افزونه رزرو وقت iCagenda Pro

در تاریخ . مجموعه : نوبت دهی و رزرو وقت

0
Like
0
Dislike
0

548e1c157158a Res0px420px16(1)

   دمو افزونه  سازنده :Jooml!C   سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه : 3.6.12

iCagenda Pro نام یک افزونه تجاری برای سیستم مدیریت محتوا جوملا می باشد که به شما امکان سیستم رزرواسیون در اختیار می گذارد. این افزونه جدا از ایجاد سیسمتم رزرواسیون همچنین قابلیت ایجاد زمان هایی خاص که کاربران امکان رزرو آنها را به صورت آنلاین داشته باشند نیز دارد. این افزونه قابلیت های دیگری نیز دارد که با نصب آن به آنها پی خواهید برد.

همراه با زبان فارسی

سامانه پیشرفته هتل داری جوملا Solidres HUB همراه قالب ها

در تاریخ . مجموعه : نوبت دهی و رزرو وقت

1
Like
+1
Dislike
0

All In One

   دمو افزونه  شرکت سازنده : solidres  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه افزونه : 2.0

اگر به دنبال یک سامانه جامعه هتل داری - رزرو هتل یا تورهای گردشگری می گردید افزونه soliders hub بهترین گزینه برای شماست. این افزونه دارای چندین نسخه است. که ما برای شما کاملترین نسخه آن یعنی نسخه 249 دلاری آن را آماده کردیم. این نسخه علاوه بر کامپوننت شامل تمامی قالب های این شرکت می باشد . در واقع شما یک کامپوننت همراه با الحاقات + مجموعه تمامی سایت های آماده این شرکت که شامل سایت دمو نیز خواهد بود را در یک بسته دانلود می کنید. این مجموعه حجمی بیش از 700 مگابایت دارد و هم اکنون برای اولین بار آخرین نسخه اورجینال این افزونه را می توانید از گلچین آنلاین دانلود کنید.

سیستم رزو سرویس و خدمات آنلاین OS Services Booking

در تاریخ . مجموعه : نوبت دهی و رزرو وقت

1
Like
+1
Dislike
0

Servicesbooking

   دمو افزونه   سازنده : joomdonation  سازگار با : جوملا 3x   نوع : کامپوننت, پلاگین,ماژول   نسخه افزونه : 2.5.1

OS Services Booking افزونه ای ویژه رزرو خدمات آنلاین در سایت می باشد. برای مثال فرض کنید که خدمات ماساژ دارید. و قصد دارید یک سایت رزو آنلاین راه اندازی کنید و در سایت کاربر بتواند روز و ساعت رزرو را مشخص کند. اینجاست که این افزونه به کمک شما می آید. از دیگر خوبی های این افزونه امکان ترجمه آسان آن است.کافیست بعد از نصب به بخش translation بروید. از منوی بالا زبان fa-IR را انتخاب و تک تک فیلدها را به دلخواه و ترجمه مورد نظر خود تغییر دهید. هم اکنون این افزونه ارزشمند را به صورت آخرین نسخه از گلچین آنلاین دانلود کنید.

شمارنده و شمارش معکوس در جوملا Flip Countdown

در تاریخ . مجموعه : نوبت دهی و رزرو وقت

1
Like
+1
Dislike
0

Box Flip Countdown 400

   دمو افزونه  سازنده :Nordmograph   سازگار با : جوملا 3x   نوع : ماژول   نسخه افزونه :  1.4

افزونه شمارش معکوس زیبا و کاربردی Flip Countdown  یک افزونه حرفه ای برای ایجاد یک بخش شمارش معکوس در سایت می باشد.توسط این افزونه می توانید زمان مانده به عید.یا زمان مانده به افتتاح سایت یا بخشی از سایت را به صورت شمارش معکوس و زنده به کاربران خود نمایش دهید. هم اکنون این افزونه جالب و 9 یورویی (معادل 30 هزارتومانی) را از گلچین آنلاین دانلود کنید.