آیا میدانید :   تنها کانال رسمی گلچین آنلاین در تلگرام  این کانال  است ؟

درباره گلچین آنلاین

در تاریخ . مجموعه : Uncategorised

About Us Banner

گلچین آنلاین یک وبسایت ارائه خدمات تحت وب جوملاست. که فعالیت خود را از سال 91 به عنوان یک منبع مطمئن برای ارائه خدمات  جوملا با مدیریت آرمان زارع شروع کرده و در عرض 2 سال به بزرگترین و معتبر ترین مرجع افزونه های جوملا  در ایران تبدیل شده.فعالیت این سایت تحت سیستم اشتراکی بوده و کاربران بر اساس اشتراک های 1 ماهه تا 1 ساله می توانند از خدمات متنوع ما بهره مند شوند.مرکز فعالیت گلچین آنلاین در مازندران می باشد.

همچنین برای اطلاع بیشتر در مورد گلچین آنلاین در زیر به برخی سوالات متداول کاربران پاسخ خواهیم داد:

چرا گلچین آنلاین را انتخاب کنیم؟  زیرا گلچین آنلاین تنها سایت معتبر و مرجع جوملاست که به مدت 3 سال جدیدترین و بروز ترین افزونه های جوملا را فارسی سازی و منتشر می کند. سیستم بروز رسانی گلچین آنلاین همگام با وبسایت جوملای جهانی بوده و ما به طور منظم ماهانه بودجه زیادی را برای بروز رسانی افزونه های موجود در سایت هزینه میکنیم. به طوری که هر روز افزونه های جدید و بروز شده در سایت قرار میگیرند.

ضمانت بهترین قیمت چیست؟   این ضمانت تضمین میکند که  گلچین آنلاین بدون شک به صرفه ترین مرجع معتبر کشور برای دریافت افزونه های جوملا و بروز رسانی های جوملا می باشد. به طوری که شما با خرید 1 اشتراک یک ماهه که معادل هزینه خرید یکی از افزونه های سایت است می توانید هزاران افزونه چندصد هزارتومانی را رایگان دانلود کنید و به مدت یک ماه از جدید ترین بروز رسانی های همزمان صدها افزونه برخوردار شوید.! شما هیچ محدودیتی در تعداد و حجم دانلود ندارید ! همه چیز در گلچین آنلاین نامحدود است !

آیا افزونه های ما اورجینال است؟   بله ! سیاست اورجینال بودن افزونه ها که از 2 سال گذشته در سایت اجرایی شده. تمامی نویسندگان گلچین آنلاین را موظف کرده تا از افزونه های تست شده و اورجینال در سایت استفاده کنند و به هیچ عنوان افزونه های تاریخ مصرف گذشته و نال شده در سایت منتشر نشود. پست ها و مطالب ما گواهی کلام ماست !

آیا افزونه ها محدودیت نصب دارند ؟:   خیر! افزونه های ما محدودیت نصب ندارند و روی نامحدود دامنه قابل نصب هستند.

آیا افزونه های شما کد شده هستند ؟ :   خیر. 99 درصد افزونه های گلچین آنلاین کد باز هستند و تنها  چند افزونه انگشت شمار پیامکی جوملا برای جلوگیری از کپی و سو استفاده کد شده هستند.

 چه افزونه هایی به طور مداوم بروز رسانی می شوند؟  همانطور که می دانید بیش از 3000 افزونه اورجینال و حرفه ای در گلچین آنلاین وجود دارد که به صورت تکی یا پکیج عرضه شدند .و مطمئنن بروز رسانی همه روزه 3000 افزونه ریز و درشت به صورت ماهانه نه در گلچین آنلاین بلکه در هیچ جای دنیا دیده نخواهد شد چرا که به یک بودجه ماهانه صد تا 200 میلیونی احتیاج دارد. !  سیاست بروز رسانی افزونه ها بر اساس درخواست کاربران و نیازهای بازار ایران می باشد ! برای مثلا افزونه هایی مثل Rsform,hikashop,Rsfirewall,افزونه های آمار گیر-فروشگاهی ,درگاه های پرداخت,فرم ساز به صورت مداوم و فاصله 1 هفته ای از سایت مرجع بروز رسانی می شوند و به طور ماهانه بودجه بروز رسانی برای آنها در نظر گرفته شده.  و مابقی افزونه ها نیز در صورتی که بیشتر از 2 کاربر درخواست بروز رسانی دهند بروز رسانی خواهد شد.

آیا گلچین آنلاین سیستم پشتیبانی و مشاوره دارد؟ :  بله .پشتیبانی گلچین آنلاین به صورت تیکت,ایمیل و تلفنی و پیامکی می باشد. پشتیبانی ما شامل مشاور و راهنمایی کاربران هنگام مشکل دار بودن افزونه ها یا هنگام مشکل در خرید و مشاوره در انتخاب بهترین اشتراک می باشد.بدیهی است که پشتیبانی و مشاوره برای آموزش و استفاده هزاران افزونه سایت از عهده ما خارج است چرا که هرکدام از این افزونه ها  متعلق به یک شرکت خاص (خارجی) هستند و هرکدام نیز یک واحد پشتیبانی اختصاصی دارند. اما سعی می شود تا حد امکان جوابگوی سوالات مشاوره ای و مشکلات کاربران در خصوص مشکلات سایت و افزونه ها و مشاوره باشیم.

آیا گلچین آنلاین سفارش خرید افزونه دریافت میکند؟ بله در صورت نیاز می توانید با ما برای خرید افزونه اورجینال  به صورت مستقیم از سایت سازنده در تماس باشید.

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند