obGrabber adapter for K2

در تاریخ . مجموعه : خبرخوان /rss

1
like خبرخوان /rss - گلچین آنلاین
+1
dislike خبرخوان /rss - گلچین آنلاین
0

13bf3ee8d2a01727d45bdca32af9aa23_M خبرخوان /rss - گلچین آنلاین

   دمو افزونه  شرکت سازنده :getk2   سازگار با : جوملا 3x   نوع : , پلاگین   نسخه افزونه : 3.4

ob grabber adaptor for k2 افزونه ای برای سازگار کردن کامپوننت Ob Grabber با کی 2 می باشد. افزونه ob graaber یک کامپوننت خواندن rss از دیگر سایت ها و انتقال اتوماتیک آنها به مطالب جوملا می باشد. در واقع یک مطلب ساز خودکار. اما این افزونه با کی 2 سازگار نیست و نمی تواند به تنهایی مطالب را به کی 2 انتقال دهد و در کی 2 مطلب بسازد از همین رو افزونه الحاقی 19 یورویی ob grabber adaptor for k2 برای شما عزیزان آماده شد.تا در کی 2 نیز از این کامپوننت قدرتمند استفاده کنید

نمایش خودکار مطالب از سایت های دیگر Smart RSS Reader

در تاریخ . مجموعه : خبرخوان /rss

1
like خبرخوان /rss - گلچین آنلاین
+1
dislike خبرخوان /rss - گلچین آنلاین
0

55f6c297dc86y خبرخوان /rss - گلچین آنلاین

      سازنده : PulseExtensions Team  سازگار با : جوملا 3x   نوع :ماژول   نسخه افزونه : 5.0

اگر سایتی دارید که ممکن است هر 6 ماه یکبار به آن سر بزنید. بهتر است از افزونه های نمایش خودکار مطالب از سایت های دیگر استفاده کنید تا حداقل به ظاهر سایت شما بروز باشد. چندی پیش سری افزونه های شرکت vina را معرفی کرده بودیم که با استقبال کاربران مواجه شد. اینبار نیز افزونه Responsive Smart RSS/News Feed Reader َرا منتشر میکنیم.این ماژول به طور خودکار مطالب را از فید Rss سایت های دیگر خوانده و در سایت شما نمایش می دهد. هرچند که جوملا نیز به طور پیش فرض همین ماژولی دارد. اما امکانات و استایل ها و زیبایی این ماژول بسیار برتر از نسخه پیش فرض جوملاست. از جمله برتری های این افزونه می توان به نمایش همزمان اخبار از چندین سایت مختلف در یک کادر و ریسپانسیو بودن و امکان اختصاص رنگ های رندوم به هر فید اشاره کرد.هم اکنون می توانید آخرین نسخه این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

لینکدونی و نمایش مطالب سایت ها با Vina RSS News Ticker

در تاریخ . مجموعه : خبرخوان /rss

5
like خبرخوان /rss - گلچین آنلاین
+5
dislike خبرخوان /rss - گلچین آنلاین
0

ind6598ex خبرخوان /rss - گلچین آنلاین

   دمو و سایت سازنده   شرکت سازنده : vinagecko  سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه افزونه : 1.1 

Vina RSS News Ticker یک خبرخوان حرفه ای rss است که به شما امکان می دهد تا مطالب سایت های دیگر را به صورت خبر در سایت خود با تصویر و به شکل زیبایی نمایش دهید.این ماژول کاربردی از Rss سایت ها برای اینکار استفاده می کنند.برای مثال فرض کنید شما یک سایت ورزشی محلی طراحی کردید و قصد دارید اخبار وبسایت ورزش را هم در آن نمایش دهید.کافیست لینک rss سایت مورد نظر را در این ماژول قرار داده تا این ماژول به صورت خودکار تمامی مطالب سایت را در سایت شما نمایش دهد.این افزونه به سایت های شرکتی که زیاد مطالب خود را بروز نمی کنند بسیار توصیه می شود زیرا حداقل از دید کاربران در سایت شما مطالب جدیدی هر روز پیدا می شود! و یک لینکدونی زیبا در سایت خود خواهید داشت!

امکانات افزونه

  • نمایش  مطالب از سایت های دیگر به صورت زنده
  • امکان تعیین رنگ و تصویر بکگراند ماژول
  • 4 موقعیت مختلف برای نمایش تصویر مطلب
  • امکان شخصی سازی Css
  • نمایش مطالب و اخبار به صورت اسلایدی
  • نصب آسان
  • امکان محدود کردن عنوان و توضیحات اخبار
  • امکان کنترل تعداد اخبار در هر صفحه
  • و ده ها امکان دیگر

ساخت خبرنامه رایگان با Google feed burner subscribe

در تاریخ . مجموعه : خبرنامه و ایمیل

2
like خبرخوان /rss - گلچین آنلاین
+2
dislike خبرخوان /rss - گلچین آنلاین
0

khabarname_54564copy خبرخوان /rss - گلچین آنلاین

سازگار با جوملا 3

دمو و سایت سازنده          نسخه افزونه :  1.0.3

همانطور که می دانید به طور پیش فرض هاست های اشتراکی سیستم خبرنامه و ارسال ایمیل انبوه را پشتیبانی نمی کنند و برای ساخت یک سیستم خبر نامه نیاز به میل سرور جدا دارید.اما اینبار قصد داریم راه جدیدی به شما معرفی کنیم : گوگل امکانی دارد به اسم گوگل فید برنر که می توانید توسط آن یک سیستم خبرنامه رایگان بسازید و گوگل مسئولیت ارسال خبرنامه های سایت شما به کاربران را به عهده می گیرد. منبع و خوراک این سیستم rss سایت شما می باشد و گوگل توسط آن مطالب جدید سایت را به کاربران شما ارسال میکند. اما اتصال این سیستم به جوملا به این اسانی هم نیست. از همین رو افزونه تجاری عضویت در خبرنامه گوگلی سایت را برای شما اماده کردیم. توسط این افزونه همه چیز با چند کلیک اماده خواهد شد و می توانید به سایت خود سیستم خبرنامه اضافه نمایید.