همه کاره ویرچومارت با VirtueMart Essentials

در تاریخ . مجموعه : ویرچومارت

1
Like
+1
Dislike
0

Virtuemart Essentials

   دمو افزونه  سازنده : virtueplanet  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه : 1 

VirtueMart Essentials به راستی یک افزونه همه کاره برای ویرچومارت است. این افزونه در واقع 3 افزونه در یک افزونه می باشد که شامل افزونه های لیست سفید،افزونه مقایسه و افزونه نمایش سریع می باشد.که به صورت دکمه به محصولات شما اضافه می شوند. با دکمه white list کاربر می تواند محصولات مورد علاقه خود را به یک لیست در پروفایلش اضافه کند. با دکمه compare می تواند با محصولات دیگر از نظر ویژگی ها مقایسه کند محصول مورد نظرش را و با دکمه Quix view می تواند با یک کلیک تمامی توضیحات محصول را به صورت خلاصه در یک پنجره پاپ آپ ببیند.هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

بازاریابی و همکاری در فروش ویروچومارت فارسی Virtue Affiliate

در تاریخ . مجموعه : ویرچومارت

3
Like
+3
Dislike
0

Virtue Affiliate   Copy

  دمو افزونه  سازنده :beesto   سازگار : جوملا 2.5 و 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه : 5.1

Virtue Affiliate را می توان یکی از افزونه های جذاب و کاربردی همکاری در فروش برای ویرچومارت نام برد. شاید بتوان تمامی امکانات این افزونه را در یک کلام در بنر بالا خلاصه کرد ! ثبت نام کنید - لینک یا بنر اختصاصی خود را دریافت کنید و به اشتراک بگذارید و کسب درآمد کنید ! در واقع این افزونه ویژه کاربرانی است که قصد راه اندازی یک سیستم ارائه پورسانت در قبال فروش کالاهایشان را دارند.با استفاده از این افزونه می توانید به کاربران خود یک پنل اختصاصی ارائه دهید که در آن بنر یا لینک اختصاصی فروشگاه شما را دریافت کنند .سپس هرکسی که از طریق بنر یا لینک آن ها خریدی انجام داد.مقدار مشخصی از سود فروش آن محصول به حساب کاربر واریز شود. از امکانات این افزونه می توان به داشتن نمودار فروش، لیست فروش ها، نمایش مقدار سود، امکان تغییر دستی بنر و.. اشاره کرد. هم اکنون می توانید نسخه فارسی این افزونه که به آن واحد پولی ریال نیز اضافه شده را از گلچین آنلاین دریافت کنید.

انتخاب روش ارسال و پرداخت در ویرچومارت vp payment by shipment

در تاریخ . مجموعه : ویرچومارت

0
Like
0
Dislike
0

575a57830ecca ResizeDown960px420px16

   دمو افزونه  سازنده :Abhishek Das   سازگار با : جوملا 2.5و 3x   نوع :  پلاگین   نسخه :  1.1

 vp payment by shipment افزونه ای بسیار جالب و کاربردی برای ویرچومارت است. توسط این افزونه جالب می توانید. نحوه پرداخت را بر اساس نحوه ارسال مشخص کنید. برای مثال می توانید برای نحوه ارسال با پست پرداخت نقدی قرار دهید. یا برای تیپاکس فقط پرداخت آنلاین قرار دهید.همچنین برای راحتی کار بیشتر شما عزیزان بخش مدیریت این افزونه نیز فارسی سازی شده و هم اکنون می توانید آخرین نسخه این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

فیلتر جستجوی حرفه ای برای ویرچومارت SJ Filter for VirtueMart

در تاریخ . مجموعه : ویرچومارت

2
Like
+2
Dislike
0

SJ Filter for VirtueMart

   دمو افزونه  سازنده : smartaddons  سازگار با : جوملا 3x   نوع :ماژول   نسخه : 2.4.1

افزونه SJ Filter for VirtueMart یک افزونه ساخت سیستم فیلتر و جستجوی حرفه ای در ویرچومارت برای کاربران می باشد. فرض کنید یک سایت فروش لباس دارید توسط این افزونه کاربران می توانند طبق رنگ,نوع و جنس لباس,سایز لباس,قیمت لباس ,مردانه و زنانه بودن لباس محصول مورد نظر خود را جستجو کنند. سازگار با جوملا 3 و ویرچومارت 3

امکانات :

  • انتخاب مجموعه ای از تعدادی از محصولات
  • اجازه برای نمایش دسته بندی ها،تولیدکننده ها،هزینه و زمینه های سفارشی
  • پشتیبانی سفارش محصول ،مرتب سازی براساس: نام محصول،دسته بندی و...
  • تنظیم لیست کشویی جهت فیلتر
  • اضافه نمودن زمینه های سفارشی مانند:اندازه،رنگ