کوتاه کننده لینک پروفایل کاربران Easy social URL Shortener

مجموعه بهينه سازي و سئو

1
+1
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین   نسخه :  2.0.7

*درخواستی کاربران

ایزی سوشسیال یک افزونه بسیار جامع و قدرتمند ساخت شبکه های اجتماعی در جوملاست که توسط آن می توانید شبکه های اجتماعی همانند فیسبوک در جوملا طراحی کنید.Easy social URL Shortener یکی از اپ های الحاقی کامپوننت ایزی سوشیال می باشد که توسط آن می توانید لینک ها را کوتاه تر کنید و کاربران شبکه  اجتماعی شما تنها با درج نام کاربری خود در انتهای سایت به پروفایل خود دسترسی داشته باشند . برای مثال اگر نام کاربری mohammad باشد کاربر می تواند با آدرس : www.yoursite.com/mohammad  به پرفایل خود دسترسی داشته باشد. شبیه به چنین امکانی در فیسبوک نیز وجود دارد. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

نمایش محصولات فروشگاه ساز هیکاشاپ SJ Scrollbar for HikaShop

مجموعه هیکاشاپ

0
0
0

   دمو افزونه   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 1

هیکاشاپ یکی از برترین فروشگاه سازهای جوملاست که دلیل معروفیت آن امکانات پرواضح و بسیار آن است. این افزونه دارای تعداد بالایی افزونه الحاقی می باشد که به شما کمک می کنند تا محصولات را بهتر در سایتتان نمایش دهید. یکی از این افزونه ها افزونه SJ Scrollbar for HikaShop می باشد این افزونه یک wall یا دیوار نمایش محصولات می باشد اما فرق آن با دیگر ماژول ها داشتن اسکرول داخلی است . یعنی می توانید در یک باکس کوچک تمامی محصولات را نمایش دهید بدون اینکه نیاز باشد تا صفحه را اسکرول کنید.هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

* درخواستی کاربران

دانلود قالب آگهی و تبلیغات JM Joomads برای جوملا

مجموعه درخواستی کاربران

2
+2
0

JM Joomads - joomla template

   دمو فالب   سازگار با : جوملا 3x   سازگار با فارسی و RTL   نسخه :  1.0.8

قالب تبلیغات و آگهی  جوملا 3 (پشتیبانی از چندزبانگی برای راه اندازی وب سایتهای چندزبانه) ، یک طراحی زیبا برا ی راه اندازی وب سایت آگهی با جوملا و همچنین به دلیل استفاده از افزونه دی جی کلسفیلد میتوانید یک بانک اطلاعاتی و دایرکتوری کامل را با استفاده از این قالب راه اندازی نمایید همچنین شما با استفاده از این قالب امکان استفاده برای هر نوع وب سایتی را خواهید

پلاگین و آموزش ستاره دار کردن مطالب در گوگل برای جوملا Rich Snippets Vote

مجموعه بهينه سازي و سئو

0
0
0

      سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین,   نسخه :  2.5.3

اگر قصد ستاره دار کردن مطالب خود در گوگل را دارید افزونه Rich Snippets Vote گزینه مناسبی برای شماست. با نصب این افزونه مطالب شما در نتایج جستجو همراه با ستاره نمایش داده می شوند. (البته سیستم رای دهی باید در سایت شما فعال باشد) نصب و کار کردن با این پلاگین چندان سخت نیست و به همراه خود پلاگین یک آموزش تصویری برای نصب و تست کارکرد صحیح پلاگین در گوگل نیز قرار داده شده. که هم اکنون می توانید از گلچین آنلاین دانلود کنید.

*درخواستی کاربران