دانلود نسخه تجاری قالب ساز TemplateToaster

مجموعه درخواستی کاربران

0
Like
0
Dislike
0

TemplateToaster

طراحی یک قالب اختصاصی می تواند جذاب باشد. اگر بدون نیاز به برنامه نویسی و به صورت گرافیکی باشد که خیلی جذاب تر نیز خواهد بود. امروز نیز به درخواست کاربران نسخه تجاری نرم افزار تمپلیت توستر را برای شما آماده کرده ایم توسط این نرم افزار می توانید قالب های مختلف برای جوملا ، وردپرس ، مگنتو ، دروپال و... بسازید بدون حتی یک خط کد نویسی.شاید برای شما سوال باشد که آیا  با این نرم افزار  قالب های rtl و راست چین نیز می توان ساخت ؟ پاسخ بله است. اما در تنظیمات پروژه زبان قالب را تعویض نمایید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار TemplateToaster:
- ساخت تم و قالب های وردپرس، جوملا و دروپال
- دارای ابزار و قالب های آماده
- قابلیت Responsive Web Design به منظور نمایش صحیح قالب در دستگاه های مختلف
- پشتیبانی از مروگر های Internet Explorer 7, 8, 9, 10,11, Firefox, Chrome, Opera, Safari و ...
- پشتیبانی از CMS
- ویرایشگر WYSIWYG
- امکان Drag & Drop در حین ساخت وب سایت
- امکان ساخت منوی های مختلف
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز
- و ...

اسلایدر زمان joomla xtc Timeline

مجموعه درخواستی کاربران

2
Like
+2
Dislike
0

137365703

   دمو افزونه  شرکت سازنده : joomla xtc   جوملا 3x   نوع : کامپوننت, ماژول   نسخه افزونه :  2.2.1

joomla xtc timeline یک اسلایدشو چند کاره برای نمایش مطالب به صورت اسلایدی + یک نوار زمانی در زیر آن است که به شما امکان می دهد تاریخ و مقداری توضیحات یا متنی به صورت دستی اضافه کنید. این افزونه کاربردهای مختلفی دارد از جمله : تاریخچه پیشرفت یک شرکت - نمایش رزومه شخصی  یک فرد در سال های مختلف - نمایش اخبار و مطالب بر اساس یک نوار زمانی برای مثال می توانید اخبار خاورمیانه - ایران-شهر یا استان خود را به صورت یک نوار زمانی زیبا نمایش دهید.همچنین از خصوصیات خوب این افزونه امکان فراخوانی مطالب و منابع از : بخش مطالب جوملا - افزونه k2 - YouTube, Vimeo, DailyMotion, Google maps, Google Docs, Flicker, Instagram, Soundcloud, Wikipedia, l می باشد. هم اکنون می توانید جدیدترین نسخه این افزونه که تازه در سایت اصلی آن منتشر شده را دانلود کنید.(دقت کنید نسخه این افزونه در سایت اصلیش 2.1.0 زده و هنوز خود سایت آن اپدیت نشده - با این حساب گلچین آنلاین از سایت اصلی و سازنده این افزونه در این تاریخ بروزتر می باشد ! )

*درخواستی کاربران

قالب حرفه ای دانشگاه ETHIC

مجموعه درخواستی کاربران

0
Like
0
Dislike
0

Ethic Education Joomla Template 592 H XL

   دمو افزونه  سازنده :templaza    جوملا 3x   نوع : قالب همراه با الحاقات  نسخه  : 1.0

قالب ETHIC محصولی از شرکت templaza می باشد.این قالب که به درخواست کابران منتشر شده. بسته ای برای ساخت وبسایت های دانشگاهی می باشد. که به همراه جوم  سوشیال  و انجمن ساز کیوننا ارائه شده و به شما امکان ارائه یک جامعه مجازی حرفه ای را نیز می دهد. این قالب در واقع تمامی چیزی است که از یک سایت دانشگاهی انتظار دارید.هم اکنون می توانید برای اولین بار نسخه فول پکیج این قالب شامل تمامی الحاقات که مستقیما از سایت سازنده دانلود شد را از گلچین آنلاین دریافت کنید.

*درخواستی کاربران

دانلود قالب JoomlArt Intranet همراه با تمامی الحاقات

مجموعه درخواستی کاربران

1
Like
+1
Dislike
0

Intranet Big Copy

   دمو و سایت سازنده   شرکت سازنده : joomlart   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پکیج کامل قالب   نسخه  : 1.0.1 

پکیج جامع قالب خبری حرفه ای JoomlArt Intranet که ویژه سایت های خبری و مجله های خبری ,فناوری و سیاسی می باشد. هم اکنون به صورت پکیج کامل و تمامی امکانات به درخواست کاربران قرار داده شد. این نسخه اورجینال بوده و هیچگونه دستکاری و فارسی در آن انجام نشده و همراه با تمامی الحاقات به درخواست کاربران منتشر شده.

*درخواستی کاربران