آیا میدانید :   تنها کانال رسمی گلچین آنلاین در تلگرام  این کانال  است و گلچین آنلاین هیچ کانال دیگری در تلگرام ندارد؟

ساخت آسان faveicon در جوملا

در تاریخ . مجموعه : زیبا سازی سایت

1
Like
+1
Dislike
0

D6a31467873440

   دموندارد  سازنده :-   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت   نسخه :1.0 

اگر نمی دانید fave icon چیست همین الان به تب مرورگر که این صفحه را باز کرده نگاه کنید. در کنار عنوان این صفحه در مرورگر یک آیکون جوملا میبینید درسته؟ خب این همان fave icon است. ساخت آن و درآوردن سایز درست آن کاری بس زمان بر و حوصله سر بر است و نیاز به ابزارها و سایز بندی خاص خود دارد. و حتما باید پسوند مخصوص آیکون هم داشته باشد. اما با ابزاری که امشب برای شما آماده کردیم می توانید هر تصویری را تبدیل به آیکون کنید و به صورت خودکار در سایت استفاده کنید.! این کامپوننت مخصوص در جوملا نصب می شود و به راحتی قابل استفاده است.

ماژول نمایش درصد پیشرفت پروژه فارسی JProgress

در تاریخ . مجموعه : زیبا سازی سایت

1
Like
+1
Dislike
0

656885

   دمو ندارد  سازنده :مصطفی شهیری  سازگار با : جوملا 3x   نوع :ماژول   نسخه :  1

یک ماژول فارسی نوشته شده توسط برنامه نویس ایرانی آقای شهیری برای نمایش درصد پیشفرصت پروژه به صورت کاملا گرافیکی . هم اکنون این افزونه جالب را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

میز جادویی جوملا Splash Panel Pro

در تاریخ . مجموعه : زیبا سازی سایت

1
Like
+1
Dislike
0

2017 03 26 162953

   دمو افزونه  سازنده :joomlaxtc   سازگار با : جوملا 3x   نوع :ماژول   نسخه : 3.5.0

میز جادویی جوملا یک ماژول متفاوت و جالب برای جوملا می باشد که با هر ماژولی که دیدید متفاوت است. این ماژول در واقع مجموعه ای از ابزار در اختیار شما قرار می دهد که شما می توانید از ایده ذهنی را توسط آن خلق کنید و سرگرمی ها و جذابیت های مختلفی برای سایت خود ایجاد کنید.می توانید یک بکگراند برای میز خود تعیین کنید.از فایل های جاوا و فلش استفاده کنید.آهنگ پشت زمینه برای آن قرار دهید و در کل هرچیزی که دلتان بخواهد ب میزکار خود اضافه کنید ! برای اطلاعات بیشتر یک نمونه دمو که با این افزونه ساخته شده را از گزینه دمو مشاهده کنید.

ایجاد یک سایت پویا با Modulation

در تاریخ . مجموعه : متفرقه

0
Like
0
Dislike
0

548f89ce9c880 ResizeDown960px420px16

   دمو افزونه   سازنده : AlterBrains  سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین   نسخه افزونه :  2.3

فکر می کنید اگر کاربرانتان قابلیت جابجایی ماژول ها را داشتند و سایت شما را به سلیقه خودشان چینش می کردند سایتتان جذاب تر نمی شد؟ توسط این افزونه می توانید به کاربران خود اجازه دهید تا به سلیقه خود ماژول های سایت را با کشیدن و رها کردن جابجا کنند ! هم اکنون این افزونه جذاب و فارسی را از گلچین آنلاین دانلود کنید.