اضافه کردن تگ در ویرچومارت با VM2tags Tagclouds for Virtuemart

در تاریخ . مجموعه : ویرچومارت

0
Like
0
Dislike
0

55c819dce1043 ResizeDown960px420px16

   دمو افزونه  سازنده : NM  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه : 1.8.6

VM2tags Tagclouds for Virtuemart افزونه ای ویژه اضافه کردن تگ در ویرچومارت می باشد. همانطور که می دانید هنوز هم تگ ها نقش هایی در سئو و بهینه سازی سایت و البته مرتبط کردن مطالب و محصولات سایت با یکدیگر دارند. این افزونه با اضافه کردن بخش تگ به ویرچومارت و همچنین با کمک ماژولی که دارد لیست تگ ها و محصولات مهم را به کاربران سایت شما نمایش می دهد.دقیقا همانند مطالب جوملا و کمک بسیار در افزایش فروش محصولات شما می کند.هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

پرداخت تک صفحه ای ویرچومارت RuposTel One Page Checkout for VirtueMart

در تاریخ . مجموعه : ویرچومارت

1
Like
+1
Dislike
0

RuposTel One Page Checkout For VirtueMart

   دمو افزونه  سازنده :rupostel   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه :  2.0.340

سیستم های پرداخت تک صفحه ای در فروشگاه ساز ها چیز جدیدی نیستند. این سیستم ها که موجب بهینه شدن و خرید آسان و راحت تر کاربران می شوند این روز ها بین مدیران سایت ها به شدت پرطرفدار هستند. شاید یکی از برترین این سیستم ها برای جوملا این روزها افزونه Vp one page checkout باشد که در پست های قبلی نسخه فارسی آن را منتشر کردیم. اما اگر به دنبال افزونه جدیدتر و متفاوت تری هستید افزونه RuposTel One Page Checkout for VirtueMart  گزینه مناسبی است. این افزونه به شما امکان ساخت صفحه پرداخت تک صفحه ای را می دهد و همچنین باز زبان فارسی و راست چین سازگار است و از همه مهمتر امکان کار با افزونه Awcopun را نیز دارد. هم اکنون می توانید این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

همه کاره ویرچومارت با VirtueMart Essentials

در تاریخ . مجموعه : ویرچومارت

1
Like
+1
Dislike
0

Virtuemart Essentials

   دمو افزونه  سازنده : virtueplanet  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه : 1 

VirtueMart Essentials به راستی یک افزونه همه کاره برای ویرچومارت است. این افزونه در واقع 3 افزونه در یک افزونه می باشد که شامل افزونه های لیست سفید،افزونه مقایسه و افزونه نمایش سریع می باشد.که به صورت دکمه به محصولات شما اضافه می شوند. با دکمه white list کاربر می تواند محصولات مورد علاقه خود را به یک لیست در پروفایلش اضافه کند. با دکمه compare می تواند با محصولات دیگر از نظر ویژگی ها مقایسه کند محصول مورد نظرش را و با دکمه Quix view می تواند با یک کلیک تمامی توضیحات محصول را به صورت خلاصه در یک پنجره پاپ آپ ببیند.هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

بازاریابی و همکاری در فروش ویروچومارت فارسی Virtue Affiliate

در تاریخ . مجموعه : ویرچومارت

3
Like
+3
Dislike
0

Virtue Affiliate   Copy

  دمو افزونه  سازنده :beesto   سازگار : جوملا 2.5 و 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه : 5.1

Virtue Affiliate را می توان یکی از افزونه های جذاب و کاربردی همکاری در فروش برای ویرچومارت نام برد. شاید بتوان تمامی امکانات این افزونه را در یک کلام در بنر بالا خلاصه کرد ! ثبت نام کنید - لینک یا بنر اختصاصی خود را دریافت کنید و به اشتراک بگذارید و کسب درآمد کنید ! در واقع این افزونه ویژه کاربرانی است که قصد راه اندازی یک سیستم ارائه پورسانت در قبال فروش کالاهایشان را دارند.با استفاده از این افزونه می توانید به کاربران خود یک پنل اختصاصی ارائه دهید که در آن بنر یا لینک اختصاصی فروشگاه شما را دریافت کنند .سپس هرکسی که از طریق بنر یا لینک آن ها خریدی انجام داد.مقدار مشخصی از سود فروش آن محصول به حساب کاربر واریز شود. از امکانات این افزونه می توان به داشتن نمودار فروش، لیست فروش ها، نمایش مقدار سود، امکان تغییر دستی بنر و.. اشاره کرد. هم اکنون می توانید نسخه فارسی این افزونه که به آن واحد پولی ریال نیز اضافه شده را از گلچین آنلاین دریافت کنید.