ساخت کتابخانه دیجیتالی HTML5 Flipping Book Joomla! فارسی

در تاریخ . مجموعه : فرهنگی و مذهبی

9
Like
+9
Dislike
0

HTML5 Flipping Book Joomla Component

   دمو افزونه  سازنده :JP   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه : 2.1.1

اگر قصد راه اندازی یک سیستم کتابخانه دیجیتال را دارید HTML5 Flipping Book Joomla! Component بهترین گزینه برای شماست. این کامپوننت یکی از برترین های ساخت کتابخانه دیجیتال است و در آن امکانات بسیاری تعبیه شده است. با این سیستم می توانید تک تک کتاب های PDF خود را به صورت بلاگی یا قفسه ای نمایش دهید و کاربر بتواند متن مقدمه کتاب های شمارا بخواند و دکمه دانلود را نیز در کنار آن ها قرار دهید تا هر زمانی که بخواهد کتاب مورد نظر را دانلود کند. اما از جذابترین امکانات این افزونه می توان به امکان ساخت قفسه برای کتاب ها مثل کتابخانه واقعی و امکان ساخت کتاب با قابلیت ورق خوردن اشاره کرد. که این سیستم را تبدیل به یک سیستم ساخت مجله یا نمایش نمونه کار نیز می کند.همچنین از امکانات خوب این افزونه  امکان وارد کردن کتاب ها یا مجلات در مطالب جوملا می باشد. هم اکنون می توانید آخرین نسخه این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

دانلود رایگان کامپوننت ساخت گالری Ozio Gallery

در تاریخ . مجموعه : دانلود رایگان

0
Like
0
Dislike
0

548ff8af64c9e ResizeDo

   دمو افزونه  سازنده : Alexred  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه : 4.8.1

Ozio Gallery یکی از مشهوترین افزونه های رایگان برای جوملاست. این افزونه یک کامپوننت حرفه ای برای ایجاد گالری عکس یا فیلم می باشد.که دارای امکانات متنوعی هستند و برای یک افزونه رایگان امکانات بسیار زیادی به حساب می آیند.شاید از جالترین امکانات این افزونه امکان قرار دادن نقشه کنار هر عکس می باشد .یعنی می توانید محل  گرفته شدن این عکس را روی نقشه در کنار عکس نمایش دهید. کاربران عکس شما را لایک کنند و موارد این چنین. همچنین این افزونه دارای دو تم شبیه به یوتیوب و گوگل است و همچنین می توانید عکس های موجود در گوگل پلاس را مستقیما در این افزونه نمایش دهید. هم اکنون این افزونه جالب را به صورت کاملا رایگان از گلچین آنلاین دانلود کنید.

کاربر ساز اتوماتیک جوملا Mass User Generation & Import/ Export

در تاریخ . مجموعه : مدیریت کاربران

1
Like
+1
Dislike
0

Mass User Generation  Import Export Admin Tool

   دمو افزونه  سازنده : JoomAPP  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت   نسخه : 1.8

فرض کنید یک سایت دانشجویی یا دانش آموزی دارید و قصد دارید لیست دانشجویان را به عنوان کاربر وارد سایت کنید. و برای هر دانشجو یک یوزر و پسورد اختصاصی بسازید.چه راه حلی برای این کار دارید؟ آیا اگر تعداد دانشجویان 1000 نفر باشد باید برای تک تک دانشجویان به صورت جدا یوزر و پسورد بسازید؟ خیر ! با افزونه کاربر ساز اتوماتیک جوملا این کار برای شما در حد چند کلیک خواهد بود ! این افزونه 2 روش برای ساخت کاربر دارد . اول : ساخت کاربر اتوماتیک با یوزرهای مختلف و پسورد یکسان یا مختلف در گروه کاربری مورد نظر شما. و دوم  وارد کاربر از فایل csv ! در روش دوم شما می توانید یک فایل csv را به مشتری خود داده و بگویید آن را با لیست کاربران مورد نظر پر کند. مثلا برای دانشجویان معمولا پسورد را شماره ملی هر دانشجو انتخاب می کنند. سپس آن فایل را در افزونه ایمپورت کرده و کاربران شما آماده هستند ! هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

ماژول شمارش معکوس در مدیریت جوملا

در تاریخ . مجموعه : مدیریت سایت

0
Like
0
Dislike
0

2017 07 20 011413

   دمو افزونه  سازنده :   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ,ماژول   نسخه :  

همانطور که می دانید یکی از آزاردهنده ترین موارد در جوملا این است که ساعت ها وقت برای نوشتن یک مطلب بگذارید و بعد از کلیک روی ذخیره به جای ذخیره و انتشار مطلب با صفحه لاگین به جوملا مواجه شوید ! این امر به علت سیستم امنیتی جوملاست که بر اساس تنظیمات بعد از 15 تا 30 دقیقه در صورتی که هیچ عملیاتی در مدیریت انجام نشود به صورت خودکار از مدیریت خارج می شود. با اینکه این مورد یک مورد بسیار مهم و خوب است اما در مواردی نظیر مثال بالا موجب دوباره کاری و به هدر رفتن زحمات می شود از همین رو برای شما یک شمارنده آماده کرده ایم که با نصب آن بعد از وارد شدن به مدیریت شمارش معکوس تا پایان خارج شدن از سایت به شما نمایش داده می شود و خیالتان از بابت به هدر رفتن ناگهانی یا خروج بی موقع از سایت راحت می شود. هم اکنون می توانید اخرین نسخه این افزونه را ازگلچین آنلاین دانلود کنید.