ای را در موتور های جستجو وارد می کنید ، موتور های جستجو در چندصدم ثانیه به مکان و زبان شما به خوبی دقت می کنند و نتایجی را برای شما نشان می دهند که واقعاً درست باشد ! اما اگر به گوگل مستقیما بفهمانید که زبان و مکان سایت شما چیست مطمئنن نتایج بهتری در رتبه بندی های گوگل کسب خواهید کرد.این کار توسط روشی به اسم تگ hreflang ممکن است.

چرا استفاده از تگ Hreflang مهم است؟

با استفاده از تگ های hreflang میتوانید به گوگل بفهمانید که زبان وب سایت شما چیست ، با این کار موتور های جستجوگر  نتایج جستجوی کابران خود را بر اساس زبان و کشوری که در آن قرار دارند اولویت بندی میکند.به عنوان نمونه شما میتوانید به جای x  در hreflang=”x” زبان و کشور خود را معرفی کنید.

<link rel="alternate" href="https://golchinonline.com" hreflang="fa-ir" />

همانطور که میدانید استفاده از دستوراتی مانند rel=alternate و hreflang برای سایت های دو زبانه کمک بسیار زیادی به گوگل و سایر موتورهای جستجو می کند تا اطلاعات مناسبتر و درست تری را از سایت استخراج کنند. با توجه به اینکه گوگل در الگوریتم های جدید خود مکانیزم ترجمه ماشینی را قرارداده و به آن اهمیت بیشتری می دهد استفاده از طریق این دستورات می تواند به ارتقا صفحات شما در نتایج جستجو کمک زیادی بکند.

پلاگینی که برای شما آماده کرده ایم ویژه اضافه کردن تگ hreflang به جوملای شماست.هم اکنون می توانید آخرین نسخه این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

خطای جوملا JInstaller: :Install: Can't find Joomla XML setup file

مجموعه بانک خطاهای جوملا

0
like آموزش ها - گلچین آنلاین
0
dislike آموزش ها - گلچین آنلاین
0

Joomla-Update_351_file_upload آموزش ها - گلچین آنلاین

مطمئنن همه کاربران جوملا حداقل یک بار با خطای JInstaller: :Install: Can't find Joomla XML setup file یا همان  خطای " هشدار JInstaller: :نصب: فایل نصب XML جوملا یافت نشد" روبرو شدند. در زیر به راه حل هایی برای حل این مشکل اشاره می کنیم.

چطور به افزایش بازدید سایت خود ضربه نزنیم؟

مجموعه آموزش سئو

0
like آموزش ها - گلچین آنلاین
0
dislike آموزش ها - گلچین آنلاین
0

1_R_0raCW2Fdz_VWa88Nvh-Q آموزش ها - گلچین آنلاین

یکی از مهمترین موارد در پیشرفت سایت ، تعداد کاربران و بازدیدکنندگان سایت است. اگر شما بازدیدکننده نداشته باشید هیچ چیزی ندارید ! حتی اگر بهترین طراحی هم داشته باشید باز نیاز به کسانی دارید که از سایت شما بازدید کنند. امروز قصد داریم مهمترین مواردی که موجب جذب بازدیدکنندگان به سایت می شوند را باهم مرور کنیم.این موارد نه ترفندهای سئو و نه روش های دور زدن گوگل و... می باشد . بلکه تنها چند نکته تاثیر گذاری می باشد که هر طراح سایتی اگر نداند به افزایش بازدید سایت خود ضربه میزند !