آیا میدانید :   تنها کانال رسمی گلچین آنلاین در تلگرام  این کانال  است ؟

پلاگین اضافه کردن کد css به کل سایت بدون دستکاری قالب

در تاریخ . مجموعه : مدیریت سایت

1
Like
+1
Dislike
0


Css6898

   دمو ندارد  سازنده : Empe  سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین,  نسخه : 1.0

همانطور که می دانید اگر کد css داشته باشید که بخواهید به سایت اضافه کنید مثل کد های اضافه کردن فونت ، تغییرات در قالب  یا افزونه ها و .. حتما نیاز است که آنها را به فایل های css قالب سایتتان یا افزونه مورد نظر  اضافه کنید.اما مشکل این کار چیست؟ مشکل این کار در آپدیت قالب یا افزونه است. بدین معنی که با آپدیت شدن قالب یا افزونه شما تمامی فایل های css جایگزین می شوند و مجبور به اضافه کردن مجدد آنها هستید. اما با پلاگینی که برای شما آماده کردیم این مشکل برای همیشه رفع می شود. این پلاگین تغییرات و کدهای css مورد نظر شما را در جایی جدا ذخیره کرده و با هر آپدیت و تغییر در قالب یا افزونه این کدها ثابت می مانند و خیال شما راحت خواهد بود.هم اکنون می توانید این پلاگین ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

زیبا سازی سایت با ماژول حباب ساز عاشقانه جوملا !

در تاریخ . مجموعه : زیبا سازی سایت

0
Like
0
Dislike
0

2017 06 02 180746 Copy

   دمو ادامه مطلب سازنده :GC   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ,ماژول   نسخه :  1.1.0

ماژول حباب ساز عاشقانه جوملا یکی از جالبترین ماژول ها در بخش زیباسازی سایت  گلچین آنلاین می باشد. توسط این ماژول جالب می توانید در 3 موقعیت سایتتان یعنی سمت راست،چپ و وسط  عکس دلخواهتان را به صورت حباب وار پخش کنید. برای مثال فرض کنید یک صفحه دارید که در آن به کاربرتان خبر خوشی می دهید ! خبری مثل برنده شدن جایزه و عکس جعبه هدیه از اطراف سایت در سایت به صورت حبابی پمپاژ می شود. زیبا نیست؟ برای اطلاعات بیشتر دموی ادامه مطلب را بببینید و این افزونه جذاب را از گلچین آنلاین برای اولین بار دانلود کنید.

ایجاد ترانزیشن بین صفحات جوملا با Rapi Page Transition

در تاریخ . مجموعه : زیبا سازی سایت

2
Like
+2
Dislike
0

586e3bb8d505y(1)

   دمو افزونه  سازنده :RapiCode   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین   نسخه :  1.0

Rapi Page Transition یک افزونه بسیار جذاب برای زیبایی هرچه بیشتر سایت شما. همانطور که می دانید در صفحات سایت شما تعداد بسیار زیادی لینک وجود دارد.لینک منو ها،لینک های مطالب و .. و با کلیک روی هر لینک به صفحه جدیدی هدایت می شوید.خب تا اینجا درست ! اما کار این پلاگین چیست؟ این پلاگین دقیقا نحوه هدایت شما به صفحه جدید را با یک گذر انیمیشنی زیبا انجام می دهد (ترانزیشن ) دقیقا مانند اسلایدهای پاورپوینت که می توانید بین آنها ترانزیشن ایجاد کنید تا به زیبایی مثلا با افکت محو شدن  یا زوم به صفحه بعد هدایت شوند. ! برای اطلاعات بیشتر ادامه مطالب را دمو را مشاهده بفرمایید.

اضافه کردن کد به قالب به سادگی با Head CSS Script

در تاریخ . مجموعه : مدیریت سایت

3
Like
+3
Dislike
0

557fbb6b956

   دمو افزونه  سازنده :Contona Services   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه :  4.0

افزونه ای که امشب برای شما منتشر میکنیم یکی از کاربردی ترین افزونه های جوملاست که با حجم تنها 7 کیلوبایت 25 دلار یا حدود 100 هزارتومان قیمت دارد ! حتما تابحال دقت کرده اید که شرایطی پیش آمده که نیاز بود کدی را در قالب سایت خود قرار دهید.مواردی مثل کد گوگل آنالیز گرفته تا کدهای سایت های کلیکی و تبلیغاتی و ... یا اینکه میخواستید کد پشتیبانی آنلاین یکی از از اسکریپت ها را در سایت قرار دهید اما ترس از تغییر دادن کدهای قالب و مشکل ایجاد شدن را داشتید. اما با این ماژول تمامی مشکلات شما یک شبه حل می شود. توسط این ماژول می توانید کدهای css،جاوا،html را در head قالب قرار دهید بدون اینکه به کد های قالب دست بزنید.از دیگر خوبی های این ماژول این است که می توانید تعیین کنید این کد در کدام صفحه ها منتشر شود.و در کدام صفحه ها نباشد. برای مثال کد اسکریپت پشتیبانی آنلاین live zilla را اگر به صورت عادی در قالب قرار دهید در تمامی صفحات نمایش داده می شود اما اگر توسط این ماژول قرار دهید فقط در صفحات مورد نظر شما نمایش داده میشود.همچنین از دیگر خصوصیات این ماژول امکان قرار دادن faveicon اختصاصی برای هر صفحه است.هم اکنون می توانید آخرین نسخه این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.