آیا میدانید :   تنها کانال رسمی گلچین آنلاین در تلگرام  این کانال  است ؟

افزونه تماس باما جوملا Flexi Contact Plus

در تاریخ . مجموعه : تماس‌ و بازخورد

2
Like
+2
Dislike
0

Flexi Contact Plus

   دمو افزونه  سازنده : Les Arbres  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت,ماژول   نسخه :  11.0.3

Flexi Contact Plus افزونه ای ویژه ساخت یک بخش تماس با ما در جوملاست.که چیزی بیشتر از یک تماس باما ساده می باشد. این افزونه در واقع نوعی فرم ساز است که با آن می توانید قوی ترین سیستم های تماس باما را در سایت بسازید.از امکانات این افزونه می توان به داشتن چک باکس های مختلف ، امکان انتخاب زبان تماس گیرنده هنگام ارسال فرم،کپچای اختصاصی،ریپسانسیو بودن و ده ها امکان دیگر اشاره کرد.هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

نمایش نقشه کشورهای جهان با jxtc Maplinks

در تاریخ . مجموعه : نقشه و مکان

2
Like
+2
Dislike
0

2017 06 18 155140

   دمو افزونه  سازنده :joomlaxtc   سازگار با : جوملا 3x   نوع :ماژول   نسخه :  2.4

Maplinks یک افزونه جالب برای نمایش نقشه ها در جوملاست. توسط این افزونه می توانید نقشه نقاط مورد نظر خود را در جوملا قرار دهید. این افزونه نقشه بیشتر کشورهای جهان را به صورت تکی همراه با امکان نمایش استان ها دارد.اما متاسفانه نقشه ایران را به صورت تکی ندارد و تنها در نقشه آیا و نقشه جهان ایران به صورت کشور نمایش داده می شود. هم اکنون این افزونه ارزشمند را از گلچین آنلاین دانلود کنید.

اطلاع رسانی از آپدیت ها با Minitek Content Notifications PRO فارسی

در تاریخ . مجموعه : ویژه اعضای سه ماهه و بالاتر

2
Like
+2
Dislike
0

Minitek Content Notifications PRO

   دمو افزونه  سازنده :minitek   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,  نسخه :  1.0.4

Minitek Content Notifications PRO یک افزونه تجاری جالب برای اطلاع رسانی کاربران از آپدیت ها یا مطالب جدید در مجموعه های مورد نظر کاربر می باشد ! بگذارید ساده تر برای شما توضیح دهم.فرض کنید تعدادی مطلب دارید و قصد دارید کاربران را از آپدیت های بعدی آنها باخبر کنید.این افزونه بخشی را در مطلب شما اضافه می کند که دقیقا شبیه به تصویر بالاست. کاربر با کلیک روی دکمه "میخواهم این مطلب را دنبال کنم" این مطلب را در بخش علاقمندی های خود ذخیره می کند.سپس هر زمانی که این مطلب بروز شد در پروفایل این کاربر در خود سایت و یا به صورت ایمیل (در صورت انتخاب اطلاع رسانی ایمیلی) به وی اطلاع رسانی می شود.همچنین امکان دنبال کردن یک نویسنده، یک مجموعه خاص و یا یک تگ خاص نیز توسط کاربر وجود دارد .البته این افزونه برای میهمانان هم کاربرد دارد و آنها می توانند با وارد کردن ایمیل خود از بروز رسانی های بعدی مطلب مورد نظر با خبر شوند.در حال حاضر این افزونه از مطالب جوملا و کامپوننت محبوب K2 پشتیبانی میکند.و بخش کاربری آن برای راحتی کار شما کاملا فارسی و راست چین شده و بخش مدیریت نیز راست چین گردیده.

امکانات این افزونه در جوملا و K2 :

  • امکان دنبال کردن مجموعه مطالب توسط کاربر و اطلاع یافتن از پست ها یا آپدیت های جدید