آیا میدانید :   تنها کانال رسمی گلچین آنلاین در تلگرام  این کانال  است ؟

پلاگین دکمه پیمایش صفحات اختصاصی جوملا (page navigation)

در تاریخ . مجموعه : مدیریت صفحات سایت

0
Like
0
Dislike
0

Pafnavi1

   دمو افزونه  سازنده :   سازگار با : جوملا 3x   نوع : پلاگین   نسخه :  1.3

page navigation یا پیمایش صفحات سایت. یک پلاگین پیش فرض در جوملا می باشد. که دکمه قبلی و بعدی را به انتهای مطالب شما اضافه می کند. بدین ترتیب وقتی کاربری شروع به خواندن یکی از مطالب شما می تواند با زدن دکمه بعدی به مطلب بعدی که در همان مجموعه منتشر شده برود یا با زدن دکمه قبلی به مطلب قبلی. اما این پلاگین امکانات زیادی ندارد. اگر به دنبال جذاب تر کردن این بخش یعنی بخش پیمایش صفحات سایتتان هستید. بهترین گزینه برای شما پلاگین دکمه اختصاصی پیمایش صفحات می باشد. کافیست این پلاگین را نصب و فعال کنید و پلاگین پیش فرض جوملا را غیر فعال. تا این پلاگین به راحتی جایگزین آن شود. از امکانات و برتری های این پلاگین می توان به امکان نمایش عنوان مطلب بعدی و قبلی به جای متن (قبلی یا بعدی) روی دکمه (همانند تصویر بالا) . امکان قرار دادن دکمه ها در بالا یا پایین سایت مطالب . امکان جابجای دکمه ها و .. اشاره کرد. تصور کنید در صورتی که کاربر عنوان مطلب بعدی را در زیر مطلب فعلی شما ببیند امکان کلیک روی آن بیشتر خواهد بود یا در صورتی که فقط دکمه " مطلب بعدی" را ببیند ؟ هم اکنون می توانید این افزونه کاربردی را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

پلاگین اضافه کردن کد css به کل سایت بدون دستکاری قالب

در تاریخ . مجموعه : مدیریت سایت

1
Like
+1
Dislike
0


Css6898

   دمو ندارد  سازنده : Empe  سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین,  نسخه : 1.0

همانطور که می دانید اگر کد css داشته باشید که بخواهید به سایت اضافه کنید مثل کد های اضافه کردن فونت ، تغییرات در قالب  یا افزونه ها و .. حتما نیاز است که آنها را به فایل های css قالب سایتتان یا افزونه مورد نظر  اضافه کنید.اما مشکل این کار چیست؟ مشکل این کار در آپدیت قالب یا افزونه است. بدین معنی که با آپدیت شدن قالب یا افزونه شما تمامی فایل های css جایگزین می شوند و مجبور به اضافه کردن مجدد آنها هستید. اما با پلاگینی که برای شما آماده کردیم این مشکل برای همیشه رفع می شود. این پلاگین تغییرات و کدهای css مورد نظر شما را در جایی جدا ذخیره کرده و با هر آپدیت و تغییر در قالب یا افزونه این کدها ثابت می مانند و خیال شما راحت خواهد بود.هم اکنون می توانید این پلاگین ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ایجاد ترانزیشن بین صفحات جوملا با Rapi Page Transition

در تاریخ . مجموعه : زیبا سازی سایت

2
Like
+2
Dislike
0

586e3bb8d505y(1)

   دمو افزونه  سازنده :RapiCode   سازگار با : جوملا 3x   نوع :  پلاگین   نسخه :  1.0

Rapi Page Transition یک افزونه بسیار جذاب برای زیبایی هرچه بیشتر سایت شما. همانطور که می دانید در صفحات سایت شما تعداد بسیار زیادی لینک وجود دارد.لینک منو ها،لینک های مطالب و .. و با کلیک روی هر لینک به صفحه جدیدی هدایت می شوید.خب تا اینجا درست ! اما کار این پلاگین چیست؟ این پلاگین دقیقا نحوه هدایت شما به صفحه جدید را با یک گذر انیمیشنی زیبا انجام می دهد (ترانزیشن ) دقیقا مانند اسلایدهای پاورپوینت که می توانید بین آنها ترانزیشن ایجاد کنید تا به زیبایی مثلا با افکت محو شدن  یا زوم به صفحه بعد هدایت شوند. ! برای اطلاعات بیشتر ادامه مطالب را دمو را مشاهده بفرمایید.

ماژول نمایش عنوان صفحه JA Masshead برای جوملا

در تاریخ . مجموعه : مدیریت صفحات سایت

1
Like
+1
Dislike
0

Jamassheadmodule Full View4

   دمو افزونه  سازنده :جوملاآرت   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه :  2.6.1

افزونه جوملا ( JA Masshead Module | جی آ مسهد ماژول ) برای ( Joomla | جوملا ) محصول شرکت ( Joomlart | جوملاآرت ) ، بااستفاده از این ماژول شما میتوانید در هرصفحه عنوان صفحه را به شکل زیبا و شکیل با بکگراند دلخواه و در موقعیت دلخواه نمایش دهید.از امکانات این افزونه می توان به  نمایش سرصفحه در هر صفحه عنوان پیش فرض،توضیحات، براساس شرایط تعریف شده سرصفحه با تصاویر پس زمینه یا پس زمینه ثابت اشاره کرد.هم اکنون آخرین نسخه این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.