محاسبه گر پیشرفته قیمت محصولات فروشگاه در جوملا Calc Builder

در تاریخ . مجموعه : فروشگاهی

1
like ویرچومارت - گلچین آنلاین
+1
dislike ویرچومارت - گلچین آنلاین
0

5491843e6fd71_resizeDown960px420px16(1) ویرچومارت - گلچین آنلاین

   دمو افزونه  سازنده :Moonsoft Team   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت,ماژول   نسخه : 3.3.2

افزونه ای برای ساخت پیش فاکتورهای پیشرفته و همچنین استفاده در فروشگاه ساز ها .

دمو محاسبه های عادی و پیش فاکتور

دمو محاسبه محصولات فروشگاه

ویرچومارت و هیکاشاپ هردو فروشگاه سازهای بسیار بزرگی هستند.اما زمانی که قصد داشته باشید یک محصول میکس بفروشید برای مثال 3 متر پارچه که هر رنگ آن دارای یک قیمت می باشد و در کیفیت های مختلف وزن و قیمت آن فرق می کند با چند مورد متفاوت روبرو هستید.که طبیعتا یک فروشگاه ساز معمولی از عهده آن بر نمی آید. از همین رو افزونه Calc Builderرا برای شما آماده کردیم این افزونه یک ماشین حساب عظیم برای جوملاست که با هیکاشاپ و ویرچومارت نیز سازگاری دارد. در تعریف عظمت این افزونه باید گفت که حجم آن 14 مگابایت است. و از حجم جوملای خام نیز بیشتر می باشد. از همین رو می توان آن را یکی از بزرگترین افزونه های جوملا دانست. ولی می تواند به سیستم فروشگاهی شما امکان محاسبه هرچیزی را اضافه کند و حتی می توانید چندین فیلد قیمتی به محصولات خود اضافه کنید تا کاربر با پرکردن هرکدام از آنها به صورت خودکار به قیمت نهایی برسد. در واقع این افزونه ویژه فروش محصولاتیست که قیمت ثابتی ندارند و بر اساس انتخاب های کاربر قیمت نهایی آن مشخص می شود.این افزونه طبق گفته سایت سازنده قابلیت استفاده به صورت جدا را نیز دارد و برای ساخت پیش فاکتور قابل استفاده می باشد.

نمایش محصولات فروشگاه ساز ویرچومارت با JA VM Products

در تاریخ . مجموعه : ویرچومارت

1
like ویرچومارت - گلچین آنلاین
+1
dislike ویرچومارت - گلچین آنلاین
0

vm-products ویرچومارت - گلچین آنلاین

   دمو افزونه  سازنده : جوملاآرت  سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 1.0.5

بارها گفته ایم که اگر قصد دارید طراحی های خاص کنید بهتر است از چیزهایی استفاده کنید که چندان عمومی نیستند و خاص هستند.این روش چیزی است که اکثر شرکت های بزرگ طراحی قالب نیز به آن رسیده اند یکی از این شرکت ها جوملاآرت می باشد که از افزونه های اختصاصی در طراحی قالب های خود استفاده می کند. یکی از این افزونه ها ماژول نمایش محصولات ویرچومارت است که شرکت جوملاآرت چندان تمایلی برای عرضه عمومی و فراگیر آن نشان نداده و بیشتر سعی کرده در بسته های نصبی خود به کار ببرد. این افزونه یکی از افزونه های ثابت این شرکت در اکثر طراحی های سایت های فروشگاهی می باشد و امروز برای اولین بار می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

اسکرول محصولات ویرچومارت SJ Scrollbar for Virtuemart

در تاریخ . مجموعه : ویرچومارت

2
like ویرچومارت - گلچین آنلاین
+2
dislike ویرچومارت - گلچین آنلاین
0

f710044bf79a4b1f5d ویرچومارت - گلچین آنلاین

   دمو افزونه  سازنده :smartAddons   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه : 3.2.0

SJ Scrollbar for Virtuemart محصولی از شرکت ویرچومارت می باشد و ویژه نمایش محصولات فروشگاه ویرچومارت در یک باکس به صورت اسکرولی می باشد. در واقع این نوع ماژول ها به جای اینکه صفحه  اسکرول کنند در یک فضای کوچک می توانند ده ها محصول را جای دهند و خود ماژول دارای نوار اسکرول مخصوص به خود است که می تواند به صورت افقی یا عمودی محصولات را نمایش دهد.

اجباری کردن فیلدها در ویرچومارت با 3 Virtuemart Required Custom Fields

در تاریخ . مجموعه : ویرچومارت

1
like ویرچومارت - گلچین آنلاین
+1
dislike ویرچومارت - گلچین آنلاین
0

65859 ویرچومارت - گلچین آنلاین

   دمو افزونه  سازنده :   سازگار با : جوملا 3x   نوع :پلاگین   نسخه :  3

ویرچومارت یکی از برترین افزونه های فروشگاهی جوملا و یکی از برترین فروشگاه سازی های جهان است .این افزونه دارای امکانات زیادی می باشد .اما یکی از مشکلات ان نداشتن امکان اجباری کردن فیلد است.برای مثال شما یک فیلد شماره موبایل ساختید و میخواهید حتما اجباری باشد و کاربر آن را پر کند .اما با پلاگینی که برای شما اماده کردیم می توانید این کار را به راحتی انجام دهید.پلاگین Virtuemart Required Custom Fields افزونه ای ویژه اجباری کردن هر فیلدی در جوملاست. از فیلد تقویم گرفته تا فیلدهای متنی.هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.