<link href="/plugins/editors/jckeditor/typography/typography2.php" rel="stylesheet" type="text/css"/>

مرجعی کامل از قالب های شرکت های معتبر خارجی

دنبال قالب مناسب و اورجینال میگردید؟ از سایت دیگر ما دیدن کنید !

Image is not available
Shadow
Slider

آیا میدانید :   تنها کانال رسمی گلچین آنلاین در تلگراماین کانالاست و گلچین آنلاین هیچ کانال دیگری در تلگرام ندارد؟

میز جادویی جوملا Splash Panel Pro

در تاریخ . مجموعه : زیبا سازی سایت

Like
Dislike

2017 03 26 162953

  دمو افزونه   سازنده :joomlaxtc   سازگار با : جوملا 3x   نوع :ماژول   نسخه : 3.5.0

میز جادویی جوملا یک ماژول متفاوت و جالب برای جوملا می باشد که با هر ماژولی که دیدید متفاوت است. این ماژول در واقع مجموعه ای از ابزار در اختیار شما قرار می دهد که شما می توانید از ایده ذهنی را توسط آن خلق کنید و سرگرمی ها و جذابیت های مختلفی برای سایت خود ایجاد کنید.می توانید یک بکگراند برای میز خود تعیین کنید.از فایل های جاوا و فلش استفاده کنید.آهنگ پشت زمینه برای آن قرار دهید و در کل هرچیزی که دلتان بخواهد ب میزکار خود اضافه کنید ! برای اطلاعات بیشتر یک نمونه دمو که با این افزونه ساخته شده را از گزینه دمو مشاهده کنید.

هدر زیبا و متفاوت انیمیشنی در سایت برای جوملا

در تاریخ . مجموعه : زیبا سازی سایت

2
Like
+2
Dislike

2017 02 08 210421

  دمو افزونه   شرکت سازنده : bdtheme   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه افزونه : 1

چندی پیش درحال مکاتبه با سایت bdtheme بودیم که یک چیز جالب نظر ما جلب کرد.افکت پارتیکل زیبایی که در بعضی صفحات نمایش داده می شد و نام صفحه در میان پارتیکل های زیبای حساس به حرکت ماوس به چشم میخورد.بعد از جستجوهای فراوان فهمیدیم که این افزونه یک افزونه خاص ساخت شرکت bdtheme می باشد که به صورت اختصاصی برای این شرکت نوشته شده و حتی در لیست افزونه های این شرکت نیز وجود ندارد و اصلا برای فروش نیست.اما با کمی پیگیری بیشتر توانستیم این افزونه جالب را بدست بیاوریم.و آن را تقدیم به همه گلچینی های عزیز کنیم.اما کار این افزونه چیست؟ این افزونه یک ماژول جالب است که شما در موقعیت دلخواه سایت خود قرار می دهید.و تصویر بکگراند را مشخص می کنید.سپس در هر صفحه ای که باشید این افزونه نام منو یا نام عنوان مروگر آن صفحه را در خود نمایش می دهد و به نوعی کار همان نمایش دهنده مسیر سایت (breadcrum) را انجام می دهد.اما به شکلی زیباتر و قابل توجه ویژه عزیزانی که به زیبایی سایت خود اهمیت می دهند.از امکانات این افزونه می توان به داشتن چند نوع مختلف انیمیشن مثل برف,پارتیکل,ذرات غبار - داشتن دکمه بازگشت به صفحه قبل - تعیین تصویر بکگراند-تعیین رنگ و سایز فونت و خود افزونه و .. اشاره کرد.همچنین نمونه استفاده شده این افزونه در سایت فارسی در ادامه مطلب قرار داده شده.هم اکنون آخرین نسخه این افزونه را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

حذف آرم و لوگو جوملا با Administrator Brand Remover

در تاریخ . مجموعه : زیبا سازی سایت

1
Like
+1
Dislike

Administrator Brand Remover

  دمو افزونه   شرکت سازنده : Fernando   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین   نسخه افزونه : 2.1

همانطور که می دانید محیط پیش فرض مدیریت در جوملا پر است از لوگوهای جوملا.اگر جوملای شما ایرانی باشد و ترجمه یکی از سایت های ایرانی که دیگر هیچ لوگوی آن نیز به مدیریت اضافه می شود و هرجا میروید این لوگوی آزار دهنده را می بینید.گاهی هم در پیش می آید که دوست دارید به مشتری خود بگویید که یک سایت اختصاصی برای او زدید که با جوملای عادی فرق دارد.اینجاست که این پلاگین به کمک شما می آید و تمامی لوگوهای جوملا را از قالب مدیریت حتی بخش ورود حذف می کند.توسط این پلاگین و تنها با نصب و فعال سازی با برند و لوگوهای جوملا در مدیریت خداحافظی کنید.

اسلاید تصاویر بکگراند سایت Backstretcher برای جوملا

در تاریخ . مجموعه : زیبا سازی سایت

1
Like
+1
Dislike

2017 01 07 154640

  دمو افزونه   شرکت سازنده : styleware   سازگار با : جوملا 3x   نوع :ماژول   نسخه افزونه :  1

Backstretcher یک ماژول جالب برای تغییر بکگراند سایت منتها از نوع متحرک می باشد. توسط این افزونه می توانید بکگراند سایت خود را به شکل کاملا متحرک همراه با تصاویرگوناگون زیبا کنید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه این افزونه که اورجینال تهیه شده را از گلچین آنلاین دانلود کنید.